Äriklientidele

Osakonnast

Meil on eripakkumised ka äriklientidele. Peale ärikliendilt päringu saamist koostame individuaalse pakkumise saadaval olevatele toodetele. Päringu tegemiseks ja osu sooritamiseks palun esmalt registreeru JYSK.ee/kaart! 

Tarnimine

Me tarnime kaupa üle kogu Eesti mõistliku hinna eest ning teile sobiliku aja jooksul.
Samuti saate tellimusele järele tulla endale sobivasse JYSK kauplusesse 7 päeva jooksul.

JYSKi kliendikaart juriidilistele isikutele ja ettevõtjatele

Ärijuhtimine ei tähenda mitte ainult kasumi teenimist, vaid ka oskust leida oma ettevõtte jaoks kõige soodsamad pakkumised, mis kajastub omakorda positiivselt ka tulus. Ettevõtte esindajana saate JYSKi kliendikaardiga kasutada muidu vaid allahindlusprogrammi liikmetele pakutavaid eeliseid:

-        iga päev kliendikaardi hinnad (märkega „Hind kliendikaardiga“ kaubad) sadadele toodetele;

-        kampaaniapakkumised, millega säästate kuni 50%;

-        saates ostutellimuse JYSKi klienditeeninduskeskusse aadressil info@JYSK.ee, saate individuaalse pakkumise:

-        allahindlus 25% valge hinnasildiga tavahinnast (e-poe hinnasiltide - STANDARDHIND). Allahindlused ei summeeru ega kehti SUPERHINNAGA kaupadele.

-        täiendav mahuallahindlus kõikidele kaupadele, mis ületavad:

1000 eurot – 3%

5000 eurot – 5%

10 000 eurot – 10%

-        tooteuudistest ja eripakkumistest esimesena teada saamine.

JYSKi kliendikaart kehtib tähtajatult või seni, kuni allahindlusprogramm kasutusel on. Kliendikaardi tingimused ja privaatsuspoliitika leiate JYSKi Eesti kauplustest ja saidilt JYSK.ee.


Kontaktandmed

Kui teil on tekkinud küsimusi või kui te vajate lisainfot, võtke ühendust meie klienditeenindusspetsialistiga. Te saate vastuse ühe tööpäeva jooksul.

Alates 1. juulist 2019 võeti vastu Riigikogus seadus, kus Eesti avalik sektor läheb üle e-arvetele. Seega tuleb ka meil 1. juulist 2019 hakata e-arveid saatma kogu avalikule sektorile. Nende hulka kuuluvad ministeeriumid, vallavalitsused (sh. koolid ja lasteaiad), sihtasutused, riigiettevõtted ja haiglad. Kui kuulud sinna gruppi ja soovid teha tellimust JYSKi e-poest, siis palume saata tellimuse info koos kontaktandmete ja vajadusel garantiikirjaga klienditeeninduse aadressile info@jysk.ee, mille alusel vormistame arve e-arvete keskkonnas.