Pressiteated

Pressiteade

18.11.2016

Jysk Baltikum laieneb Valgevenesse ning avab esimese poe Minskis

Tarbekaupade ettevõtte Jysk Baltikum laiendab oma tegevust Valgevenesse. 1,2 miljoni euro suuruse investeeringuga avati esimene pood Minskis. Ettevõte plaanib paralleelselt äri arendusega Baltikumis avada Valgevenes järgmise 10 aasta jooksul vähemalt 25 uut Jyski kauplust.

Baltikumi ja Valgevene Jyski tegevjuhi Dace Zundure sõnul peeti Valgevenes poe avamist väga suureks väljakutseks. “Kuigi Valgevene ja Baltikum on geograafiliselt peaaegu, et samas kohas, on äri tegemine neis võrdlemisi erinev. Jaekaubanduse seiskohast vaadates on näiteks ka valgevenelaste tarbimisharjumused teistsugused, kui eestlastel või lätlastel,” sõnas Zundure. “Olime kindlad, et suudame nende erinevustega toime tulla ning plaanist teostuseni kulus natuke enam kui pool aastat. Juba aasta lõpuks plaanime avada Valgevenes ka teise Jyski kaupluse,” sõnas Zundure.

Minskis avatud pood on 2600 ruutmeetriga seni suurim Jysk Baltikumi avatud poodidest. Baltikumis tegutseb praegu 27 Jyski kauplust, neist 8 nii Eestis kui Lätis ning 11 Leedus.

Zundure sõnas, et Jyski näol on tegemist esimese Skandinaavia stiilis kodutarvete poega Valgevenes. “Tahame, et ka Jysk suudaks Valgevene klientidele pakkuda Jyskile omast kõrget kvaliteeti. Selle tagamiseks suuname Valgevene Jyski uusi töötajaid välja õpetama parimad Jyski koolitajad Eestist, Lätist ja Leedust,” ütles Zundure.

Jysk on Taanist pärit rahvusvaheline kodutarvete pood, mis tegutseb 45 riigis. JYSK pakub laia valikut kodukaupu. JYSK aitab sisustada kõiki eluruume esikust kuni vannitoani. Baltikumis tegutseb Jysk frantsiisilepingu alusel.


14.10.2016

Tõrjuti küberrünnaku katse Jyski e-poe vastu

Majapidamis- ja sisustuskaupade tootja Jysk e-poel õnnestus tõrjuda küberrünnaku katse kõigis kolmes Balti riigis. Häkkerid kuritarvitasid ühe maailma juhtivamatest e‑kaubanduse platvormidest Magento haavatavust. Sellel platvormil põhineb ka Jyski e-pood. Samalaadseid rünnakuid sooritati üleilmselt ka tuhandete teiste e-poodide vastu, kus kasutatakse Magento platvormi.

Praeguseks on küberrünnaku oht Jyski e-poe vastu täielikult kõrvaldatud, algatatud on uurimine ja süsteem kontrollitakse põhjalikult üle. Siiani ei ole teada, kas see rünnak mõjutas mõnda klienti, kuid turvalisuse huvides identifitseeritakse kõik kasutajad, keda see võis mõjutada, ja neil soovitatakse muuta oma krediitkaardi andmeid.
Selle rünnaku eesmärk oli kätte saada e-poodide klientide poolt kasutatud krediitkaartide andmed. E-poe kliendid, kes kasutavad pangalinki, mis võimaldab maksta internetipangas, ei ole ohustatud ja võivad oma andmete pärast täiesti rahulikud olla.
Kõigis kolmes Balti riigis võib rünnak potentsiaalselt puudutada kokku 480 klienti. Igat klienti teavitatakse isiklikult küberrünnaku katsest ning soovitatakse võtta ühendust oma pangaga ja vajadusel krediitkaart välja vahetada. 

 

9. september 2014

JYSK investeerib online-kaupluste arendusse 50 000 eurot

Majapidamis- ja sisustuskaupade müügiga tegelev ettevõte JYSK investeeris tänavu oma online-kaupluste arendamisse kõigis kolme Balti riigis kokku 50 000 eurot.
Baltimaade JYSKI juhi Dace Zundure sõnul on tarbijate ostuharjumused muutumas ja seda kinnitab ka JYSKi online-poodide populaarsuse kasv. JYSKi veebipoodide käive on aasta aastalt näidanud kasvutrendi.
“Käesoleval aastal on kasv võrreldes eelmise aastaga olnud enam kui 80%. Arvestades seda positiivset trendi ning meie klientide ettepanekuid ja soovitusi, täiendasime oma kaupluste ostuprotsessi. Võtsime oma online-poodides kasutusele täiesti uue ja kaasaegse kauplemisplatvormi, mis on sarnane näiteks Amazon.com poolt kasutatava müügiplatvormiga.“ lisas Zundure.
Tänu online-kaupluste arendustele on kaupade otsing, ülevaatus ja ostmine oluliselt mugavam. “Muuhulgas võimaldab uus platvorm vastavalt klientide soovidele ja hooajalisele eripärale palju kiiremini erinevaid parandusi ja muudatusi rakendada,“ selgitas Zundure.
JYSKI online-poed hakkasid esmakordselt Eestis, Lätis, Leedus tegutsema 2010. aastal ning nende populaarsus kasvab iga aastaga. Seni on kolmest Balti riigist kõige aktiivsemad olnud Eesti tarbijad ja täna moodustab Eesti online-poodide ostude käive 50% Balti riikide veebipoodide kogukäibest, järgnevad Läti ja Leedu. Populaarseimad kaubad Baltikumi online-poodides on riiete ja esemete hoidmiseks mõeldud tooted.

Taustainfo:
Rahvusvaheline kodu- ja sisustuskaupade kaupluste kett JYSK tegutseb 34-s riigis üle maailma. Eestis on JYSKil kaheksa kauplust: neli Tallinnas, kaks Tartus ning üks Narvas ja üks Pärnus. JYSK pakub laia valikut kodu- ja majapidamiskaupu sh voodipesu, tekke, patju, laudlinu, rätikuid, telke, magamiskotte, kodu- ja aiamööblit, valgusteid, küünlaid, salvrätikuid ning muid tooteid kodu sisustamiseks ja kaunistamiseks. JYSKi rajaja on Taani ettevõtja Lars Larsen, kes avas oma esimese poe Taanis 1979. aastal. Balti riikides tegutseb JYSK frantsiisilepingu alusel alates 2001. aastast.

 

 

Palun oodake...

{{var product.name}} lisati ostukorvi. Tahate:

Jätkake ostmist või Vaadake ostukorvi
Jätkake ostmist
Vaadake ostukorvi