HOIUSTAMINE

Mööbel ja tarvikud kodus asjade hoiustamiseks

Erinevad lahendused asjade paremaks hoiustamiseks muudavad Teie kodu üldmulje harmoonilisemaks ning võimaldavad ruumi optimaalselt ära kasutada. JYSKis on palju erinevaid tooteid hoiustamiseks mis on lisaks funktsionaalsusele ka stiilsed ning kaunistavad Teie kodu.

Meie valikust leiate erinevad riidekapid, puhvetkapid ja vitriinid, kummutid, riidestanged ja riidepuud, riiulid ja ruumijagajad, esikumööblit, korvid ja karbid ning kõik reisimiseks vajaliku. Kombineerige neist parimad hoiustamise süsteemid ning saate nautida hubast atmosfääri ja funktsionaalseid lahendusi. JYSKis on saadaval lai valik mööblit ja aksessuaare hoiustamiseks, tänu millele on võimalik valida paljude erinevate stiilide, disainide ja materjalide vahel - nii leiate enda koju parimad lahendused soodsalt!

Tutvuge valikuga ning leidke head ja soodsad pakkumised hoiustamiseks nii elutuppa, esikusse kui ka magamistuppa.

Optimaalne ruumikasutus esikumööbli abil

Esikumööbel on väga oluline olenemata sellest, kas Teie esikus on ruumi piisavalt või peate kitsamates oludes hakkama saama. JYSKis on saadaval lai valik erinevat mööblit ja tarvikuid selleks, et saaksite oma esiku maksimaalselt mugavaks ja organiseerituks muuta!

JYSKist leiate esikusse kvaliteetsed riidest või sametist esikupingid, millel on hea istuda, kui panete jalanõusid jalga, et kodust lahkuda. Samuti valige ka jalatsikapid või väike jalatsiriiul, millel on mugav jalanõusid organiseeritult hoiustada nii, et need oleksid lihtsasti kättesaadavad. Üleriiete jaoks soetage sobiv metallist riidestange, kerge riidenagi või riietehoidjad. Väiksemasse esikusse, kus ruumi napib, sobivad hästi ka väikesed seinale kinnitatavad riidenagid või nagide komplektid.

Praktilised hoiustamislahendused magamistoa jaoks

Magamistoad ei ole tihti kõige avaramad ning suur osa ruumist kulub voodile. Sellegipoolest on oluline, et magamistoas oleks nutikad lahendused hoiustamiseks. 

Magamistoas asjade hoiustamiseks leiate JYSKist valiku riidekappe ja mahukaid kummuteid. Hubasesse magamistuppa sobib klassikaline puidust mööbel. Minimalistliku Skandinaavia stiilis magamistoa tarbeks on saadaval ühevärvilised heledad või tumedad kummutid ja kapid. Klassikalistest toonidest on esindatud must, valge, hall ja pruun. Samuti on riiete hoiustamiseks võimalik soetada riidestanged, mille materjaliks on metall või puit. Soetage ka kangast või tekstiilist hoiukastid või plastikkastid, et ruumi maksimaalselt ära kasutada näiteks asju voodi all hoiustades. Toas ruumi eraldamiseks on heaks lahenduseks sirmid.