SISEKUJUNDUS
Filtreeri ja sorteeri

Lauatekstiilid! Mitmekülgne valik kaasaegsesse koju | JYSK

Laudlinad, lauakatted ja köögirätikud soodsalt. Erinevad toonid ja materjalid igale maitsele. Osta kohe - Maksa hiljem ✓ Alati suurepärased pakkumised ✓ 


Kaunid lauatekstiilid sisekujunduse täiustamiseks

Kaunis söögitoas on ilus ning läbimõeldud lauakate kirsiks tordil. JYSKist leiate laudlinad ja lauakatted, mis on stiilsed ning praktilised. Igapäevaselt lauamatte ja laudlina kasutades kaitsete söögilauda mustuse ja kulumise eest. Pidupäevadeks leiate JYSKi valikust aga erilisemad laudlinad ja linikud, mille abil söögilaua ümber mõnus atmosfäär luua nii perele kui sõpradele.

Avastage JYSKi valikut ning leidke sobiv laudlina, linik, lauamatt, rätik või vakstu vastavalt enda vajadustele. Saadaval on nii ümmargused kui ka kandilised ja nelinurksed laudlinad, lisaks ka piklikud linikud, millega saate katta vaid osa lauast. Lauatekstiilid on enamasti ühevärvilised ning mahedates pastelsetes toonides. Kui otsite midagi efektsemat, sobivad Teie koju meie pilkupüüdvad mustritega laudlinad. JYSKi laiast valikust leiate peale laudlinade ka parimad lauakatted, lauamatid ja köögikäterätikud ning soodsad hinnad!

Skandinaavia stiilis lauakatted ja laudlinad

Ilusate pastelsete lauatekstiilide abil on lihtne värskendada sisekujundust ning tuua Skandinaavia stiil ja kvaliteet enda koju. Katke laud suurema heleda laudlinaga ning lisage sellele efektsem linik või ilusad ümarad kohamatid ja korduvkasutatavad riidest salvrätikud. Sellise lihtsa, kuid kauni lauakatte abil loote õdusa meeleolu söögitoas. Lisaks silmailule on dekoratiivsed lauatekstiilid ja väikesed lauamatid ka head ja praktilised. Süües igapäevaselt perega söögilaua ääres või sõpru võõrustdes juhtub tihti, et toit kukub lauale või teravad söögiriistad kriimustavad selle pinda. Laudlina abil muudate söögilauda vastupidavamaks ning pikendate selle eluiga. Leidke kvaliteetsed lauatekstiilid ning muutke söögituba stiilseks ja praktiliseks koos JYSKiga!


Lai valik praktilisi köögirätikuid ja vahariiet

Eriliselt praktilisi lauatekstiile otsides soetage koju klassikalised puuvillased köögirätikud ja vahariidest laudlina. Hea köögirätiku abil saate köögis korda hoida, kuumi potte-panne tõsta ja mustust puhastada. Soetage üksik suurem köögirätik või erinevates suurustes kahest kuni kuuest rätikust koosnev multifunktsionaalne käterätikute komplekt. Valige minimalistlik hall ja valge köögirätikute komplekt või puuvillane komplekt erksamatest värvidest nagu punane, roosa, sinine ja kollane. Lastega peredesse või välitingimustesse on parim lahendus vahariie. Vakstust laudlinal saab mugavalt teha kõike toiduvalmistamisest maalimiseni ning see on veekindel ja niiske lapiga äärmiselt kergesti puhastatav. Avastage JYSKi valikut, et leida praktiline lauavakstu ja rätikud, mis muudavad toimetused köögis muretuks!