Pressiteated

PRESSITEATED


06.12.2019

“Jysk Linnen’n Furniture” OÜ kutsub turult tagasi STANS kontoritoolid

Toote number: 716-18-1016
Vöötkood: 6902244129179

Ettevõte kutsub turult tagasi kõik STANS kontoritoolid, mis osteti vahemikus 29.10.2018 kuni 5.12.2019.
Tagasikutsumise põhjus – tool ei ole piisavalt stabiilne ja selle veeretakistusjõud on liiga väike.
STANS kontoritooli ostnud klientidel palutakse toote kasutamine lõpetada ja tool lähimasse JYSKi poodi tagastada. Tšeki olemasolu ei nõuta.
Lisateabe saamiseks võtke ühendust klienditeeninduse osakonnaga +372 880 1480.

Ettevõte vabandab tekkinud ebamugavuste pärast ja on tänulik koostöö eest!
---

“Jysk Linnen’n Furniture” OÜ отзывает офисный стул STANS

Номер товара: 716-18-1016
Штрих-код: 6902244129179

Компания отзывает все стулья STANS, приобретенные в период с 29.10.2018 по 05.12.2019 в магазинах JYSK.
Причина отзыва - стул недостаточно устойчив и сопротивление качению слишком низкое.
Клиентов, которые приобрели или пользуются офисным стулом STANS, просим прекратить его использование и возвратить товар в любой из магазинов JYSK. Возвращая товар в магазин предъявление квитанции покупки не обязательно.
Для получения дополнительной информации, пожалуйста, свяжитесь со службой поддержки клиентов: +372 880 1480.

Компания приносит свои извинения за доставленные неудобства и благодарит Вас за сотрудничество.


###


17.10.2019
Vilnius

JYSK valib Vilniuse linnaks, kus avatakse nende esimene uue kontseptsiooniga kauplus Baltimaades
Kaasaegne digimaailm on kahtlemata väljakutse füüsilistele kauplustele. Prognooside kohaselt kasvab veebipoodlejate arv kogu maailmas 1,6-lt enam kui 2,1 miljardile. Seetõttu on füüsilised kauplused sunnitud otsima võimalusi klientide meelitamiseks ning pakkuda neile parimat ostukogemust. Üha enam ettevõtteid on täna oma peamiseks eesmärgiks seadnud kõrge kliendirahulolu.

Fookuses on ostukogemus
Uuringute kohaselt on rõivaste, kingade, ürituste- või lennupiletite ostmine Internetis kõige populaarsem. See trend ei ole puudutanud kodukaupade müüki.  JYSK on üks neist brändidest, mis reaktsioonina nendele trendidele andis oma erimeeskonnale ülesande luua kauplusekontseptsioon, mis maksimeerib klientide ostukogemusi. Sel eesmärgil töötati koos nii spetsialistide kui ka klientidega.

JYSKi uus kauplusekontseptsioon tuli esimest korda turule Taanis 2017. aastal. Tulemused ületasid ootuseid ja klientide tagasiside oli väga positiivne. Nüüd on JYSK avanud oma esimese uue kontseptsiooniga kaupluse Baltikumis Vilniuses asuvas ostu- ja vabaajakeskuses OZAS. Investeeringud sellesse kauplusse küündisid umbes 400 000 euroni.

„Oleme rõõmsad, et saame tuua oma klientideni uue kauplusekontseptsiooni, mis esitleb meie tooteid sidusamalt ja loob uuel tasemel ostukogemuse,“ rääkis Jysk Balticu juht Edite Skrastina.

JYSKi kauplusekontseptsiooni lahendus ja disain on põhjalikult läbi mõeldud ning seda on ajakohastatud uue suurprojektiga „Tulevikupoe kontseptsioon“. Kõik – alates valgustustest, seinte värvitoonist, hinnasiltidest kuni mööblini – on loodud klientidele, kes hindavad lihtsat ja mugavat ostukogemust. Üheks ilmseimaks muudatuseks uues kontseptsioonis on hele puitpõrand, mis asendab endist tumesinist vaipkatet.

