Pressiteated

Pressiteade

08.06.2017

Jysk avas Kuressaares Eesti saarte esimese kaupluse

Taani päritolu sisustus- ja kodukaupade jaemüügikett Jysk avas Kuressaare kesklinnas esimese kaupluse Eesti saartel. Tegemist on kümnenda Jyski poega Eestis.

Kuressaares endise Säästumarketi kohale kerkinud poe investeeris Jysk 250 000 eurot, kaupluse kogupindala on 956 ruutmeetrit, millest 710 m2 on müügisaali pind. Avatud pood annab tööd 10 inimesele.

Jyski Baltimaade ja Valgevene tegevjuhi Dace Zundure sõnul on Jyski jõuline laienemine Tallinnast väljapoole üks nende prioriteete. Tema kinnitusel kaaluti ka Kuressaare poe avamist pikalt ning otsiti selleks sobivat võimalust.

“Regionaalne kohaolek on meie jaoks väga tähtis, sest Jysk soovib tulla inimestele lähedale ja olla klientidest vaid mõne sammu või hiirekliki kaugusel nii füüsiliste kui ka veebipoodidega,” ütles Zundure. “Seetõttu tervitame Kuressaare poe avamist ning tahame pakkuda kõigile saarlastele parimat ostlemiskogemust.”

Skandinaavia disainist ja elustiilist inspireeritud Jyski Kuressaare pood pakub külastajatele erinevaid kodutarbeid alates magamistoa sisustusest, voodipesust ja aksessuaaridest kuni laia valiku suve- ja aiamööblini.

Jyski Kuressaare poe juhataja Jaanus Lepiku sõnul on uue kaupluse avamine endise Säästumarketi kohal loogiline samm, sest kõik saarlased teavad selle asukohta ning seetõttu oodatakse uuele sisustuskaupade poele sooja vastuvõttu.

“Jyskil kui rahvusvahelisel jaeketil on mitmetes riikides eraldiseisvaid kauplusi ning kliendid on need alati hästi vastu võtnud,” rääkis Lepik. “Kaupluse asukoht on strateegiliselt hea ning siia on kerge ligi pääseda ka autoga, mis on ostlejatele kindlasti tähtis eeldus.”

Uue poe avamise puhul pakub Jysk külastajatele kuni pühapäevani soodsamaid hindu ja mitmeid üllatusi nii poes sees kui ka poe ees. Meeleolu eest hoolitsevad igapäevaselt mänge ja viktoriine korraldavad päevajuhid, mõnusat muusikat mängib DJ Cortes.

Viimati avas Jysk Eestis poe mai alguses Haapsalus. Täna avatud Kuressaare poega on Jyskil Baltikumis kokku 31 kauplust, juuni lõpus avatakse järgmine pood Valgevenes. Oma esimese poe avas Jysk Eestis 2002. aastal. Täna omab jaekett Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Haapsalus ja Kuressaares kokku kümmet poodi. Lisaks on kaupluseketi tooteid võimalik osta e-poest.

Jysk on Skandinaavia päritolu rahvusvaheline kodukaupade müügiga tegelev ettevõte, mille esimene pood avati 1979. aastal Taanis. Praegu kuulub Jyski gruppi enam kui 2400 kauplust ja 21 000 töötajat 48 riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kodutarvete müük alates madratsitest, tekkidest-patjadest ja voodipesust, kuni aia- ja kodumööblini välja.

26.05.2017

Informeerime, et "JYSK Linnen'n Furniture OÜ" kauplused on müünud nõuetele mittevastavaid tooteid. Ebaturvalisteks osutusid toolid "Funny". Importija SIA "DO IT", toodetud Hiinas. Vastavalt kvaliteedi nõuetele, palutakse kõikidelt klientidelt, kes on vastava tooli ostnud, see tagastada lähimasse JYSK esindusse (ostutseki olemasolul või mitte). Ostu eest raha tagastatakse.


4.05.2017

Jysk avas esimese kaupluse Läänemaal

Täna, 4. mail avas Haapsalus Rannarootsi keskuses läänlastele oma uksed rahvusvaheline kodukaupade kett Jysk. Tegemist on Taani päritolu jaeketi üheksanda poega Eestis ning juba kolmekümnendaga Baltikumis.

