2018. aasta kõige kuumemad sisustustrendid

Uusaasta on peaaegu nurga taga ja on aeg vaadata 2017. aasta parimaid hetki ja saada aimu sellest, mis ootab ees järgmisel aastal. Tänavune aasta on olnud suurepärane, oleme suunanud palju tegevust skandinaavia stiili, täiendades meie tootevalikut ja tutvustades skandinaavia disaini erinevaid liike. 2018 ei saa selles osas erinema, seega oleme koostanud lühikese juhendi selle kohta, mis on sisustustrendideks järgmisel 12 kuul.

Kohustuslikud värvid sisutuses ja aksessuaarides

Alustuseks ära muretse, kodukujunduses ei pea tegema drastilisi muudatusi, isegi kui oled alati viimaste trendide jälgija, seda sellepärast, et uus aasta ei too kaasa olulisi muudatusi. Uued kollektsioonid koosnevad endiselt tänapäevastest pastelsetest toonidest ja dünaamilistest tolmutoonidest, rõhutades kõigi esemete mugavust ja funktsionaalsust. Kuid uus saab olema n.ö. klassikaline terrakota värvipalett - alates puuderroosast ja lõpetades sügavamate punaste ning isegi telliskivivärvi sarnaste toonidega. Samuti on olemas kollakaspruunid toonid, et lisada interjööri veidi õrna ja sooja atmosfääri. Sellest hoolimata on 2018 aasta, mil põhivärvid - sinine, punane ja kollane on eriti nähtavad igas interjööris.

2018

Taevasinine on samuti kohustuslike värvide seas 2018. aastal. Kombineerides seda rohelise ja kollasega, õnnestub Sul luua maalähedane loodusest inspireeritud sisustus. Kõikvõimalikud halli tooni variatsioonid, alates külmast ja kergest kuni soojema peaaegu hallikaspruuni toonini on väga populaarsed, k.a. kohvipruun ja mõned mustad elemendid. Eriti siis kui on täiendatud mõne aktsentidega sinepi kollasega, terrakota või sügava burgundia värviga. 
Need, kes otsivad rahu ja harmooniat oma interjööris, tunnevad rõõmu teemast, millega disainerid on 2018. aastaks välja tulnud - "vaikus". See on inspireeritud kasvavast kiirenenud elutempost, pidevast konkurentsist ja olla kõigile kõigile kättesaadav. "Vaikusest" inspireeritud interjöörid on täis maalähedust, looduslikke toone ja tekstuure – nii mööblis kui ka erinevates aksessuaarides: nõud, vaasid, deko-valgustus ja teised. 
Klassikalise valge skandinaavia stiilis interjööri saab hästi täiendada erinevate akessuaaridega, mis on sinepikollased või tumedamad sügavamad rohelised toonid. Kui Sa ei ole kollase fänn, siis ka roheline töötab kreemja roosaga hästi. Meie kauplustes on valik suur, olgu need aksessuaarid või tekstiilid. Armud neisse värvidesse, alustada võid väiksematest elementidest, nagu käterätikutest ja vannimattidest, dekoratiivpatjadest ja voodipesu komplektidest või pleedidest, hiljem lisades nähtavamad esemed nagu tugitoolid ja diivanid.

Rohkem mööblit skandinaavia stiilis, rohkem mugavust ja lõõgastust

2018

Praktiline ja hea väljanägemisega skandinaavia stiil ei kao kuhugile, vaid sulandub teiste stiilidega, lubades Sul katsetada ja luua oma kalli kodu jaoks väga unikaalse sisekujunduse. Sisekujundajad üle maailma ennustavad, et 2018 saab olema segu tänapäevasest ja vintage stiilist. 
Uued disainilahendused on segu uutest ja vanadest aegadest, 50ndatest ja 60ndatest inspireeritud mööbli segu, mis väljendub kerges ja puhtas stiilis. Kõige paremini väljendub see ümarate ja kõverate vormidena toolidel, lauadel, kummutitel, öökappidel ja muudel toodetel. 
Kui me räägime materjalidest, siis massiivne tamm on ikkagi üks parimaid valikuid, samuti mitmesuguste metallide segu, olgu siis peamiste koostisosadena või detailidena. Maksimaalne mugavus saavutatakse väga pehmete kangastega.

Loodusest ja kunstist inspireeritud tekstiilid ja aksessuaarid

2018

Interjööris peaks väljenduma rahulikkus ja selle omaniku heaolu, mistõttu on 2018. aastal veelgi olulisem luua igas kodus täiuslik harmoonia. Seda on võimalik saavutada järgides üht lihtsat reeglit - tuua loodus oma koju. On nii palju erinevaid värve ja tekstuure, mida saad oma kodus kasutada, et seda veelgi hubasemaks teha. Sama kehtib ka kodutekstiilide kohta -  kõik on puuvillane või villane, on vaja lihtsalt otsustada, milline neist kõige rohkem Sinu koju sobib. Kuidas oleks magamistuppa tõeline villast vaip või siis suur ja kohev dekoratiivpadi, et mõnusaid õhtuid televiisori ees veeta? 
Armastusest looduse vastu inspireeritud trükised on populaarsed kogu 2018. aasta vältel. Loomade v. lilleteema, näiteks hiiglaslikud putukad, liblikad, lilled ja lehed, lisavad stiilsele, rahulikule ja peaaegu monokromaatilisele interjöörile rohkem emotsiooni. Koos looduse teemaga jõuab ka kunst aksessuaaridesse ja tekstiilidesse, näed palju värvilisi trükiseid ja kunstist inspireeritud kujundeid ja temaatikat, kindlasti dekoratiivpatjadel ja pleedidel. Ka seinaekoratsioonid nagu raamid ja fotomaalid muutuvad abstraktsemateks, tuues värskeid, inspireerivaid tundeid igasse tuppa. Tähtis on, et sellised aksessuaarid muudavad iga kodu lahedamaks ja rohkem sinulikumaks. 
- - - 
Ajad muutuvad ja sellega koos ka interjöörid. Isegi üks näiliselt vähetähtis detail toas annab täiesti uue välimuse kogu interjöörile. Jälgi meid, et saada rohkem infot selle kohta, mis järgmisel hooajal populaarne on ning saa inspiratsiooni kodu uuendamiseks!