Rohkem inspiratsiooni klientidele
Uue kontseptsiooni peamine mõte on pakkuda klientidele rohkem sisekujunduse võimalusi ja inspiratsiooni. Kaupluse kontseptsioon paneb kliendid end tundma nagu omas kodus. Näiteks ruumikam mööbliosakond loob koduse atmosfääri, mitte laoruumi tunde, kus leidub nii mööblit kui ka väiksemaid kaubagruppe. Kohtvalgustuse kasutamine muudab sisekujunduse kaubaartiklid erilisemaks, madratsistuudios viibimine tekitab tunde nagu oleksite enda magamistoas.

JYSKi tootemark pakub Skandinaavia majapidamistooteid. Täna on JYSK Groupil enam kui 2800 kauplust 52 riigis üle maailma. Balti riikides ja Valgevenes tegutseb JYSK frantsiisilepingu alusel ning omab 35 kauplust: 10 kauplust nii Leedus, Lätis kui ka Eestis ning 5 Valgevenes. JYSK Baltic & Belarus annab tööd 850 inimesele. Ettevõtte käive oli 2018. majandusaastal 97 miljonit eurot.


Lisainformatsioon:
+371 6616 3550, andrejs.jerkins@jysk.lv

###


28.03.2018

JYSK muudab oma strateegiat Balti riikides ja Valgevenes

Taani esmatarbe - ja vabaajakaupade jaekaupluste võrk JYSK on otsustanud muuta oma strateegiat Balti riikides ja Valgevenes.

„Leedus, Lätis ja Eestis tehtud uuringud on näidanud, et neis riikides võetakse meid kui poode, kust leiab pisiasju kodu ja elu-olu jaoks. Samas on meie meeskond viimased kolm aastat tugevalt töötanud selle nimel, et laiendada mööbli, madratsite, magamis- ja vannitoatoatarvete valikut. Lisaks on Balti riikides muutunud tarbijakäitumine. Kui varem pidasid ostjad kõige olulisemaks hinda, pööramata tähelepanu kvaliteedile, siis nüüd valitakse üha enam kvaliteetset kaupa. Meie kaupluste uus strateegia on pakkuda kõrget kvaliteeti turu parima hinnaga. Meie kauplusekett on otsustanud saada Taani elulaadi – Hygge – saadikuks. Kellelegi pole ju saladus, et taanlased on ühed kõige õnnelikumad inimesed maailmas, sest nad oskavad igal hetkel enda ümber mugavust luua. Seda püüame me oma klientidele edasi anda, et õnnelikkuse indeks kasvaks ka Balti riikides. See ongi meie ettevõtte missioon,“ räägib ettevõtte JYSK esindaja Balti riikides ja Valgevenes, OÜ Do It direktor Dace Zundure.

Vastavalt uuele strateegiale on loodud JYSK’i kaupluste uus formaat, mida on viimastel aastatel eri riikides katsetatud. 2017. aastal alustati olemasolevate kaupluste ümberkujundamist uude, skandinaavialikku formaati. Praeguseks töötavad uues formaadis kauplused Vilniuses ja Kaunases (kaubanduskeskustes Nordika ja Molas), Riias ja Daugavpilsis (kaubanduskeskustes Domina ja Spice), Pärnus, Tartus, Haapsalus, Haapsalus ning ka Minskis ja Brestis. 2021. aastaks plaanib JYSK ümber kujundada kõik kauplused. „Uus formaat muudab kauplused skandinaavialikumaks ja ostjatele mugavamaks. On tekkinud madratsistuudio, muutunud kauba väljapanek, ostmine on muutunud mugavamaks ja kiiremaks,“ räägib Dace Zundure. Ühe kaupluse ümberkujundamine läheb ettevõttele maksma kuni 600 000 eurot, kogu investeering uue strateegia juurutamiseks on umbes 20 miljonit eurot.