Jysk investeeris 1100 ruutmeetrisel alal laiuva kaupluse ehitusse üle 350 000 euro. Äsja avatud kauplus annab tööd 10 inimesele.

Jyski Baltimaade ja Valgevene tegevjuhi Dace Zundure sõnul näeb jaekett Läänemaas olulist potentsiaali ning Eestis kavatseb ettevõte laieneda veelgi. “Meie veebipoe müügistatistika näitab, et läänlaste huvi Jyski vastu on suur ning Haapsalu poe avamises näeme head võimalust tulla oma klientidele lähemale. Poe avamine Haapsalus on oluline osa meie poodide uuenduskuurist ja laienemisstrateegiast – juba käesoleva aasta jooksul plaanime avada veel ühe kaupluse Eestis,” rääkis Zundure.

Skandinaavia disainist ja elustiilist inspireeritud Jyski Haapsalu pood pakub külastajatele erinevaid kodutarbeid alates magamistoa sisustusest, voodipesust ja aksessuaaridest kuni laia valiku suvemööblini välja.

Rannarootsi keskuse esindaja Lissi Lodesoni sõnul on Haapsalus Jyski kaua oodatud. “Meil on ääretult hea meel, et Jysk avab oma esimese Läänemaa kaupluse just Rannarootsi keskuses. Poe kaubavalik katab seni puuduolevad kaubasegmendid ja lisab külastajatele täiendavat valikuvõimalust. Ootusärevus on olnud suur nii keskuse üürnike kui klientide poolelt ning elevust avamise ümber palju,” rääkis Lodeson ning lisas, et aasta alguses Rannarootsi keskuses aset leidnud ehitustööde ja ümberkorralduste tulemusena on keskus täielikult valmis.

Uue poe avamise puhul pakub Jysk külastajatele kuni pühapäevani soodsamaid hindu, mitmeid üllatusi ning mõnusat muusikat tuntud DJ’delt. Rannarootsi keskuse valmimise tähistamiseks toimub 6. mail aga suurejooneline perepäev, kus muuhulgas astuvad üles Ivo Linna, Antti Kammiste ja Vladislav Koržets.

Jysk avas oma esimese poe Eestis 2002. aastal. Täna omab jaekett Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Haapsalus kokku üheksat poodi. Lisaks on kaupluseketi tooteid võimalik osta e-poest.

Jysk on Skandinaavia päritolu rahvusvaheline kodukaupade müügiga tegelev ettevõte, mille esimene pood avati 1979. aastal Taanis. Praegu kuulub Jyski gruppi enam kui 2400 kauplust ja 21 000 töötajat 48 riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kodutarvete müük alates madratsitest, tekkidest-patjadest ja voodipesust, kuni aia- ja kodumööblini välja.

12.04.2017

Jysk avab homme Tartus Baltikumi suurima kaupluse 

Homme, 13. aprillil avab rahvusvaheline kodukaupade kett Jysk Tartus Lõunakeskuses uuenenud kaupluse, millest saab laiendamise tulemusel suurim Jysk Baltikumis. Ettevõtte plaanib käesoleva aasta jooksul avada veel kaks uut kauplust Eestis.

Jysk investeeris Lõunakeskuses asuva poe renoveerimisse 250 000 eurot, mille abil saab kauplus juurde 600 ruutmeetrit müügipinda. Uuenduskuuri läbides laiub Baltikumi suurim Jysk koos lisaruumidega kokku 2740 ruutmeetril, muutes kaupluses liikumise ja ostlemise senisest mugavamaks.

Jyski Baltimaade ja Valgevene tegevjuhi Dace Zundure sõnul on Lõunakeskuse Jysk ettevõtte üks edukamaid ning suurima kasvupotentsiaaliga poode Baltikumis, kus ettevõtte omab täna ühtekokku 29 kauplust. Seoses poe heade müügitulemustega ning Lõunakeskuse üldise renoveerimisega oli Zundure sõnul loomulik jätk moderniseerida ka keskuses asuvat Jyski.

