PEEGLID

Suur valik peegleid, et muuta kodu funktsionaalseks! 1 ese

JYSKi toodete seast leiate suure valiku erinevaid peegelid. Meie valikusse kuuluvad põrandapeeglid ning seinapeeglid, mis sobivad elutuppa, koridori, vannituppa ja ka magamistuppa. JYSKist leiate nii ümmargusi peegelid, jalaga peegelid, keskmise suurusega seinapeegleid ja muidugi ka täispikkuses peeglid. Meil on pakkuda erinevast materjalist raamiga peegleid, olenevalt teie kodu stiilist. Muidugi on meie valikus ka ilma raamita peegleid, mis annavad kodule minimalistliku hõngu juurde. Toodete valikus on erinevates suurustes peegleid, mis sobivad nii väiksemasse vannituppa kui suurde esikusse. Lisaks on JYSKi valikus erinevate mustrite ja värvi kombinatsioonidega peegleid mille vahel on võimalik valida. Värvide valik on lai, alustades valge värviga ning lõpetades kuldsega. Meil on peegel igasse kodusse!

KESKMISE SUURUSEGA PEEGLID
Kuva Võrgustik Nimekiri

1 ese

 1. -50%
  ANTIQUE peegel

  LISAALLAHINDLUS -10% KOODIGA  KOMBO

  • Suurus kokkupandult: 60x80cm
  Special Price 24,97
  Regular Price 49,99
Kuva Võrgustik Nimekiri

1 ese

Ümmargune peegel kui pehmete joonte looja

Meie kodud koosnevad sageli paljudest ruudukujulistest elementidest nagu lauad, toolid ja pildid. Ümmargused peeglid võivad aidata ruudukujulist ja veidi tugevamat stiili murda ning luua elegantseid ja pehmeid jooni. Ümmargune peegel sobib nii Skandinaavia stiilis minimalistliku kui ka boheemlaslikumas stiilis kodu kujundusega. Et muuta kodu erilisemaks on ümarpeegel alati kindel valik. JYSKist leiad suure valiku erineva materjali ja suurusega ümmargusi peegelid. Meie tootevalikus on erinevat värvi raamidega ümarpeegleid, et leiaksite just teie kodule sobiva sisekujunduselemendi.

Jalaga põrandapeegel on praktiline valik

Kui olete otsimas peeglit, mis seisaks püsti, siis jalaga peegel on just õige valik. Jalaga peeglit on kerge ja mugav ümber tõsta. Küll aga tuleb meeles pidada, et jalaga peeglid kipuvad võtma küllaltki palju ruumi.

Seisev põrandapeegel, mille ümber on palju ruumi, annab toale iseloomu ning seda saab kasutada ruumis ka lihtsalt kaunistusena. Kui teie peegel peaks olema eelkõige praktiline, siis tuleks meeles pidada, kes peeglit kasutab ning veenduda, et peegli kõrgus on nende pikkusele vastav.