JYSK’i kaupade loomises on viimastel aastatel osalenud Taani disainerid, kes korraldavad töötajate väljaõpet ja jälgivad, et iga asi oleks kooskõlas Skandinaavia stiiliga ning vastaks Hygge põhimõtetele. Dace Zundure sõnul toodetakse praegu JYSK’i tellimusel ja projektide järgi kaupu 21 riigis. Osa kaupa imporditakse Taanist endast. „Tänu sellele, et kaupa tellitakse tervele JYSK’i kauplusevõrgule, on meil võimalik pakkuda kõige paremat hinda. Töö selle nimel käib iga päev,“ ütleb Zundure.

Lähima viie aastaga plaanib JYSK suurendada oma kaupluste arvu 5000-ni, neist 35 asuvad Balti riikides ja 40 Valgevenes. Neis piirkondades oma positsiooni tugevdamiseks investeeritakse 40 miljonit eurot.

„Lähimal viiel aastal kavatseme kasvada kaks korda kiiremini ning suurendada JYSK’i kaupluste arvu Balti riikides ja Valgevenes 70-ni. Kõige suurem kasv tuleb Valgevenes,

kuid me näeme kasvuvõimalusi ka Balti riikides, nii väiksemates kui ka suuremates linnades,“ ütleb Zundure. Selle plaani elluviimiseks kavatseb JYSK Balti riikides ja Valgevenes investeerida 40 miljonit eurot.

JYSK, millel on üle 2500 kaupluse, on praegu esindatud kogu Euroopas, välja arvatud Iirimaal ning väikeriikides Luksemburgis ja Liechtensteinis. Nüüd on JYSK seadnud endale eesmärgi kasvada üle maailma. „Ei saa peatada kihutavat rongi. Selle asemel saab veelgi rohkem sütt lisada. Väga meeldiv on luua midagi uut. Rongi aeglustamine pärast seda, kui ta on kiiruse üles võtnud, võtab kaua aega. Seepärast me jätkame edasi liikumist. Meil on võimalus midagi uut alustada,“ rääkis JYSK’i asutaja Lars Larsen intervjuus Taani äriväljaandele Finans.

„Kohe, kui oleme vallutanud Euroopa turud, tahame liikuda veel kaugemale. Minu unistus on, et JYSK oleks esindatud kogu maailmas,“ ütles JYSK’i asutaja ja omanik.

Hygge – eriline filosoofia ja elulaad, mis hoiab ära stressi ja võimaldab nautida käesolevat hetke lähedaste ringis. See on tänapäeva Taani uhkus. Hygge ideid võib ellu viia ükskõik kellega, ükskõik kus ja ükskõik millal. Ka kärarikkas, rahutus ja heitgaase täis suurlinnas võib nautida Taani stiilis sõbralikku, mugavat ja pingevaba õhkkonda.

JYSK:
*Rohkem kui 2500 kauplust 48 riigis, üle 21 000 töötaja.
*Balti riikides ja Valgevenes töötab 35 füüsilist ja 4 internetikauplust, loodud on ligi 900 töökohta.

JYSK on Taani kuningakoja ametlik kaubatarnija.


29.09.2017

Jysk on valmis topeltkiireks arenguks

Taani argielu- ja puhkekaupade jaeturundaja „Jysk” on endale seadnud ambitsioonikad plaanid: kahekordistada kaupluste hulka globaalselt kuni 5000 kaupluseni. Lähima viie aasta jooksul avatakse vähemalt 700 uut kauplust, sealhulgas 35 Balti riikides ja Valgevenes 40 miljoni euro investeeringutega, kahekordistades oma esindatust ka selles regioonis.