“Eesti kliendid on usaldanud meid juba 15 aastat ning pärast uuenduskuuri läbimist saab Lõunakeskuse Jyskist meie suurim ja uusima kontseptsiooniga kauplus Baltikumis. Järjest tihenevas konkurentsis on klientide ootused loomulikult väga kõrged ning see hoiab meid pidevas arengus ja muutumises. Olen väga tänulik kogu meeskonnale, kes lühikese ajaga on teinud selle poe renoveerimise võimalikuks,” ütles Dace Zundure.

Uuenenud Jyski poes ootab külastajaid kliendisõbralikum väljapanek, laienenud tootevalik ning rohkem ruumi liikumiseks. Kaasajastatud on kaupluse valgustust, põrandakatteid ja märgistusi. Ühe uuendusena on poes loodud madratsite proovimiseks spetsiaalne ala, mis on ülejäänud väljapanekust pisut eraldatud ning varustatud digiekraanidega, et madratsikatsetaja tunneks end võimalikult koduselt.

Tartu Lõunakeskuse Jysk on üks esimestest kauplusest, millega jaekett Eesti turule 2002. aastal sisenes. Täna omab Jysk Eestis kaheksat poodi: neli Tallinnas, kaks Tartus ning üks Pärnus ja Narvas. Lisaks on kaupluseketi tooteid võimalik osta e-poest.

Jysk on Skandinaavia päritolu rahvusvaheline kodukaupade müügiga tegelev ettevõte, mille esimene pood avati 1979. aastal Taanis. Praegu kuulub Jyski gruppi enam kui 2400 kauplust ja 21 000 töötajat 48 riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kodutarvete müük alates madratsitest, tekkidest-patjadest ja voodipesust, kuni aia- ja kodumööblini välja.

18.11.2016

Jysk Baltikum laieneb Valgevenesse ning avab esimese poe Minskis

Tarbekaupade ettevõtte Jysk Baltikum laiendab oma tegevust Valgevenesse. 1,2 miljoni euro suuruse investeeringuga avati esimene pood Minskis. Ettevõte plaanib paralleelselt äri arendusega Baltikumis avada Valgevenes järgmise 10 aasta jooksul vähemalt 25 uut Jyski kauplust.

Baltikumi ja Valgevene Jyski tegevjuhi Dace Zundure sõnul peeti Valgevenes poe avamist väga suureks väljakutseks. “Kuigi Valgevene ja Baltikum on geograafiliselt peaaegu, et samas kohas, on äri tegemine neis võrdlemisi erinev. Jaekaubanduse seiskohast vaadates on näiteks ka valgevenelaste tarbimisharjumused teistsugused, kui eestlastel või lätlastel,” sõnas Zundure. “Olime kindlad, et suudame nende erinevustega toime tulla ning plaanist teostuseni kulus natuke enam kui pool aastat. Juba aasta lõpuks plaanime avada Valgevenes ka teise Jyski kaupluse,” sõnas Zundure.

Minskis avatud pood on 2600 ruutmeetriga seni suurim Jysk Baltikumi avatud poodidest. Baltikumis tegutseb praegu 27 Jyski kauplust, neist 8 nii Eestis kui Lätis ning 11 Leedus.

Zundure sõnas, et Jyski näol on tegemist esimese Skandinaavia stiilis kodutarvete poega Valgevenes. “Tahame, et ka Jysk suudaks Valgevene klientidele pakkuda Jyskile omast kõrget kvaliteeti. Selle tagamiseks suuname Valgevene Jyski uusi töötajaid välja õpetama parimad Jyski koolitajad Eestist, Lätist ja Leedust,” ütles Zundure.

Jysk on Taanist pärit rahvusvaheline kodutarvete pood, mis tegutseb 45 riigis. JYSK pakub laia valikut kodukaupu. JYSK aitab sisustada kõiki eluruume esikust kuni vannitoani. Baltikumis tegutseb Jysk frantsiisilepingu alusel.


