Seda päeva ei pea pidama ainult paaride päevaks. Valentinipäev on pühendatud armastusele, olenemata sellest, kas see on suunatud sinu romantilisele partnerile, perele või endale. Sellepärast tähista seda päeva eriliselt ning peamine, et oma kodus.

1. ISE KORRALDATUD SPAA

Kuidas nautida päeva (või õhtut) meeldivalt, sealjuures suuri summasid kulutamata? Korraldades koduse SPAA! Kusjuures saad seda teha nii üksi kui ka koos sõprade või partneriga. Alusta meeldiva lõhna tagamisega vanni- või magamistoas lõhnapulkade abil. Kingi partnerile soe hommikumantel, mis sobib kokku sinu omaga. Soe vann, näo- või jalamassaaž või lihtsalt enda hellitamine erinevate ilutoodetega on just see, mis loob intiimse meeleolu ning lisaks lõdvestab pärast pikka tööpäeva.

Hommikumantel "TIBRO"

Näorullik "VALLSTA"

Kodulõhnastaja "LINDOME"

2. PAARI SAMMUGA KODUKINONI

Soovid vaadata filmi oma reeglite järgi? Kujunda elutoast väike kodukinosaal. Muuda see kinoõhtu tavalisest teleri ees puhkamisest erilisemaks täispuhutava madratsi abil. Pane sellele erinevaid dekoratiivpatju ja pleede (mis ühtlasi on ka suurepärane kingitus) ning serveeri suures kausis popkorni või erinevaid snäkke väikestes kaussides või topsides. Jääb üle vaid mässida end sooja pleedi sisse ja nautida filmi, mida oled ammu soovinud vaadata.

Pleed "KARVE"

Kauss "SIMON"

Dekoratiivpadi "LILJE"

3. ROMANTILINE ÕHTUSÖÖK EI LÄHE KUNAGI MOEST

Aeg võtta riiulitelt erilised nõud (või isegi osta uued), katta laud uue laudlinaga ja uhkelt kaunistada. Kutsu oma kallim või sõber ainulaadsesse kodurestorani ja võta ta vastu spetsiaalselt koostatud menüüga. Ära unusta panna vaasi kauneid lilli (mis ei pea tingimata olema naturaalsed), panna mängima romantilist muusikat ja süüdata küünlaid, et muuta see einestamine eriti elegantseks. Magustoitu võid serveerida elutoas, kus diivanil ootavad pleedid ja dekoratiivpadjad ning teleris ootab juba romantiline film.

Küünlad "BALDUR"

Söögiriistade komplekt "MIKAEL"

Lauakate "VALLMO"