„Jyski” kaupluste arv globaalselt on kasvanud juba 2500 ja tal on jätkuvalt suured tulevikuambitsioonid – kahekordistada kaupluste arvu kuni 5000. Lähima viie aasta jooksul on plaanis avada vähemalt 700 uut kauplust - on oma plaane intervjuus Taani rahandusväljaandele „Finans” avanud selle asutaja ja omanik Lars Larsen ja „Jysk Nordic” direktor Jan Bøgh. „Jyski“ esindaja Balti ja Valgevene turul, LLC „Do It“ direktor Dace Zundure, täiendab Taani äriväljaandele „Finans“ avaldatut teabega ettevõtte plaanidest Balti riikides ja Valgevene turul. „Lähima viie aasta jooksul kavatseme kasvada topeltkiirusega: praeguselt 34-lt „Jyski“ kaupluselt Balti riikides ja Valgevenes plaanime 70 kaupluseni. See areng hakkab toimuma enamasti Valgevene turu hõivamise arvel. Ka Balti riikides näeme nii regioonides kui ka suuremates linnades kasvupotentsiaali,“ räägib D. Zundure. Nende plaanide teostamiseks Balti regioonis ja Valgevenes kavatseb „Jysk“ investeerida ligikaudu 40 miljonit eurot. Ettevõtte veendumust äri arengu perspektiivis tugevdab ka see, mis on toimumas majanduses. „Praegu on täheldatav positiivne majanduskasv. Näiteks on tänavu meie riigis registreeritud kiireim majanduskasvu tempo viimase kolme aasta jooksul, seega kasvab ka elanikkonna heaolu tase ja tal on palju positiivsem tulevikuväljavaade. See mõjutab positiivselt mitte ainult igapäevatarbekaupade müümist, elanikud soovivad ka muuta paremaks oma eluolusid ja panustavad vahendeid ka kauakestvate kaupade ostmisse. Seda kinnitab statistika jaekaubanduse käibe kohta: 2017. a. juulis on täheldatud, et aasta jooksul on toidukaupade jaemüügi maht Lätis suurenenud 4,6% võrra, mittetoidukaupade jaemüük kasvas 3,3% võrra. Kui meie riigi madalama sissetulekuga elanikele kergendatakse maksukoormat, siis on ka meie äris ette näha positiivseid suundumusi,“ ütleb LLC „Do It“ direktor Dace Zundure. „Jysk“ on 2500 kauplusega esindatud kogu Euroopas, välja arvatud Iirimaa ja väikeriigid Luksemburg ja Liechtenstein. Uueks eesmärgiks on kasvada globaalses mastaabis. „Ei saa peatada rongi, mis kihutab suure kiirusega. Selle asemel võite vaid lisada rohkem sütt. On suur rõõm luua midagi uut. Palju aega nõuab rongi kiiruse arendamine pärast seda, kui see on kiirust vähendanud. Sellepärast me eelistame kihutada edasi. Meil on võimalused alustada midagi uut,“ ütles intervjuus Taani äriväljaandele „Finans“ L. Larsen. „Kui oleme esindatud kõikidel Euroopa turgudel, siis on kindlasti soov laieneda edasi. Minu unistus on „Jyski“ esindatus kogu maailmas,“ ütles intervjuus „Jyski“ asutaja ja omanik. Praegu valmistub „Jyski“ Saksamaa ettevõte „Dänisches Bettenlager“ sisenema Lõuna-Ameerika turule, kus Tšiili on esimeseks riigiks selles regioonis, kus „Jyski“ kauplus avatakse. Lars Larsen on väljendanud „Finansile“, et ei kavatse vähendada oma rolli juhatuse esimehena, vastates küsimusele, kas globaalset laienemist teostatakse ja viiakse lõpule tema juhatusel või jätab ta oma ameti maha. „See saab toimuda ainult siis, kui ma kaotan huvi. Kirg on endiselt minu liikumapanev jõud, sellepärast ei näe ma põhjust midagi muuta. Ma jään siia veel vähemalt mitmeks aastaks, seni kuni tervis mul seda lubab,“ on Taani ärimeediale öelnud L. Larsen.

Teadmiseks „Jyski“ kohta 2017. aastal:
* Avatud on 2500 kauplust, kus töötab kokku rohkem kui 21 000 inimest
* Esindatud 48 riigis
* Balti riikides ja Valgevenes tegutseb 34 kauplust ja 4 e-kauplust, kokku töötab 870 inimest

Täiendavaks info:
www.jysk.ee

08.06.2017

Jysk avas Kuressaares Eesti saarte esimese kaupluse

Taani päritolu sisustus- ja kodukaupade jaemüügikett Jysk avas Kuressaare kesklinnas esimese kaupluse Eesti saartel. Tegemist on kümnenda Jyski poega Eestis.

