ÕHKMADRATSID

Õhkmadratsid! Leidke parim Teie järgmise reisi jaoks | JYSK 1 ese

Kvaliteetsed JYSKi õhkmadratsid mugavaks reisimiseks. Lai valik ja head hinnad. Teie parema une heaks. Kiire kohaletoimetamine ✓ Skandinaavia kvaliteet ✓


Kvaliteetsed ja mitmeotstarbelised õhkmadratsid

Õhkmadratsid on hea lahendus nii reisimiseks kui ka külaliste võõrustamiseks kodus. Kui lähete matkale, festivalile või randa, on õhkmadratsit hea ning lihtne kaasa võtta, et selle abil magamine võimalikult mugavaks muuta. Samuti on õhkmadratsi abil võimalik kergesti juurde tekitada magamiskohti, kui Teie külalised soovivad ööseks jääda. 

JYSKist leiate valiku erinevaid õhkmadratseid ja nende kasutamiseks vajalikke tarvikuid. Saadaval on ühe- ja kaheinimese õhkmadratsid ning lisaks saate mugavalt soetada ka sobiliku madratsipumba. JYSKi õhkmadratsid on kvaliteetsed ning vastupidavad tänu nende veluurist pinnale. Samuti on madratsid kokkupanduna kompaktsed ega võta Teie autos, matkakotis või kodu hoiuruumis liigselt ruumi. 

Kas planeerite reisi või nuputate kuidas saabuvatele külalistele ööuneks voodeid teha? Leidke parim õhkmadrats ning soodne hind JYSKist. Avastage meie valikut, et nautida Skandinaavia kvaliteeti!

ÕHKMADRATSID
Kuva Võrgustik Nimekiri

1 Item

ühel lehel

  1. FLOCKED õhkmadrats
    3 suurused
    Alates:  8,99
    Kohaletoimetamine OMNIVA pakiautomaatidesse tasuta üle 30 EUR Kohaletoimetamine OMNIVA pakiautomaatidesse tasuta üle 30 EUR

Õhkmadrats mugavaks reisimiseks ja võõrustamiseks

Olenemata sellest, kas soetate õhkmadratsi looduses matkamiseks, telki või kodus lisavoodina kasutamiseks, võite kindlad olla, et seda on kerge kasutada, puhastada ning hoiustada. Õhkmadrats täitub kergelt spetsiaalse pumba abil, mille saate soetada eraldi, juhul, kui Teie valitud mudelil ei ole sisseehitatud elektripumpa. Lisaks on meie õhkmadratsid valmistatud kvaliteetsest veluurpinnaga vinüülmaterjalist, mis on vastupidav, magades pehme ning lihtsasti hooldatav märja lapiga pühkides. Kui Te parasjagu aga õhkmadratsit ei kasuta, saate selle pakkida kompaktselt kokku ning hoiustada kuni järgmise korrani, kui seda jälle vajate. Õhkmadrats on kokkupandult väike ega võta palju ruumi - nii saate kindlad olla, et leiate kodus sellele koha.

Õhkmadrats ning tarvikud mugavalt ühest kohast

JYSKist leiate vastupidavad täispuhutavad õhkmadratsid. Osal õhkmadratsitest on juba olemas sisseehitatud elektripump, mille abil täitub madrats kerge vaevaga vaid paari minutiga. Kui Te aga ei ole valinud pumbaga mudelit, soetage õhkmadratsi mugavaks kasutamiseks vajalik jalgpump, käsipump või elektripump soodsalt lisaks.  

JYSKist leiate soodsad madratsipumbad. Soetage vastavalt enda eelistustele uus manuaalne pump, jalgpump või elektripump ning saate madratsi hõlpsasti kasutamiseks valmis seada. Muutke enda järgmine reis murevabaks, teades, et Teie ööuni on kvaliteetne ning ärkate väljapuhanuna tänu mugavale õhkmadratsile. Leidke parimad õhkmadratsid JYSKist juba täna!