Äriklientidele

Osakonnast

Meie Business 2 Business (B2B) osakonna teenuseid kasutades on teil võimalik osta JYSK-i pakutavaid tooteid soodushinnaga. Meie, JYSK, teame, et ettevõte juhtimine on raske igapäevane töö, seetõttu oleme loonud äriklientide osakonna, et muuta teie igapäevast tööd veidi kergemaks. Saatke meile lihtsalt päring ja me teeme teile pakkumise.

Tarnimine

Me tarnime kogu Eesti territooriumile mõistliku hinna eest teile vastuvõetava aja jooksul.

Kontaktandmed

Kui teil on tekkinud küsimusi või kui te vajate lisainfot, võtke ühendust meie klienditeenindusspetsialistiga. Te saate vastuse ühe tööpäeva jooksul.

Alates 1. juulist 2019 võeti vastu Riikikogus seadus, kus Eesti avalik sektor läheb üle e-arvetele. Seega tuleb ka meil 1. juulist 2019 hakata e-arveid saatma kogu avalikule sektorile. Nende hulka kuuluvad ministeeriumid, vallavalitsused (sh. koolid ja lasteaiad), sihtasutused, riigiettevõtted ja haiglad. Kui kuulud sinna gruppi ja soovid teha tellimust JYSKi e-poest, siis palume saata tellimuse info koos kontaktandmete ja vajadusel garantiikirjaga klienditeeninduse aadressile jysk@jysk.ee, mille alusel vormistame arve e-arvete keskkonnas.