JYSK näpunäited

Parim aeg muutuseks on nüüd

Meie loovmeeskond on spetsiaalselt Sulle välja töötanud uue nõuannete seeria – JYSK NÄPUNÄITED. Anname Sulle nõu kuivõrd lihtne on väikeste asjadega luua hubane interjöör.
Jagame Sulle erinevaid praktilisi stiilisoovitusi - alates sellest, kuidas asju korras hoida esikus ja köögis ning sellega palju vaba ruumi juurde tekitada kuni professionaalse sisekujundaja nõuanneteni, kuidas oma kodu maitsekalt skandinaavia stiilis sisustada, kasutades selleks erinevaid tekstiili-, mööbli- ja muid dekoratiivesemeid Jyski laiast kaubavalikust. 

Viimane episood:

Vannitoa interjöör on sama oluline nagu ükskõik millise muu toa sisustus Sinu kodus. Valides mööbli, aksessuaarid ja tekstiilid õigesti, saad tekitada tõelise hygge tunde oma vannitoas – hubase paiga, kus mõnusalt aega veeta! Heledad värvid ja puhtad jooned, kombineeritud kõige olulisemaga – mahukas vannitoariiul, suur peegel, mugav pink, kus lisaruum hoiukastidele ning neutraalsetes toonides vannotoa matid ja rätikud – see kõik muudab Sinu vannitoa maitsekaks minimalistlikus toonis paradiisiks. Valge mööbel koos mõnede kontrastsetes toonides rätikutega ja dekoratiivsete disainelementidega tekitavad lihtsatest esmetest harmoonilise aura.

***

Kõik JYSK NÄPUNÄITED episoodid leiad JYSKi YouTube'i kanalilt! Telli kanal ja ära jäta vahele meie meeskonna ühtki nõuannet, kuidas oma kodu sisustada nii, et tunneksid end mugavalt ja hubaselt.
Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis, saa inspiratsiooni JYSKilt!