SISEKUJUNDUS

KODU KAUNISTAMINE

Kaunistage oma kodu nutikate kodutarvetega ning looge täiesti oma stiil. Kunstlilled, vaasid, kaunistused, küünlad ja salvrätid, laternad on kõik kaunistuselemendid, mis tagavad kodus õdusa keskkonna ja peegeldavad Teie personaalset stiili. JYSKis on saadaval lai valik kunsti- ja kodutarbeid – kõik alates praktilistest köögitarvetest, nagu kausid ja käärid, dekoratiivsete küünlajalgade, nipsasjade ja kaunite raamideni, mis sobivad ideaalselt Teie perefotode jaoks. Pakume moodsa disainiga ja hea kvaliteediga tooteid taskukohaste hindadega. Tutvuge JYSKi tootevalikuga ja leidke inspiratsiooni oma uue kodu sisekujunduse jaoks või kingiideid järgmise kingituse jaoks, mis teha tuleb. Vaadake meie suurt kaunistuselementide tootevalikut meie kodulehelt.

Pisi- ja nipsasjad

Sellised väiksed detailid nagu tulukesed, vaasid, nõud või karbid aitavad luua selle õige hygge tunde. Kodu muutub hubasemaks iga väikese esemega selles. Tunnet täiendavad ka sellised tekstiiltooted nagu pehmed pastelsetes toonides pleedid ning sisustuse värvidega sobivad dekoratiivpadjad. Mugavus ja disain üheskoos. Kui soovid suvilasse veidi loomingulisust, vali põnevaid dekoratiivelemente, mis tekitavad erilise aktsendi näiliselt üksluises ruumis.

Pehme ja soe

Tubades saame hygge tunnet saavutada mitte ainult pehme mööbli, vaid ka väikeste sisustuselementide abil. Need on erineva mustri ja värviga dekoratiivpadjad või eriti kohevad pleedid, mis kutsuvad igat pereliiget istuma lähimale toolile ja mähkima end soojalt sisse. Kui sul on mitu puidust või metallist tooli, mis ei tundu kutsuvad, siis ära kiirusta uute pehmete toolide ostmisega, vaid täienda olemasolevaid kohevate toolipatjadega!