JYSK näpunäited

Parim aeg muutuseks on nüüd

Meie loovmeeskond on spetsiaalselt Sulle välja töötanud uue nõuannete seeria – JYSK NÄPUNÄITED. Anname Sulle nõu kuivõrd lihtne on väikeste asjadega luua hubane interjöör.
Jagame Sulle erinevaid praktilisi stiilisoovitusi - alates sellest, kuidas asju korras hoida esikus ja köögis ning sellega palju vaba ruumi juurde tekitada kuni professionaalse sisekujundaja nõuanneteni, kuidas oma kodu maitsekalt skandinaavia stiilis sisustada, kasutades selleks erinevaid tekstiili-, mööbli- ja muid dekoratiivesemeid Jyski laiast kaubavalikust. 

Viimane episood:

Kas soovid mõneks ajaks tagasi lapsepõlve koos JYSKiga minna? See on palju lihtsam kui Sa arvad! Pool tundi vaba aega ning mõned lihtsad toimingud - ja juba Sa istud oma onnis, jood taimeteed koos naaberhõimude juhtidega ja valmistud homseks suureks lahinguks nagu tõeline indiaanlane! Vaata uut JYSK Tips episoodi ja saa teada, kuidas ehitada onni ilma kodunt lahkumata!
P.S. Kui Sinu peres on lapsed, siis JYSK ei garanteeri, et Sul on võimalus esimesena onn hõivata!

***

Kõik JYSK NÄPUNÄITED episoodid leiad JYSKi YouTube'i kanalilt! Telli kanal ja ära jäta vahele meie meeskonna ühtki nõuannet, kuidas oma kodu sisustada nii, et tunneksid end mugavalt ja hubaselt.
Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis, saa inspiratsiooni JYSKilt!