ÄRIKLIENTIDELE
Meil on eripakkumised ka äriklientidele. Peale ärikliendilt päringu saamist koostame individuaalse pakkumise saadaval olevatele toodetele.
Päringu tegemiseks ja ostu sooritamiseks palun esmalt registreeru.

JYSKi kliendikaart juriidilistele isikutele ja ettevõtjatele
Ärijuhtimine ei tähenda mitte ainult kasumi teenimist, vaid ka oskust leida oma ettevõtte jaoks kõige soodsamad pakkumised, mis kajastub omakorda positiivselt ka tulus.
Ettevõtte esindajana saate JYSKi kliendikaardiga kasutada muidu vaid allahindlusprogrammi liikmetele pakutavaid eeliseid:
✔ iga päev kliendikaardi hinnad (märkega „Hind kliendikaardiga“ kaubad) sadadele toodetele;
✔ kampaaniapakkumised, millega säästate kuni 50%;
25% allahindlus valgetele hindadele JYSKi kaupluses või standard hindadele e-poes
(allahindlus ei kehti alati madal hind toodetele, kampaanias olevatele toodetele, kliendikaardi pakkumistele ja mahulises pakkumises olevatel toodetele; antud allahindlusega ei ole võimalik koos kasutada mitte ühtegi teist sooduskoodi).
✔ tooteuudistest ja eripakkumistest esimesena teada saamine. 
✔ täiendav mahuallahindlus* kõikidele kaupadele, mis ületavad:
– 3% alates 1000 eurot
 – 5% alates 5000 eurot
– 10% alates 10 000 eurot
*Allahindluskoodid ja muud kampaania sooduskoodid ei kehti mahulises pakkumises olevatele toodetele.
 
Üle 10 000 € arve puhul palun võtta ühendust JYSKi klienditeenindusega [email protected], et saada personaalne hinnapakkumine.

Kontaktandmed
Kui teil on tekkinud küsimusi või kui te vajate lisainfot, võtke ühendust meie klienditeenindusspetsialistiga. Te saate vastuse ühe tööpäeva jooksul.
Alates 1. juulist 2019 võeti vastu Riigikogus seadus, kus Eesti avalik sektor läheb üle e-arvetele. Seega tuleb ka meil 1. juulist 2019 hakata e-arveid saatma kogu avalikule sektorile. Nende hulka kuuluvad ministeeriumid, vallavalitsused (sh. koolid ja lasteaiad), sihtasutused, riigiettevõtted ja haiglad. Kui kuulud sinna gruppi ja soovid teha tellimust JYSKi e-poest, siis palume saata tellimuse info koos kontaktandmete ja vajadusel garantiikirjaga klienditeeninduse aadressile  [email protected], mille alusel vormistame arve e-arvete keskkonnas.
 
Kliendikaardi tingimused LOE SIIT!

Tarnimine
Me tarnime kaupa üle kogu Eesti mõistliku hinna eest ning teile sobiliku aja jooksul. Samuti saate tellimusele järele tulla endale sobivasse JYSK kauplusesse 7 päeva jooksul.