VAIPKATTED

Vaibad lisavad hubasust ja mugavust! 0 eset

Vaibad lisavad toale mitmel viisil iseloomu. Vaiba abil saate täita suurt tühja ruumi, anda oma sisekujundusele värvi juurde või lisada jahedale puidust või plaaditud põrandale hubasust ja soojust. Lisaks sellele, et vaip on mõnus ja värskendab ruumi, võib see aidata parandada ka ruumi akustikat.  Meie vaipade valikus on ka jalamatid, et hoida põrand puhas peale õueskäiku. JYSKist leiate suure valiku nii ristkülikukujulisi kui ka ümmargusi vaipu, suuri põrandavaipu ning väiksemasse ruumi sobivaid vaipu. Vaibad on paljudes erinevates toonides, beežist tumehallini. Lisaks leiab valikust erinevate mustritega vaipu. JYSKi vaibad on saadaval paljudest erinavtest materjalidest nagu puuvill, polüester, akrüül ja paljud teised.

Me ei leia Valikule vastavaid tooteid.

Mis suuruses vaiba peaksite valima?

Enne vaiba soetamist peaks välja mõtlema, et kuhu te vaipa tahaksite paigutada. Selle põhjal saate selgeks teha vaiba suuruse. 

Kui diivan on paigutatud vastu seina, siis peaks vaip ulatuma 20-30 cm diivani esijalgade alla.

Kui lisaks diivanile on teil ka diivanilaud või tugitool, siis tuleks valida vaip mis ulatub täielikult kõigi mööblielementide alla. 

Kui te kasutate vaipa söögilaua ja toolide all, on soovitatav, et toolid jääksid vaibale isegi siis, kui tõmbate need istumiseks välja. See tähendab, et vaip peaks oleam natuke suurem kui söögilaud.

Kui otsite vaipa koridori, siis on soovitatav valida piklik vaip, mis on peaaegu täielikult põrandapinna ulatuses.

Millisest materjalist vaipa võiks valida?

JYSKi vaibad on valmistatud paljudest erinevatest materjalidest. Meie tootevalikust leiate nii naturaalsest materjalist kui ka sünteetilisi vaipu.

Sünteetilised materjalid on üldiselt vastupidavad ning niiskuse- ja mustusekindlad. Lisaks saab neid toota paljudes erinevates värvides, mis püsivad ja hoiavad väga hästi värvi ka päikesevalguse käes seistes. Sünteetilisi materjale on palju, mis annavad vaipadele erineva paksuse ja tunde.

Naturaalsed materjalid on keskkonnasõbralikumad, kuna need on enamasti tehtud taimedest ja seetõttu on tegu taastuvate materjalidega. Looduslikel materjalidel on tihti omapärased funktsioonid, näiteks vill isoleerib soojust.