Kuressaares endise Säästumarketi kohale kerkinud poe investeeris Jysk 250 000 eurot, kaupluse kogupindala on 956 ruutmeetrit, millest 710 m2 on müügisaali pind. Avatud pood annab tööd 10 inimesele.

Jyski Baltimaade ja Valgevene tegevjuhi Dace Zundure sõnul on Jyski jõuline laienemine Tallinnast väljapoole üks nende prioriteete. Tema kinnitusel kaaluti ka Kuressaare poe avamist pikalt ning otsiti selleks sobivat võimalust.

“Regionaalne kohaolek on meie jaoks väga tähtis, sest Jysk soovib tulla inimestele lähedale ja olla klientidest vaid mõne sammu või hiirekliki kaugusel nii füüsiliste kui ka veebipoodidega,” ütles Zundure. “Seetõttu tervitame Kuressaare poe avamist ning tahame pakkuda kõigile saarlastele parimat ostlemiskogemust.”

Skandinaavia disainist ja elustiilist inspireeritud Jyski Kuressaare pood pakub külastajatele erinevaid kodutarbeid alates magamistoa sisustusest, voodipesust ja aksessuaaridest kuni laia valiku suve- ja aiamööblini.

Jyski Kuressaare poe juhataja Jaanus Lepiku sõnul on uue kaupluse avamine endise Säästumarketi kohal loogiline samm, sest kõik saarlased teavad selle asukohta ning seetõttu oodatakse uuele sisustuskaupade poele sooja vastuvõttu.

“Jyskil kui rahvusvahelisel jaeketil on mitmetes riikides eraldiseisvaid kauplusi ning kliendid on need alati hästi vastu võtnud,” rääkis Lepik. “Kaupluse asukoht on strateegiliselt hea ning siia on kerge ligi pääseda ka autoga, mis on ostlejatele kindlasti tähtis eeldus.”

Uue poe avamise puhul pakub Jysk külastajatele kuni pühapäevani soodsamaid hindu ja mitmeid üllatusi nii poes sees kui ka poe ees. Meeleolu eest hoolitsevad igapäevaselt mänge ja viktoriine korraldavad päevajuhid, mõnusat muusikat mängib DJ Cortes.

Viimati avas Jysk Eestis poe mai alguses Haapsalus. Täna avatud Kuressaare poega on Jyskil Baltikumis kokku 31 kauplust, juuni lõpus avatakse järgmine pood Valgevenes. Oma esimese poe avas Jysk Eestis 2002. aastal. Täna omab jaekett Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Haapsalus ja Kuressaares kokku kümmet poodi. Lisaks on kaupluseketi tooteid võimalik osta e-poest.

Jysk on Skandinaavia päritolu rahvusvaheline kodukaupade müügiga tegelev ettevõte, mille esimene pood avati 1979. aastal Taanis. Praegu kuulub Jyski gruppi enam kui 2400 kauplust ja 21 000 töötajat 48 riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kodutarvete müük alates madratsitest, tekkidest-patjadest ja voodipesust, kuni aia- ja kodumööblini välja.

26.05.2017

Informeerime, et "JYSK Linnen'n Furniture OÜ" kauplused on müünud nõuetele mittevastavaid tooteid. Ebaturvalisteks osutusid toolid "Funny". Importija SIA "DO IT", toodetud Hiinas. Vastavalt kvaliteedi nõuetele, palutakse kõikidelt klientidelt, kes on vastava tooli ostnud, see tagastada lähimasse JYSK esindusse (ostutseki olemasolul või mitte). Ostu eest raha tagastatakse.


4.05.2017

Jysk avas esimese kaupluse Läänemaal

Täna, 4. mail avas Haapsalus Rannarootsi keskuses läänlastele oma uksed rahvusvaheline kodukaupade kett Jysk. Tegemist on Taani päritolu jaeketi üheksanda poega Eestis ning juba kolmekümnendaga Baltikumis.

