KATTEMADRATSID

Kattemadratsid! Teie une maksimaalseks mugavuseks | JYSK 0 eset

Parem uni koos JYSKiga! Hea hinnaga kattemadratsid. Kaitstud madrats ja kvaliteetne ööuni kattemadratsi abil. Kiire kohaletoimetamine ✓ Vaata ja Telli ✓


Parem uni tänu kvaliteetsele kattemadratsile

Kattemadratsitel ja madratsikaitsetel on mitmeid kasulikke omadusi. Lisaks maksimaalse mugavuse tagamisele magamisel on kattemadratsite üheks tähtsaks funktsiooniks ka madratsi kaitsmine kulumise eest ning puhtuse ja parema hügieeni hoidmine. Tänu mitmekülgsusele on just kattemadrats funktsionaalne ning parim lahendus Teie magamistuppa. 

JYSKi valikus leidub õhemaid rullitavaid madratseid ja paksemaid vahust või lateksist madratseid.  Erinevatest materjalidest ning mõõtudega madratsid on saadaval erinevates hinnaklassides, kindlustamaks, et leiate enda soovitud kattemadratsi JYSKist. Samuti saate valida, kas soovite et Teie madratsikate oleks pigem jäik, kõva või pehme. 

Avastage JYSKi laia valikut kvaliteetsetest kattemadratsitest ning madratsikatetest, nii leiate endale sobivaimate omadustega madratsi ja odavad hinnad. Investeerige kattemadratsisse juba täna, et pikendada oma madratsi eluiga ning teha endale kingitus rahulikuma ja parema une näol!

Me ei leia Valikule vastavaid tooteid.

Erinevas suuruses kattemadratsid igale voodile

JYSKist leiate enda voodile sobiva kattemadratsi või madratsikaitse olenemata voodi suurusest. Meie poodides ja e-poes on saadaval kvaliteetsed kattemadratsid ning madratsikaitsed suurustes: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200cm.

Laiast kattemadratsite ning madratsikaitsete valikust leiab nii standartsemaid ühe- või kaheinimese voodile sobilikke kui ka erilisemas mõõdus mudeleid. Lisaks on võimalik suuremate voodite puhul kattemadratseid ning madratsikaitseid kombineerida. 

JYSKi abiga on valimine lihtsam ning leiate sobiva lahenduse ja parimad kattemadratsid enda magamistuppa. Tehke enda valik juba täna ning soetage soodne ja kvaliteetne kattemadrats või madratsikaitse, et tunda rõõmu paremast unest!

Kaitske madratsit ning pikendage selle eluiga

Kattemadratsi ja madratsikaitse abil on võimalik muuta voodi pehmemaks või jäigemaks. Samuti on need olulised ka madratsi kaitsmiseks ning selle eluea pikendamiseks. JYSKi valikus on saadaval parimad madratsikaitsed soodsalt.

Hea ja kvaliteetne madratsikaitse aitab madratsi kuju säilitada ning lisada vastupidavust. Lisaks aitab madratsikaitse kaasa hea hügieeni hoidmisele voodis. JYSKist on võimalik soetada koos kasutamiseks nii paksem kattemadrats kui ka õhem madratsikaitse. Selline lahendus on eriliselt sobiv allergikutele, sest õhemat madratsikaitset on lihtne pesta, ilma et peaksite sellelt esmalt katte eemaldama nagu paksematel kattemadratsitel. 

Soetage soodsad kattemadrats ning madratsikaitse JYSKist ja tundke rõõmu madratsi pikemast elueast ning hügieenilisest keskkonnast magamisel!