AED

Aiatooted JYSKist - lai valik igale maitsele

Ilusa ilma korral veedavad inimesed suure osa päevast aias või terrassil värske õhu käes. Et pere ning sõpradega kvaliteetaja veetmine oleks maksimaalselt mugav, tutvuge JYSKi aiatoodete valikuga ning leidke enda vajadustele vastav aiamööbel ja aiatöö tarvikud. 

JYSKi aiakaupade valikust leiate parimad aialauad ja aiatoolid, aiapadjad, lillepotid ja lillekastid ning aiavalgustid. Lisaks on meie valikus saadaval kvaliteetsed turvavõrguga batuudid, basseinid ja täispuhutavad lastebasseinid, võrkkiiged, aiakiiged ning muud vaba aja lõbusalt veetmiseks vajalikud mänguasjad. Kui soovite aias päikese eest varju leida, soetage koduaeda aiapaviljon või päikesevari ning päikesevarju kivid. Mugavamaks reisimiseks soetage JYSKist õhkmadrats, käsipump, jalgpump või elektriline pump, telk, termokotid ning matkamatt ja magamiskotid. 

Tutvuge valikuga juba täna ning leidke JYSKist just enda maitsele ning vajadustele parim lahendus. Skandinaavia kvaliteet JYSKist!

Kvaliteetne mööbel õue ja terrassile soodsalt

JYSKis on saadaval mitmekülgne valik aiamööblit ning terrassimööbli komplekte. Aeda kujundades on tähtis silmas pidada, et valiksite enda soovidele ning vajadustele vastavad lahendused. Meie valikust leiate nii suurema aia ja seltskonna tarbeks kvaliteetse aiamööbli kui ka väiksematesse aedadesse sobilikud kompaktsemad aiamööbli komplektid. 

JYSKi aiamööbel on saadaval puidust, kunstpuidust, metallist või plastikust. Lisaks on võimalik soetada stiilsed rotangist ja punutud aiamööblikomplektid. Tänu laiale tootevalikule võite kindlad olla, et JYSKi valikus on saadaval Teie jaoks sobilik aiatool, lamamistool, päevitusvoodi, võrkkiik, aialaud, serveerimislaud või terrassilaud. Lisaks toolidele saate soetada pingid või katusega aiakiiktoolid, et ruumi võimalikult optimaalselt ära kasutada. Stiil ja funktsionaalsus ühes!

Skandinaavia stiilis aiatooted ja dekoratsioonid 

Lisaks kvaliteetsele aiamööblile on JYSKis saadaval palju erinevaid tooteid aia dekoreerimiseks. Ostes terrassivaip, dekoratiivsed toolipadjad ning valgusketid või päikesepatareiga päikeselambid annate aiale uue ilme vähese vaevaga. Tutvuge toodetega ning värskendage oma aeda, et see oleks ilus, romantiline ja õdus. 

JYSKi valikus on saadaval sobiv toolipadi, dekoratiivpadi või istmepadi, mis kaitseb Teie lamamistooli ning tagab mugavuse. Samuti on saadaval õuetaimede kõrged ja madalad lillepotid ning istutuskastid terrassile ja rõdule. Selleks, et muuta ka sumedad suveõhtud aias õdusaks, on oluline ilus aiavalgustus. Leidke JYSKist aeda sobiv aiavalgusti, valguskett, päikeselamp, latern või nöörvalgusti soodsalt. Maksimaalne hubasus ning ilu Teie aeda koos JYSKiga!