AIAMÖÖBLI KOMPLEKTID
Kuva Võrgustik Nimekiri

1 Item

ühel lehel
Määra langev suund
1 ese(t)

Aiamööbel ja mööblikomplektid Teie aia ilu jaoks

KAUNID AIAMÖÖBLI KOMPLEKTID

Ükski terrass ei ole valmis ilma ajamööblita! Suvi tähendab pikki päevi õues ja paljud meist armastavad ka õues süüa. Seetõttu on oluline kena aiamööbli komplekti olemasolu, kus on tundide kaupa mõnus istuda. Valige paljude erinevate mudelite seast – meil on mööblit korteri rõdu või maja terrassi jaoks. Tutvuge JYSKi ajamööbli tootevalikuga alates 2 inimesele mõeldud komplektist kuni 10 inimesele mõeldud mööblikomplektini, mis on valget, musta, naturaalset ja halli värvi punutud materjalist, alumiiniumist / terasest, tehispuidust või täispuidust. Ärge unustage osta ka aiatoolidele patju, et istumine oleks võimalikult mugav.

KOHVIKOMPLEKTID

  1. ALESSANDRIA aiamööbli komplekt
    • Suurus kokkupandult: 59x59x74/40x54x85cm
    • Materjal: FSC Akaatsiapuit
    99,99
    79,99

Erinevad mööblikomplektid igale maitsele

JYSKi aiamööbli valik on mitmekülgne, erinevate disainide ning stiilidega, et igaüks leiaks enda maitsele vastava ning aia jaoks sobiliku komplekti. Meie aiamööblikomplektid on neutraalsetes heledates ning tumedates toonides nagu must ja hall, mis sobivad hõlpsasti aia ning ülejäänud mööbliga. 

Vastavalt vajadustele on võimalik valida erinevate komplektide vahel. Väikesed terrassimööbli komplektid koosnevad kohvilauast ning kahest toolist. Suured, seltskonnale sobilikud komplektid koosnevad üldjuhul suuremast lauast, kahest toolist ning diivanist ja toolikatetest. Samuti on võimalik valida terrassimööbli komplekt, kus on nurgadiivan väiksema lauga või madala söögilauaga. Tutvuge JYSKi aiamööbli valikuga, et leida soodsad lahendused ning viia oma aia või terrassi sisustus uuele tasandile!

Millisest materjalist aiamööbel sobib Teie aeda?

Ostes õue soodne aiamööbli komplekt JYSKist, on Teil võimalik valida aiamööbel, mis vastab Teie vajadustele mitte ainult välimuselt aga ka hoolduse osas. Meie valikus on kvaliteetsed puidust, kunstpuidust, plastikust, metallist ja punutud materjalist terrassimööbli komplektid. JYSKi terrassimööbel on kvaliteetne ja vastupidav, kuid siiski tuleb järgida õigeid hooldusreegleid, et Teie terrassimööbli eluiga võimalikult palju pikendada. 

Kui eelistate klassikalist puidust aiamööblit, peate arvestama, et see vajab regulaarset hooldust ning õlitamist, et mööbli välimus säiliks kaua kaunina. See-eest kunstpuidust, metallist, plastmassist ning punutud materjalist mööbel on ilmastikukindlam ning ei vaja tihedat hooldamist, piisab vaid niiske riidega pühkimisest, et mööbel näeks välja nagu uus.