KARDINAD

Kardinad, rulood ja tarvikud mugavalt ühest kohast

Kvaliteetsed kardinad ja rulood on mitmeotstarbelised. Õigete kardinatega saate lisada koju privaatsust ning praktilisust, lisaks on ilusad kardinad abiks sisekujunduse värskendamisel ning kodule uue ilme andmisel. JYSKis on saadaval erinevad öökardinad, päevakardinad, tüllkardinad, külgkardinad ning rulood aknale. 

Meie valikust leiab õhulised päevakardinad või paksemad pimendavad kardinad, mis pakuvad kaitset liigse valguse eest. Saadaval on valged, mustad ja hallid aga ka silmapaistvamad kollased, roosad, punased, lillad ja sinised kardinad. Lisaks on valikus klassikalised tekstiilist, plisseeritud ja ka pimendavad rulood. Samuti on JYSKis saadaval pikendatav, siiniga või kaherealine Teile sobilik kardinapuu puidust või metallist ning rõngad, konksud, õmblustarvete komplekt ja kardinahoidjad.

Tutvuge JYSKi toodete ja kardinajuhisega ning leidke koju kvaliteetsed Skandinaavia stiilis kardinad, ruloo ning tarvikud. Lai valik ja soodsad hinnad JYSKis!

Kaunid kardinad ja rulood - värske ilme kodule

Kardinad on sisekujunduse oluline osa, mille abil saate oma kodu välimust muuta kiirelt ning soodsalt. Soetage kvaliteetsed Skandinaavia stiilis valmiskardinad JYSKist ning lisage tubadesse privaatsust, hubasust ning elegantsust. 

JYSKis on saadaval erinevates värvides ning materjalidest kardinate ja ruloode valik. Olenemata sellest, kas soovite kergeid ja õhulisi päevakardinaid või raskemast riidest pimendavaid kardinaid, leiate JYSKist enda jaoks sobivaimad. Lisaks on meie valikus saadaval magamistuppa ning lastetuppa sobilikud rulood ja pimendavad rulood, mis tagavad toas piisava pimeduse ning parema ööune.

Avastage JYSKi kvaliteetseid kardinaid ning ruloosid ja leidke enda kodu jaoks unistuste kardin taskukohase hinnaga!

Kuidas kardinate eest õigesti hoolitseda?

Lisaks kvaliteetsetesse kardinatesse investeerimisele on oluline nende eest õigesti ning regulaarselt hoolt kanda. Kardinate pidev puhastamine tagab nende pikema eluea - nii saate kaunitest kardinatest pikemalt rõõmu tunda ning oma rahast maksimumi. 

Riidest kardinate jaoks on sobivaim käsipesu või masinpesu madalal temperatuuril. Ruloodelt saab tolmu eemaldada tolmuimeja abil või neid märja riidega pühkides. Selleks, et plisseeritud rulood säilitaksid oma kuju on oluline neid regulaarselt liigutada ning kord nädalas täielikult üles tõmmata. Kardinate enda kodule sobivaks kohandamiseks või parandamiseks saate JYSKist soetada ka vajalikud õmblustarbed.

Avastage JYSKi pakkumisi ning leiate sobivaima lahenduse nii elutuppa, kööki, magamistuppa kui lastetuppa. Uued kardinad mugavalt internetist!