Bolt Pay Later
Bolt ja ESTO muudavad ostlemise lihtsamaks!
Vali oma ostude eest tasumiseks kõige uuem makseviis turul - Bolt Pay Later! Kinnita ost vaid paari klikiga ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta!
 

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks Bolt Pay Later!
 Vali e-poe kassas oma ostude vähemalt 10 EUR eest tasumiseks ülimalt populaarne Bolt Pay Later-osaline makseviis! Uus ja innovaatiline makselahendus aitab ostude eest tasuda mugavalt 30 päeva jooksul. Bolt Pay Later on nutikate inimeste makseviis - saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel. Soeta paari klikiga just seda, mida vajad - puudub intress, lisatasu ja sissemakse. 
 
Parima hinna garantiid, GOLD-madratsi 120 ööpäeva pikkust prooviperioodi ja Piiramatu tagastamise kampaaniapakkumist ei saa kasutada isikud, kes tasusid kauba eest Bolt Pay Later makseviisiga. 

Bolt Pay Later makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. Küsimuste korral võta ühendust ESTO klienditoega aadressil [email protected] või külasta veebilehte esto.eu/ee