RIIDEKAPID

RIIDEKAPP, KUS ON RUUMI KÕIGELE 0 eset

Riidekapp muudab korra hoidmise magamistoas lihtsamaks, kuna võimaldab hoiustada kõiki rõivaid ühes kohas. JYSKis on lai valik erinevas suuruses ja mudelites riidekappe. Leidub kauni disainiga riidekappe, tavaliste ustega, liugustega, sahtlitega või sisseehitatud peegliga, seega igaühele leidub midagi. Lisaks tamme-, musta või valge spooniga riidekappidele leidub ka erinevates suurustes riidekappe – need sobivad täiendava kapiruumina koju või suvilasse. Kui soovite riidekappi oma kodu jaoks ise disainida, saame pakkuda erinevate mõõtudega liuguksi.

Lisaks riidekapile saate JYSKist soetada ka kasulikke tarvikuid riidekapi lisadena. LED-lambid kapile muudavad riidekapi kasutamise eriliselt mugavaks ning võimaldavad Teil kapi sisu selgelt näha olenemata sellest, kui palju valgust toas on. Samuti on garderoobisisu kappi heaks lisaks, kui soovite pesu või t-särke mugavalt korvriiulis hoiustada. 

Me ei leia Valikule vastavaid tooteid.

Mitmekülgne valik riidekappe igasse interjööri

Magamistuppa riidekappi valides on oluline lähtuda mitte ainult Teie vajadustest ja hoiustamist vajavate rõivaste hulgast, vaid ka magamistoa suurusest. Ruumikasse magamistuppa valige suur ja mahukas riiulitega riidekapp, kus saate lisaks riietele hoiustada ka muid kodutarbeid. Väiksemasse magamistuppa on aga heaks lahenduseks väiksemad riidekapid. Parimaks lahenduseks võib olla ka lükandustega riidekapp - nii ei ole riidekapi avamiseks vaja toas palju vaba ruumi. Kui Teil on olemas garderoobikapp ning otsite sellele sisu või soodsalt ajutist lahendust on heaks variandiks riidest riidekapp, mis ei võta palju ruumi ning on transportimiseks kerge.

Kvaliteetne ülakapp aitab Teil lihtsalt ning kiirelt riidekappi kõrgusesse ehitada, kasutades ära kogu võimaliku ruumi. Ülakapid on saadaval erinevates toonides ning sobivad hästi olemasolevate kahe poolega riidekappide peale paigutamiseks. Nii saate lihtsa vaevaga hoiustamisruumi juurde, ilma et peaksite seda ohverdama põrandaruumi arvelt toas. Tutvuge tarvikute valikuga ja kombineerige enda kodu jaoks parimad lahendused koos JYSKiga!

Millised riidekapid on JYSKi valikus saadaval?

JYSKist leiate kvaliteetse riidekapi igasse interjööri. Valikus on klassikalised ja minimalistlikud ühevärvilised kapid aga ka silmapaistvad puitmaterjalist riidekapid erinevate disainidega.

Kas JYSKi valikus on saadaval täispuidust riidekapid?

Jah. JYSKist saate soetada täispuidust riidekapi taskukohase hinnaga. Kvaliteetsest tammepuidust riidekapp on vastupidav ning peab Teie kodus vastu pikki aastaid.

Kas JYSKi valikus on saadaval lükandustega riidekapid?

Jah. JYSKist leiate laia valiku erinevaid lükandustega riidekappe. Lükandustega kapid sobivad hästi väikestesse tuppa, et saaksite uksi mugavalt avada ka siis, kui ruumi napib.  

Kas JYSKi toodetega saab koju sobiva garderoobi disainida?

Jah. JYSKis on saadaval valik erinevaid sahtliplokke, riiuleid ja konstruktsioone, et saaksite luua endale meelepärase garderoobi, mis sobib Teie magamistuppa ideaalselt.