Jysk investeeris 1100 ruutmeetrisel alal laiuva kaupluse ehitusse üle 350 000 euro. Äsja avatud kauplus annab tööd 10 inimesele.

Jyski Baltimaade ja Valgevene tegevjuhi Dace Zundure sõnul näeb jaekett Läänemaas olulist potentsiaali ning Eestis kavatseb ettevõte laieneda veelgi. “Meie veebipoe müügistatistika näitab, et läänlaste huvi Jyski vastu on suur ning Haapsalu poe avamises näeme head võimalust tulla oma klientidele lähemale. Poe avamine Haapsalus on oluline osa meie poodide uuenduskuurist ja laienemisstrateegiast – juba käesoleva aasta jooksul plaanime avada veel ühe kaupluse Eestis,” rääkis Zundure.

Skandinaavia disainist ja elustiilist inspireeritud Jyski Haapsalu pood pakub külastajatele erinevaid kodutarbeid alates magamistoa sisustusest, voodipesust ja aksessuaaridest kuni laia valiku suvemööblini välja.

Rannarootsi keskuse esindaja Lissi Lodesoni sõnul on Haapsalus Jyski kaua oodatud. “Meil on ääretult hea meel, et Jysk avab oma esimese Läänemaa kaupluse just Rannarootsi keskuses. Poe kaubavalik katab seni puuduolevad kaubasegmendid ja lisab külastajatele täiendavat valikuvõimalust. Ootusärevus on olnud suur nii keskuse üürnike kui klientide poolelt ning elevust avamise ümber palju,” rääkis Lodeson ning lisas, et aasta alguses Rannarootsi keskuses aset leidnud ehitustööde ja ümberkorralduste tulemusena on keskus täielikult valmis.

Uue poe avamise puhul pakub Jysk külastajatele kuni pühapäevani soodsamaid hindu, mitmeid üllatusi ning mõnusat muusikat tuntud DJ’delt. Rannarootsi keskuse valmimise tähistamiseks toimub 6. mail aga suurejooneline perepäev, kus muuhulgas astuvad üles Ivo Linna, Antti Kammiste ja Vladislav Koržets.

Jysk avas oma esimese poe Eestis 2002. aastal. Täna omab jaekett Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Haapsalus kokku üheksat poodi. Lisaks on kaupluseketi tooteid võimalik osta e-poest.

Jysk on Skandinaavia päritolu rahvusvaheline kodukaupade müügiga tegelev ettevõte, mille esimene pood avati 1979. aastal Taanis. Praegu kuulub Jyski gruppi enam kui 2400 kauplust ja 21 000 töötajat 48 riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kodutarvete müük alates madratsitest, tekkidest-patjadest ja voodipesust, kuni aia- ja kodumööblini välja.

12.04.2017

Jysk avab homme Tartus Baltikumi suurima kaupluse 

Homme, 13. aprillil avab rahvusvaheline kodukaupade kett Jysk Tartus Lõunakeskuses uuenenud kaupluse, millest saab laiendamise tulemusel suurim Jysk Baltikumis. Ettevõtte plaanib käesoleva aasta jooksul avada veel kaks uut kauplust Eestis.

Jysk investeeris Lõunakeskuses asuva poe renoveerimisse 250 000 eurot, mille abil saab kauplus juurde 600 ruutmeetrit müügipinda. Uuenduskuuri läbides laiub Baltikumi suurim Jysk koos lisaruumidega kokku 2740 ruutmeetril, muutes kaupluses liikumise ja ostlemise senisest mugavamaks.

Jyski Baltimaade ja Valgevene tegevjuhi Dace Zundure sõnul on Lõunakeskuse Jysk ettevõtte üks edukamaid ning suurima kasvupotentsiaaliga poode Baltikumis, kus ettevõtte omab täna ühtekokku 29 kauplust. Seoses poe heade müügitulemustega ning Lõunakeskuse üldise renoveerimisega oli Zundure sõnul loomulik jätk moderniseerida ka keskuses asuvat Jyski.

