Modernsed ja kvaliteetsed narivoodid lastele 3 eset

Väiksemates tubades, kus ruumi ei ole ülearu, on kvaliteetne narivoodi stiilne ja praktiline lahendus, mis aitab kindlustada, et kõik mugavused lastetoas oleks tagatud. Ostke narivoodi JYSKist ning nautige lisaks kaunile disainile lisahüvesid nagu kapid ja riiulid hoiustamiseks ning kirjutuslaud koolitöödeks.  

Meie valikust leiate nii neutraalse valge kui ka värvilised narivoodid erinevate mõõtude ja disainiga, mis sobivad igas stiilis lastetuppa. Narivoodi abil saate lastetoas mänguasju ja riideid kompaktselt hoiustada. Lisaks on võimalik valida kahe voodikoha ja trepiga narivoodi, et toa disain oleks veelgi praktilisem ning lastel oleks rohkem ruumi, kus mängimisest rõõmu tunda. 

Soetades JYSKist lastetuppa sobiv hele või tume narivoodi annate lastetoale uue hingamise ning investeerite Skandinaavia kvaliteeti taskukohase hinnaga. Tutvuge JYSKi narivoodite valikuga juba täna!

Kuva Võrgustik Nimekiri

3 eset

 1. -24% Kaardiga
  PLOVSTRUP narivoodi

  LISAALLAHINDLUS -15% KOODIGA OFF15

  • Suurus kokkupandult: 96x160x207cm
  329,-
  249,-
 2. -25% Kaardiga
  VESTERVIG narivoodi

  LISAALLAHINDLUS -15% KOODIGA OFF15

  • Suurus kokkupandult: 208x155x105cm
  579,-
  429,-
 3. -20% Kaardiga
  VESTERVIG Narivoodi

  LISAALLAHINDLUS -15% KOODIGA OFF15

  • Suurus kokkupandult: 131x139x208cm
  599,-
  479,-
Kuva Võrgustik Nimekiri

3 eset

Narivoodi - praktilisus ja turvalisus ühes

JYSKis on saadaval erinevaid lastetuppa sobilikke narivoodeid. Meie valikus on neutraalsed valged ja hallid puidust voodid ja ka narivoodid, kus on esindatud roosa värv. Sobiva narivoodi leiate nii poistele kui tüdrukutele. Lisaks on võimalik valida eri disainide vahel. Valikus on narivoodid lauaga või ilma ning erineva sahtlite arvu ja nende paigutusega. 

Narivoodid on laste lemmikud ning lisaks praktilisusele jätavad need ka ruumi fantaasiale ja lõbusatele mängudele. Lisaks muule on narivoodit valides olulised kvaliteet ning turvalisus, et voodid oleksid lastele mängimiseks, õppetööks ja magamiseks ohutud ning peaksid vastu pikki aastaid. Soetage JYSKist taskukohase hinnaga parim narivoodi ja investeerite kvaliteeti ning vastupidavusse!

Funktsionaalne lahendus väiksesse lastetuppa

Lisaks kvaliteedile ning turvalisusele on narivoodite üheks heaks omaduseks praktilisus. Parimad narivoodid pakuvad lisaks magamiskohale ja kirjutuslauale ka palju võimalusi laste asjade hoiustamiseks, mis omakorda võimaldab jätta rohkem ruumi lastele mängimiseks. 

Enamikel JYSKis saadaval olevatel narivooditel on lisaks voodikohale ka mitu sahtlit, riiulid ning kapp. Nendes on hea hoiustada laste riideid, mänguasju, raamatuid ning voodilinu ja palju muud. Tänu narivoodi mitmekülgsusele on need head lahendused lastetubadesse, kus ei ole väga palju ruumi. Ostke laste magamistuppa uus ja vastupidav kirjutuslauaga narivoodi, mis täidab lisaks voodile ka kappide ülesandeid ja lapsed saavad tunda rõõmu mängimisest toas, kus on selleks ruumi!