JYSKart

JYSKart on projekt, mille peamiseks eesmärgiks on Teile näidata, kuidas luua ainulaadseid sisekujunduselemente, kasutades selleks üksnes pisut ettekujutusvõimet ja lihtsaid tooteid, mida saate osta JYSKi kauplustest. Projekti meeskond koosneb välistest ideede generaatoritest ja kunstnikest, kes võivad luua ükskõik mida.

 

JYSKart video episoodid inspireerivad Teid looma ebatavalisi ja isikustatud kujunduselemente, kujundades selleks ümber toorikuid ja luues mõeldamatuid asju, nagu näiteks kott-toolist lampi. Kõikide JYSKart-episoodide loomine algab ideest, mis võib alguse saada ajakirjadest, filmidest, maalidest, loodusest ja ettekujutusvõimest. Kõiki ideid hinnatakse kollektiivselt, seejuures peetakse silmas asjaolu, et nii tooted kui ka täiendavad vahendid peavad olema kergesti kättesaadavad ja kasutatavad./p>

 

Me mõtleme kõikidele aspektidele, mis on seotud lihtsalt mõistetava ja nauditava video loomisega. Tellige JYSKarti YouTube kanal ja olge üheks esimestest, kes selgitavad välja, kuidas muuta oma kodu jäljendamatuks selliste toodete kasutamisega, mis on kõikidele kättesaadavad koguse ja hinna mõttes. Jälgige JYSKart Instagrami profiili, et olla pidevalt kursis tulevaste episoodidega ning sellega, kuidas need episoodid on valminud.

 

Meil on hea meel tutvuda Teie ideedega! Saatke meile e-postiga sõnum aadressil art@jysk.lv, me oleme avatud igasuguseks koostööks.