“Eesti kliendid on usaldanud meid juba 15 aastat ning pärast uuenduskuuri läbimist saab Lõunakeskuse Jyskist meie suurim ja uusima kontseptsiooniga kauplus Baltikumis. Järjest tihenevas konkurentsis on klientide ootused loomulikult väga kõrged ning see hoiab meid pidevas arengus ja muutumises. Olen väga tänulik kogu meeskonnale, kes lühikese ajaga on teinud selle poe renoveerimise võimalikuks,” ütles Dace Zundure.

Uuenenud Jyski poes ootab külastajaid kliendisõbralikum väljapanek, laienenud tootevalik ning rohkem ruumi liikumiseks. Kaasajastatud on kaupluse valgustust, põrandakatteid ja märgistusi. Ühe uuendusena on poes loodud madratsite proovimiseks spetsiaalne ala, mis on ülejäänud väljapanekust pisut eraldatud ning varustatud digiekraanidega, et madratsikatsetaja tunneks end võimalikult koduselt.

Tartu Lõunakeskuse Jysk on üks esimestest kauplusest, millega jaekett Eesti turule 2002. aastal sisenes. Täna omab Jysk Eestis kaheksat poodi: neli Tallinnas, kaks Tartus ning üks Pärnus ja Narvas. Lisaks on kaupluseketi tooteid võimalik osta e-poest.

Jysk on Skandinaavia päritolu rahvusvaheline kodukaupade müügiga tegelev ettevõte, mille esimene pood avati 1979. aastal Taanis. Praegu kuulub Jyski gruppi enam kui 2400 kauplust ja 21 000 töötajat 48 riigis. Ettevõtte põhitegevuseks on erinevate kodutarvete müük alates madratsitest, tekkidest-patjadest ja voodipesust, kuni aia- ja kodumööblini välja.

18.11.2016

Jysk Baltikum laieneb Valgevenesse ning avab esimese poe Minskis

Tarbekaupade ettevõtte Jysk Baltikum laiendab oma tegevust Valgevenesse. 1,2 miljoni euro suuruse investeeringuga avati esimene pood Minskis. Ettevõte plaanib paralleelselt äri arendusega Baltikumis avada Valgevenes järgmise 10 aasta jooksul vähemalt 25 uut Jyski kauplust.

Baltikumi ja Valgevene Jyski tegevjuhi Dace Zundure sõnul peeti Valgevenes poe avamist väga suureks väljakutseks. “Kuigi Valgevene ja Baltikum on geograafiliselt peaaegu, et samas kohas, on äri tegemine neis võrdlemisi erinev. Jaekaubanduse seiskohast vaadates on näiteks ka valgevenelaste tarbimisharjumused teistsugused, kui eestlastel või lätlastel,” sõnas Zundure. “Olime kindlad, et suudame nende erinevustega toime tulla ning plaanist teostuseni kulus natuke enam kui pool aastat. Juba aasta lõpuks plaanime avada Valgevenes ka teise Jyski kaupluse,” sõnas Zundure.

Minskis avatud pood on 2600 ruutmeetriga seni suurim Jysk Baltikumi avatud poodidest. Baltikumis tegutseb praegu 27 Jyski kauplust, neist 8 nii Eestis kui Lätis ning 11 Leedus.

Zundure sõnas, et Jyski näol on tegemist esimese Skandinaavia stiilis kodutarvete poega Valgevenes. “Tahame, et ka Jysk suudaks Valgevene klientidele pakkuda Jyskile omast kõrget kvaliteeti. Selle tagamiseks suuname Valgevene Jyski uusi töötajaid välja õpetama parimad Jyski koolitajad Eestist, Lätist ja Leedust,” ütles Zundure.

Jysk on Taanist pärit rahvusvaheline kodutarvete pood, mis tegutseb 45 riigis. JYSK pakub laia valikut kodukaupu. JYSK aitab sisustada kõiki eluruume esikust kuni vannitoani. Baltikumis tegutseb Jysk frantsiisilepingu alusel.


