MAGAMISTUBA

Tooge Skandinaavia stiil magamistuppa JYSKiga

Magamistuba on kodus üks olulisemaid ruume, kus veedame suure osa ajast, puhkame peale väsitavat päeva ning taastame jõuvarusid uueks päevaks. JYSKi tootevalikust leiate voodid, madratsid, voodipesukomplektid, kattemadratsid, kummutid, kapid ja palju muud, et muuta magamistoa sisustus õdusaks ning ööuni maksimaalselt kvaliteetseks. 

JYSKist saate soetada kahe- või üheinimesevoodi jaoks puidust või metallist voodiraami, kvaliteetse kontinentaalvoodi, narivoodi lastele või välivoodi külalistele. Lisaks voodile on saadaval madratsid igale maitsele - pehme või jäik, vahtmadrats või vedrumadrats, anatoomiline, mäluvahuga, termoregulatsiooniga. Kindlustamaks rahulik ja mugav ööuni, soetage magamistuppa lisaks ka voodipõhi ning uus voodipesu, mis on ilus ja vastupidav. Mugavamaks asjade hoiustamiseks ning funktsionaalsuse tagamiseks valige ka riidekapp, kummut, tualettlaud või konsoollaud ning öökapid voodi kõrvale. 

JYSKist leiate kõik, mida magamistuppa vajate, mugavalt ühest kohast!

Voodid ja voodipesu kvaliteetsema ööune jaoks

Kvaliteetne ööuni on oluline tervise ja heaolu tagamiseks ning selleks vajalikud voodiraam, madrats, tekk, padi ning voodipesukomplekt on võimalik soetada JYSKist soodsalt.

JYSKis on saadaval valik voodeid ning madratseid. Soetage vastavalt eelistustele metallraamiga või puidust voodiraam suuruses 90x200, 140x200 või 160x200. Samuti on võimalik valida hoopis kaasaegne kontinentaalvoodi ja voodipeats, lahtikäiv voodi või funktsionaalne kirjutuslauaga ja trepiga narivoodi. Lisaks voodiraamile ärge unustage soetada vastupidav vaht- või vedrumadrats, volditav poroloonmadrats või lastemadrats.
 
Laiast valikust hõlpsamini õige madratsi leidmiseks tutvuge JYSKi juhendiga. Täiuslikuks ööuneks soetage lisaks ka suletekk või villatekk, kummiga või sirge voodilina ning komplekt voodipesust, kuhu kuuluvad tekikott ja padjapüür.

Nutikad lahendused Teie magamistuppa

Magamistoas ruumi maksimaalselt ära kasutamiseks on nutikaks lahenduseks ustega riidekappide, sahtlitega kummutite, pesukastiga voodi ning öökapi soetamine. Nii saate asju mugavalt hoiustada ning säilitada kauni ja puhta interjööri. Samuti on heaks disainielemendiks seinale suured valge või musta raamiga peeglid ja seinapeeglid, muutes magamistuba avaramaks.

Lisaks kvaliteetsesse mööblisse ja dekoratsioonidesse investeerimisele on oluline ka mööbli hooldamine ning kaitse. Madratsi eluiga pikendavad kattemadrats ja madratsikate, mis muudavad madratsi vastupidavamaks ning kaitsevad määrdumise eest. Ka õrn puuvillane või satiinist voodipesu vajab kaitset, selleks asetage päevasel ajal voodile päevatekk või voodikate. 

Soetage mööbel magamistuppa JYSKist ning muudate magamistoad kodus maksimaalselt funktsionaalseks tänu nutikatele lahendustele!