TEKID

SULETEKID IGALE VAJADUSELE 0 eset

Hea uni on äärmiselt oluline tervise ja heaolu jaoks. Suleteki valik on sama tähtis kui madratsi valik. Seetõttu on enne uue suleteki ostmist kasulik tutvuda kõikide valikutega. JYSKis leidub suur valik ühe- ja kaheinimese suletekke igasuguste hindadega, et rahuldada erinevaid nõudmisi ja soove. Saadaval on suur valik laste või noorukite suletekke, vatitekke, kiud- või siiditekke. Altpoolt saate lugeda JYSKi juhendit, kuidas valida suletekki.

Me ei leia Valikule vastavaid tooteid.

Millised erinevad tekid on valikus?

Avastage JYSKi valikut ning leiate kvaliteetsed tekid mõõtudega 67x100cm kuni 240x220cm. Soetage kompaktne tekk ühele, lai kaheinimese tekk või väiksem tekk lapsele. 

Milliste täitematerjalidega tekid on saadaval?

JYSKist leiate valiku kvaliteetseid suletekke, mis on kerged ja reguleerivad hästi temperatuuri. Lisaks on saadaval ka sünteetilise täitematerjaliga tekid, mis on heaks alternatiiviks tolmutundlikele ja allergiatega inimestele. 

Kas on võimalik soetada teki ja padja komplekt?

Jah. JYSKist saate kvaliteetsed padja ja teki soetada mugavalt komplektina. Komplekte on saadaval erinevaid, et leiaksite sobiva variandi nii ühe- kui kaheinimesevoodile ja ka beebile. 

Kas JYSKi valikus on saadaval raskustekid?

Jah. Stressi leevendamiseks ja rahuliku ööune nautimiseks leiate JYSKi valikust taskukohase hinnaga raskusteki. Tekk on mõõtudega 135x200cm ning kaalub 9 kilo.

Tekid kliendikaardiga heade pakkumistega!

JYSKist saad kliendikaardi omanikuna alati tekid soodsama hinnaga. Meil on suur hulk tooteid iga päev erihindadega. Lisaks on JYSKis GOLD tekkidel pikendatud garantii kuni 15 aastat.

Kui leiate identse kauba teisest kauplusest madalama hinnaga (30 päeva jooksul alates selle ostuhetkest JYSKist), tagastame toodete hinnavahe elektroonilise kinkekaardi näol. 

JYSK pakub ka piiramatu tähtajaga kauba tagastamine olenemata sellest, kas kaup on ostetud kauplusest või e-poest. 

Teki ostmine ei ole olnud kunagi mugavam ja lihtsam! Loe lähemalt kliendikaardi tegemise võimalusest ning naudi soojust!