14.10.2016

Tõrjuti küberrünnaku katse Jyski e-poe vastu

Majapidamis- ja sisustuskaupade tootja Jysk e-poel õnnestus tõrjuda küberrünnaku katse kõigis kolmes Balti riigis. Häkkerid kuritarvitasid ühe maailma juhtivamatest e‑kaubanduse platvormidest Magento haavatavust. Sellel platvormil põhineb ka Jyski e-pood. Samalaadseid rünnakuid sooritati üleilmselt ka tuhandete teiste e-poodide vastu, kus kasutatakse Magento platvormi.

Praeguseks on küberrünnaku oht Jyski e-poe vastu täielikult kõrvaldatud, algatatud on uurimine ja süsteem kontrollitakse põhjalikult üle. Siiani ei ole teada, kas see rünnak mõjutas mõnda klienti, kuid turvalisuse huvides identifitseeritakse kõik kasutajad, keda see võis mõjutada, ja neil soovitatakse muuta oma krediitkaardi andmeid.
Selle rünnaku eesmärk oli kätte saada e-poodide klientide poolt kasutatud krediitkaartide andmed. E-poe kliendid, kes kasutavad pangalinki, mis võimaldab maksta internetipangas, ei ole ohustatud ja võivad oma andmete pärast täiesti rahulikud olla.
Kõigis kolmes Balti riigis võib rünnak potentsiaalselt puudutada kokku 480 klienti. Igat klienti teavitatakse isiklikult küberrünnaku katsest ning soovitatakse võtta ühendust oma pangaga ja vajadusel krediitkaart välja vahetada. 

 

9. september 2014

JYSK investeerib online-kaupluste arendusse 50 000 eurot

Majapidamis- ja sisustuskaupade müügiga tegelev ettevõte JYSK investeeris tänavu oma online-kaupluste arendamisse kõigis kolme Balti riigis kokku 50 000 eurot.
Baltimaade JYSKI juhi Dace Zundure sõnul on tarbijate ostuharjumused muutumas ja seda kinnitab ka JYSKi online-poodide populaarsuse kasv. JYSKi veebipoodide käive on aasta aastalt näidanud kasvutrendi.
“Käesoleval aastal on kasv võrreldes eelmise aastaga olnud enam kui 80%. Arvestades seda positiivset trendi ning meie klientide ettepanekuid ja soovitusi, täiendasime oma kaupluste ostuprotsessi. Võtsime oma online-poodides kasutusele täiesti uue ja kaasaegse kauplemisplatvormi, mis on sarnane näiteks Amazon.com poolt kasutatava müügiplatvormiga.“ lisas Zundure.
Tänu online-kaupluste arendustele on kaupade otsing, ülevaatus ja ostmine oluliselt mugavam. “Muuhulgas võimaldab uus platvorm vastavalt klientide soovidele ja hooajalisele eripärale palju kiiremini erinevaid parandusi ja muudatusi rakendada,“ selgitas Zundure.
JYSKI online-poed hakkasid esmakordselt Eestis, Lätis, Leedus tegutsema 2010. aastal ning nende populaarsus kasvab iga aastaga. Seni on kolmest Balti riigist kõige aktiivsemad olnud Eesti tarbijad ja täna moodustab Eesti online-poodide ostude käive 50% Balti riikide veebipoodide kogukäibest, järgnevad Läti ja Leedu. Populaarseimad kaubad Baltikumi online-poodides on riiete ja esemete hoidmiseks mõeldud tooted.

Taustainfo:
Rahvusvaheline kodu- ja sisustuskaupade kaupluste kett JYSK tegutseb 34-s riigis üle maailma. Eestis on JYSKil kaheksa kauplust: neli Tallinnas, kaks Tartus ning üks Narvas ja üks Pärnus. JYSK pakub laia valikut kodu- ja majapidamiskaupu sh voodipesu, tekke, patju, laudlinu, rätikuid, telke, magamiskotte, kodu- ja aiamööblit, valgusteid, küünlaid, salvrätikuid ning muid tooteid kodu sisustamiseks ja kaunistamiseks. JYSKi rajaja on Taani ettevõtja Lars Larsen, kes avas oma esimese poe Taanis 1979. aastal. Balti riikides tegutseb JYSK frantsiisilepingu alusel alates 2001. aastast.