Võida telk

Campaign_web_ee

Jysk Linnen´n Furniture OÜ tarbijamäng kodulehel www.jysk.ee

1. JYSK kampaania on alates 08.07.2016 kuni 14.07.2016 toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab “Jysk Linnen’n Furniture” OÜ (registrikood 10170660, aadress: Endla 45, Tallinn, Estonia, edaspidi Korraldaja).
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaanias osalemiseks tuleb sooritada ost perioodil 08.07-14.07.2016 JYSK veebipoest Omniva või Smartpost pakiauotmaati vähemalt 40€ väärtuses.
4. Loosimises osaleja saab osaleda loosimises mitme ostuga, kui ühe ostu väärtus on vähemalt 40 €.
5. Kampaania auhinnad: 
Kampaania auhinnaks on 1 COPENHAGEN telk, väärtusega 99 EUR
6. Auhindade loosimine toimub 20.07.2016
Võitja nimi avaldatakse JYSKi Facebooki lehel 20.07.16
7. Auhindade väljastamine:
Kampaania auhinna võitjaga kontakteerub Jysk Linnen´n Furniture OÜ.
Auhindu väljastatakse kuni 20.08.2016.
8. Juhul, kui võitja ei vasta Korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul alates loosimisest olnud kontaktandmetelt, millelt auhinna võitja on registreerunud, kättesaadav andmete täpsustamiseks, on Korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata.
9. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.
10. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub kampaania esindaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
11. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
12. Kampaanias osalemine on keelatud “Jysk Linnen’n Furniture” OÜ töötajatele ning nende perekonnaliikmetele.
13. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-posti aadressile [email protected].  Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul.