ELUTUBA

Kvaliteetne mööbel kaasaegsesse elutuppa

Elutuba on kodu üks olulisemaid tube, kus veedetakse suur osa ajast. Seetõttu on tähtis, et elutuba oleks hubane ja õdus ning kujundatud just Teie soovidele vastavalt. JYSKi valikust leiate selleks kaunid modernsed diivanid, minimalistlikud tugitoolid, praktilised teleri- ja diivanilauad ning kummutid ja moodsad tumbad. 

Mööbli valikuga saate elutoale tervikliku ilme anda ning ruumi targalt ära kasutada. Hele mööbel aitab väiksemat elutuba visuaalselt suuremaks muuta, tume mööbel seevastu on heaks lahenduseks avaramas elutoas, mida saab efektse mööbli abil täiustada. Erinevaid nüansse saate elutoas luua valides lisaks õigetele värvidele ka sobilikud materjalid, mis vastavad Teie vajadustele. 

Kui soovite enda elutuba Skandinaavia stiilis kvaliteetse mööbliga sisustada, leiate JYSKi laiast valikust midagi soodsalt igale maitsele. Tutvuge meie pakkumistega ning viige elutoa sisustus uuele tasemele!

Kauni ja hubase elutoa loomine mööbli abil

Alustage elutoa sisustamist suuremate mööbliesemete ning üldise stiili valimisega. Kas Teie unistuste elutuba on klassikalises stiilis või kaasaegne ja minimalistlik? Valige JYSKi laiast valikust kvaliteetne diivan, nurgadiivan või lahtikäiv diivanvoodi maksimaalseks praktilisuseks ning kombineerige see mugava jalatoega tugitooliga. Seejärel valige tumba ning kompaktne puidust, metallist või klaasist ümar kohvilaud või hoopiski suurem ovaalne diivanilaud ning elutoa põhilised detailid ongi paigas. 

Lisaks sobitage eelnevaga ka telerile sobiva telerilaud ning kummut, et elutuba oleks praktiline ja Teil oleks asjadele hoiustamisruumi. Väike, kuid väga oluline detail on ka dekoratsioonide, patjade ning pleedide lisamine - need teevad elutoast Teie lemmiku toa, kus kodus olles viibida.

Modernsed diivanid ja tugitoolid toa keskmes

Diivan on elutoas keskne mööbliese, mille valikul on oluline, et see oleks lisaks kaunile välimusele ka pehme, mugav ja vastupidav. JYSKi valikus on kvaliteetsed kahekohalised ja kolmekohalised diivanid, aga ka nurgadiivanid ning diivanvoodid. Diivanid on pehmest kangast, sametist või nahast ning puidust või metallist jalgadega. Värvidest on esindatud nii hall, must kui ka pruun ja sinine.

Lisaks diivanile valige elutuppa mugavad tugitoolid, kus on mõnus puhata peale pikka tööpäeva. Kui aga Teie elutoas ei ole palju ruumi, valige funktsionaalne panipaigaga tumba, mida saate kasutada nii istumiseks kui ka hoiustamiseks. Muutke elutuba hubaseks ja praktiliseks valides JYSKist kvaliteetne ja soodne elutoamööbel!