Transporditingimused

Transport on tasuta üle 349 eur ostu korral. 

E-poe tellimustele saab valida transpordiviisiks kulleri, pakiautomaadi või kauplusesse ise järele.
Ise järele saab valida tarneviisi toodetele, mis on soovitud poes olemas. Juhime tähelepanu, et kaupluste laoseis ei ole reaalajas muutuv.
Transpordi hind lisandub Teie tellimusele märgitud aadressi ja tellitud kauba alusel. Transpordihind kuvatakse kohe ostukorvis peale transpordi valikut.
JYSKi e-pood kasutab kullervedudeks DPD teenust. Kuller transpordib kauba maja ette.

Transpordi valik:
1. Kuller üle Eesti
2. Omniva pakiautomaat
3. Ise kaubale järele (valida rippmenüüst soovitud pood, kus on tooted olemas) - tasuta

Kuller

Kullersaadetised toimetatakse paki saaja esimese ukseni st välisukseni või maja väravani. Saadetise kättetoimetamise osas võtab kullerfirma ise ühendust ja kooskõlastab kättetoimetamise aja. Tuppavedu pakub kullerfirma Tallinnas ja lähiümbruses, lisaks Tartus, Pärnus, Rakveres ja Jõhvis hinnaga 24 eurot. Tuppaveo tellimiseks palun võta ühendust jysk@jysk.ee .

Kahe mehe kandeteenus ehk tuppavedu

Kahe mehe kandeteenust ehk tuppavedu pakutakse järgmistes piirkondades: Tallinn, Viimsi, Maardu, Jüri, Kiili, Saku, Saue, Tartu, Jõhvi, Pärnu, Viljandi, Rakvere.
Tuppavedu ei sisaldu kullerteenuse hinnas. Tuppaveo teenus tuleb eraldi tellida, kas kirjutades jysk@jysk.ee v. helistades numbril + 372 880 1480. Tuppavedu maksab 24 eurot ning seda ka juhul kui on saadud tasuta transport üle 349 eurose ostu korral.
Teenus on sobiv suuremate pakkide transpordiks. Kaup toimetatakse kohale kahe DPD kulleri poolt kokkulepitud tarneaadressile. Kaup laetakse veovahendilt maha ning tarnitakse kokkulepitud paika, kliendi ukseni soovitud korrusel. Kauba mõõtmed peavad võimaldama kahe mehega ohutut hoone sees liikumist. Saadetis võib koosneda mitmest pakkeüksusest, kuid üks pakkeüksus ei tohi ületada 80 kg (reaalkaal). Ilma liftita hoones toimetus kuni 5ndale korrusele, liftiga hoones piiranguid ei ole kui toimetatav kaup on võimalik ohutult liftiga kõrgematele korrustele transportida.