SÖÖGITUBA

Kvaliteetne ja praktiline mööbel söögitoa jaoks

Söögituba on kodu üks olulisematest ruumidest ning seal veedetakse lisaks magamistoale ja elutoale suure osa päevast. JYSKist leiate kõik vajaliku, et kujundada söögituba enda soovidele vastavalt maksimaalselt mugavaks ning hubaseks.

Avastage meie valikut ning leiate ilusad söögilauad, pehmed söögitoolid, baaritoolid, klaasist ustega vitriinid, puhvetkapid ja söögitoakomplektid, mis kaunistavad Teie söögituba. Valige klassikaline puidust laud või kaasaegne metallist detailidega ühevärviline valge või must söögilaud, lisage juurde mugavad söögitoolid ning vitriinkapp või puhvetkapp, ja nautige funktsionaalset ja stiilset söögituba. Mugavaks lahenduseks on ka söögitoakomplekt kahele, neljale või kuuele - nii saate kindlad olla, et mööbel sobib omavahel, ilma et peaksite vaeva nägema erinevate detailide kokku sobitamisega.

Tutvuge meie parimate pakkumistega, et luua koju modernne söögituba koos kvaliteetse Skandinaavia stiilis mööbliga!

 

Skandinaavia stiilis mööbel Teie söögituppa

Söögitoa sisustamisel on hea idee alustada söögilaua valimisest ning seejärel sobitada sellele lisaks sobivad toolid või baaripukid. JYSKist saate valida nii klassikalise puidust söögilaua kui ka modernsema ühevärvilise või metallist detailidega laua. Kui peres on rohkem inimesi või soovite ka külalisi võõrustada, on heaks lahenduseks lauale pikendusplaadi lisamine. 

Seejärel valige sobivad toolid. Saadaval on kõrged baaritoolid ja klassikalised söögitoolid paljudest erinevatest materjalidest nagu puit, tamm, riie, kunstnahk või samet. Oluline on teha valikud nii, et looksite söögitoast lõõgastava keskkonna, mis on samal ajal ka funktsionaalne. Külastage ka JYSKi veebilehte, et saada ideid ning inspiratsiooni selleks, kuidas muuta söögitoa disain hubaseks.

Nutikad lahendused söögituppa koos JYSKiga

JYSKi valikust leiate sobivad lahendused igas stiilis ning suuruses söögituppa. Kui söögituba on väike, valige praktiline kokkuklapitav söögilaud, kõrge söögilaud või baaritoolid olemasoleva köögitasapinna jaoks. Söögilaud võib olla nii kandiline, ümar kui ka ovaalne. Kui söögitoas on aga rohkem ruumi, soetage suur söögilaud, mis mahutab kogu pere ja külalised, kui kasutate pikendusplaati. 

Lisaks sobiva mööbli valikule on hea viis ruumi optimeerimiseks ka õige materjali ning värvi valimine. Heledad, näiteks valged, mööbliesemed aitavad ruumi avaramaks muuta, tume mööbel aga tekitab heledas söögitoas harmooniat ning lisab sisekujundusele vürtsi. Valige JYSKist söögituppa parim mööbel, et ruumi maksimaalselt kasutada ning täiustada kogu kodu sisekujundust!