KARDINAPUUD
Kuva Võrgustik Nimekiri

4 Items

ühel lehel
Määra langev suund
4 ese(t)

Lai valik kvaliteetseid kardinapuid igale maitsele

Kuigi kardinapuud on Teie kodu sisekujunduses väike detail, on siiski oluline, et valiksite enda kardinate ning ülejäänud interjööriga sobivad kardinapuud ja kardinate aksessuaarid. JYSKi valikust leiate sobiva disaini ning kujundusega kardinapuud igaks otstarbeks, igas stiilis kodule.

JYSKis on saadaval erinevate disainidega kardinapuud, materjaliks nii puit kui ka metall. Meie toodete hulgas on tumedamad ja heledamad kardinapuud, aga ka pikendatav kardinapuu ning siin ja kardinate aksessuaarid, tagamaks, et leiate enda kodu jaoks mugavaima lahenduse. Lisaks on võimalik valida kardinapuude komplekt, et paigaldada mugavalt kaherealine kardinapuu ning ilusad kardinad.

JYSKi laiast valikust leiate enda kardinate jaoks sobivad kardinapuud ning aksessuaarid lihtsa vaevaga. Tutvuge meie Skandinaavia stiilis kvaliteetsete toodetega ning ärge jääge headest pakkumistest ilma. Taani disain ning taskukohased hinnad!

Filtreeri ja sorteeri

KARDINAPUUD

 1. -40%
  LILJA kardinapuu
  • Suurus: 90-160cm
  • Materjal: metall
  24,99
  14,99
 2. -40%
  LILJA kardinapuu
  • Suurus: 160-300cm
  • Materjal: metall
  29,99
  17,99
 3. -40%
  MELLOW kardinapuu
  • Suurus: 90-160cm
  • Materjal: metall/plastik
  29,99
  17,99
 4. -40%
  CONE kardinapuu
  • Suurus: 200-340cm
  • Materjal: metall
  49,99
  29,99

Mitmekülgsete disainidega kardinapuud igasse koju

Meie mitmekülgse kardinapuude valiku seast leiate nii pilkupüüdvaid kardinapuud, mis täiendavad veelgi Teie valitud kardinaid kui ka tagasihoidlikumaid ning klassikalisemaid puidust ja metallist kardinapuud. Leidke enda interjööri ning kardinate jaoks sobivaim kardinapuu meie valikust juba täna! 

Kardinapuu valimisel saate keskenduda endale meeldiva disaini leidmisele ning ei pea muretsema mõõtude pärast. Suur osa JYSKi kardinapuudest on pikendatavad, pikkusega 160-300cm - nii leiate sobiva kardinapuu nii suurele kui väiksele aknale. Samuti on saadaval kaherealisi kardinapuid, millele on võimalik riputada päeva- ja külgkardinad korraga. Lisaks on paljud kardinapuud võimalik osta soodsalt komplektina, mis sisaldab kõike paigalduseks vajalikku kardinakonksudest kruvideni.

Praktilised ja stiilsed kardinate aksessuaarid

Peale kaunite kardinate ning praktiliste kardinapuude on JYSKist võimalik soetada erinevaid kardinate paigalduseks vajalikke kardinakonkse ning -rõngaid. Mitmekülgse valiku seas on nii plastikust liugurid, konksud ja kumerad nurgad siiniga kardinatele kui ka metallist kardinaklambrid ning erinevates toonides rõngad.  

Samuti on JYSKis valikus saadaval erinevad kardinahoidjad. Pilkupüüdvate kardinahoidjate abil on võimalik paksemaid külgkardinaid kokku seada ning neid erinevatele kõrgustele sättida. Lisaks on kauni disainiga nöör või kardinahoidja ka sisustuselement ning väike detail, mis annab Teie kardinatele stiilsust ning isikupärasust juurde. Leidke uued unistuste kardinad ning neile sobilikud aksessuaarid JYSKist lihtsa vaevaga juba täna!