KONTOR

Skandinaavia stiil ja kvaliteet kontorisse

Kui Teil on tarvis luua funktsionaalne kodukontor või soovite olemasolevale kontorile uue ja värske ilme anda, leiate koju sobiva kontorimööbli JYSKist soodsalt. Olenemata sellest, kas kodukontor on avar ja ruumikas või soovite luua pisikese kontorinurga elutuppa või magamistuppa, JYSKist leiate parimad lahendused kõiksugu tubade tarbeks. Avastage tooteid ning viige mugavus kontoris uuele tasemele koos JYSKiga! 

Meie valikus on saadaval kõik, mida vajate, et luua funktsionaalne ja stiilne töökoht. Kvaliteetsed kontorilauad, arvutilauad, mängurilauad ja kirjutuslauad, klassikalised kontoritoolid või mänguritoolid noortele ning riiulid ja ruumijagajad ootavad Teid JYSKis heade hindadega. Samuti on võimalik soetada kõiksugu erinevaid tooteid ja tarvikuid nagu kääride komplektid ja superliimid ning kontoritooli alusmatid ja mitmesugused teatetahvlid. Kui soovite kontori sisustamiseks inspiratsiooni, tutvuge ka meie ekspertide nõuannetega.

Mitmekülgne valik kontorimööblit igale maitsele

Tõhusamaks kodukontoris töötamiseks vajate kvaliteetset mööblit. JYSKi valikus on saadaval mitmekülgne valik kontorimööblit igale maitsele - nii leiate enda jaoks parima lahenduse ning saate soetada mööbli mugavalt ühest kohast. Tutvuge meie valikuga ning muutke kodukontor mugavaks, stiilseks ja funktsionaalseks koos JYSKiga! 

Kui eelistate minimalistlikku Skandinaavia stiili, valige neutraalsem valge, must või hall kontorilaud ning kontoritool. Kui soovite midagi efektsemat, saate soetada mööbli, mis on puidust, täispuidust, osaliselt metallist, nahast või klaasist ning silmapaistvama disainiga. Lisaks leiate ka teismelise tuppa vajalikud soodsad ja kvaliteetsed arvutilauad ning erinevate disainidega mänguritoolid. Nii saate valida mööbli, mis sobib Teie kodu interjööriga ning komplimenteerib seda.

Ergonoomiline ning inspireeriv kodukontor 

Me veedame kodukontoris palju aega ning seetõttu on oluline, et kontorimööbel oleks stiilne, aga ka ergonoomiline ning mugav. Valige enda vajadustele vastav kontorilaud, arvutilaud, nurgalaud või kirjutuslaud ning sobitage sellele lisaks reguleeritava kõrguse, peatoe ja käetugedega kontoritool või mänguritool. Nii kindlustate, et Teie asend on parim ning kehas ei teki pingeid isegi peale pikka tööpäeva. 

Samuti on oluline, et kontoris oleks tagatud vaikus ja privaatsus. Kui Teil ei ole kodukontori jaoks eraldi tuba, on hea kasutada ruumijagajat, et tekitada privaatsem nurgake elutoas või magamistoas. Privaatsus ning ergonoomiline töökoht aitavad tagada selle, et Teie tööpäevad kodukontoris oleks maksimaalselt mugavad ja tõhusad.