14.10.2016

Tõrjuti küberrünnaku katse Jyski e-poe vastu

Majapidamis- ja sisustuskaupade tootja Jysk e-poel õnnestus tõrjuda küberrünnaku katse kõigis kolmes Balti riigis. Häkkerid kuritarvitasid ühe maailma juhtivamatest e‑kaubanduse platvormidest Magento haavatavust. Sellel platvormil põhineb ka Jyski e-pood. Samalaadseid rünnakuid sooritati üleilmselt ka tuhandete teiste e-poodide vastu, kus kasutatakse Magento platvormi.

Praeguseks on küberrünnaku oht Jyski e-poe vastu täielikult kõrvaldatud, algatatud on uurimine ja süsteem kontrollitakse põhjalikult üle. Siiani ei ole teada, kas see rünnak mõjutas mõnda klienti, kuid turvalisuse huvides identifitseeritakse kõik kasutajad, keda see võis mõjutada, ja neil soovitatakse muuta oma krediitkaardi andmeid.
Selle rünnaku eesmärk oli kätte saada e-poodide klientide poolt kasutatud krediitkaartide andmed. E-poe kliendid, kes kasutavad pangalinki, mis võimaldab maksta internetipangas, ei ole ohustatud ja võivad oma andmete pärast täiesti rahulikud olla.
Kõigis kolmes Balti riigis võib rünnak potentsiaalselt puudutada kokku 480 klienti. Igat klienti teavitatakse isiklikult küberrünnaku katsest ning soovitatakse võtta ühendust oma pangaga ja vajadusel krediitkaart välja vahetada. 

 

9. september 2014

JYSK investeerib online-kaupluste arendusse 50 000 eurot

Majapidamis- ja sisustuskaupade müügiga tegelev ettevõte JYSK investeeris tänavu oma online-kaupluste arendamisse kõigis kolme Balti riigis kokku 50 000 eurot.
Baltimaade JYSKI juhi Dace Zundure sõnul on tarbijate ostuharjumused muutumas ja seda kinnitab ka JYSKi online-poodide populaarsuse kasv. JYSKi veebipoodide käive on aasta aastalt näidanud kasvutrendi.
“Käesoleval aastal on kasv võrreldes eelmise aastaga olnud enam kui 80%. Arvestades seda positiivset trendi ning meie klientide ettepanekuid ja soovitusi, täiendasime oma kaupluste ostuprotsessi. Võtsime oma online-poodides kasutusele täiesti uue ja kaasaegse kauplemisplatvormi, mis on sarnane näiteks Amazon.com poolt kasutatava müügiplatvormiga.“ lisas Zundure.
Tänu online-kaupluste arendustele on kaupade otsing, ülevaatus ja ostmine oluliselt mugavam. “Muuhulgas võimaldab uus platvorm vastavalt klientide soovidele ja hooajalisele eripärale palju kiiremini erinevaid parandusi ja muudatusi rakendada,“ selgitas Zundure.
JYSKI online-poed hakkasid esmakordselt Eestis, Lätis, Leedus tegutsema 2010. aastal ning nende populaarsus kasvab iga aastaga. Seni on kolmest Balti riigist kõige aktiivsemad olnud Eesti tarbijad ja täna moodustab Eesti online-poodide ostude käive 50% Balti riikide veebipoodide kogukäibest, järgnevad Läti ja Leedu. Populaarseimad kaubad Baltikumi online-poodides on riiete ja esemete hoidmiseks mõeldud tooted.

Taustainfo:
Rahvusvaheline kodu- ja sisustuskaupade kaupluste kett JYSK tegutseb 34-s riigis üle maailma. Eestis on JYSKil kaheksa kauplust: neli Tallinnas, kaks Tartus ning üks Narvas ja üks Pärnus. JYSK pakub laia valikut kodu- ja majapidamiskaupu sh voodipesu, tekke, patju, laudlinu, rätikuid, telke, magamiskotte, kodu- ja aiamööblit, valgusteid, küünlaid, salvrätikuid ning muid tooteid kodu sisustamiseks ja kaunistamiseks. JYSKi rajaja on Taani ettevõtja Lars Larsen, kes avas oma esimese poe Taanis 1979. aastal. Balti riikides tegutseb JYSK frantsiisilepingu alusel alates 2001. aastast.