PEEGLID

Peeglid! Skandinaavia stiil ja funktsionaalsus ühes | JYSK 1 ese

Funktsionaalsed seinapeeglid ja põrandapeeglid kodu jaoks. Erinevad disainid ja soodsad hinnad. Vaata ja Telli ✓ Alati suurepärane pakkumine ✓


Peeglid, mis toovad ilu ja valguse Teie koju

Kvaliteetsed peeglid ja peeglikomplektid on head mitmel põhjusel. Peegli abil saate kontrollida enda välimust, korrastada soengut ning kodust lahkudes veenduda, et Teie riided ja jumestus on kaunid. Lisaks on eri disainiga peeglid ka kasulikud sisustuselemendid. Peegli abil on võimalik väiksemat ruumi näiliselt suurendada ning lisada tubadesse naturaalset valgust. Samuti saab peegleid kasutada ka dekoratsioonina kombineerides neid fotode või maalidega seinal.

JYSKi valikus on saadaval ümmargused peeglid, seinapeeglid, lauapeeglid ja põrandapeeglid. Samuti saate valida kas soovite peeglit toonklaasiga, ilma raamita või hoopiski puit-, metall- või bambusraamiga. Raamiga peeglite raamid on klassikalised ühevärvilised must, valge, pruun ning hall. 

JYSKist leiate enda soovidele vastavalt ilusad peeglid soodsalt. Avastage valikut ning tooge hubasus ja valgus enda koju!SISEKUJUNDUS - PEEGLID
Kuva Võrgustik Nimekiri

1 Item

ühel lehel

 1. -58%
  CLASSIC Peegel
  • Suurus kokkupandult: 69x159cm
  • Materjal: puit/MDF/klaas
  Special Price 32,97
  Regular Price 79,99

Erinevad peeglid igas stiilis kodu tarbeks

JYSKist leiate heade hindadega ümarad ja ovaalsed peeglid ning erinevad seina- ja põrandapeeglid. Eri kujudega peegleid on võimalik nutikalt ära kasutada kõikides tubades Teie kodus. Avastage valikut, et leida parim ning andke kodule uus ilme lihtsa vaevaga! 

Kandiline peegel seinale on klassikaline ning neid võib leida paljudest kodudest. Need sobituvad hästi nii vannituppa, elutuppa kui ka magamistuppa. Ümmargune või ovaalne peegel lisab koju värskust ning omanäolisust. Need on väga populaarsed Skandinaavia disainis ja sisekujunduses, lisades interjööri elegantsust. Suured jalaga põrandapeeglid võtavad tihti kodus rohkem ruumi, kuid aitavad ka palju valgust tekitada ning on praktilised, kuna saate sealt end täispikkuses näha.

Kvaliteetsed ja mitmeotstarbelised peeglid 

Kui olete leidnud enda kodu jaoks sobivaima kuju ning disainiga peegli, saate hakata kodus nautima mitmeid hüvesid, mida peeglid pakuvad. Peeglid on lisaks funktsionaalsusele väga mitmeotstarbelised ning neid on hea kasutada erinevates tubades vastavalt kodu interjöörile. Leidke parim peegel JYSKist ning nautige Skandinaavia stiili ja kvaliteeti enda kodus! 

Lisaks peamisele funktsioonile on peeglid nutikaks sisustuselemendiks, kuna need toovad tubadesse juurde naturaalset valgust, muudavad toa näiliselt suuremaks ning võivad isegi toa akustikat parandada. Peegleid võib kombineerida piltide või maalidega seinal ning muude dekoratsioonidega, et muuta sisekujundus põnevamaks ja omanäolisemaks. Valige peegel, kas suur või väike, ümar või kandiline, ning värskendage sisekujundust!