JYSKI BRÄNDID

JUTLANDIA – elu väljaspool siseruume Skandinaavia stiilis!

JUTLANDIA® aiamööbliga on Sinu suvi mugav ja maitsekas. Kaubamärgi mööbel ühendab funktsionaalsuse moodsa disainiga. Tootevalikusse kuulub eri stiilis ja materjalist aiamööbel nii klassikalise kui ka skandinaavialiku moodsa kujundusega. Mitmekülgne mööbel sobib nii maamaja avarasse aeda kui ka linna kitsale rõdule.

Enamikule JUTLANDIA® naturaalsest puidust mööblile on omistatud FSC® kvaliteedisertifikaat. See tähendab, et tootmises kasutatav puit on pärit vastutustundlikust metsatööstusest, mis on loodus- ja inimsõbralik.

Täiustage oma kodu kvaliteetsete ja taskukohaste hindadega KRONBORG®-i tekstiilidega!

Skandinaavia kaubamärk KRONBORG® esindab kvaliteetseid magamis- ja vannitoa tekstiiltooteid taskukohaste hindadega. Alates kaubamärgi loomisest Taanis 1940. aastal, arendatakse ja täiustatakse KRONBORG®-i, tuginedes kogenud ekspertide kompetentsile ja meisterlikkusele. Kaubamärgi nimi sai alguse 1940. aastal. See viitab maailmakuulsale lossile, mida omal ajal mainiti Shakespeare’i populaarses teoses „Hamlet“. Seega on kaubamärgi kontseptsiooni sisuks kuninglikkus ja peen maitse, mis kajastub ka tänapäeval toodetavates tekstiilides. KRONBORG®-i toodetele on omistatud OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaat, mis on maailmas juhtiv tekstiiltoodete kvaliteedi kaubamärk.

WELLPUR® tagab magusa öise une, mille järel naudib igaüks reibast ja energilist hommikut.

WELLPUR® on JYSKi eksklusiivne kaubamärk, mis pakub kvaliteetseid mäluvahust madratseid ja patju taskukohase hinnaga. Kaubamärgi tooted tagavad magusa öise une, mille järel naudib igaüks reibast ja energilist hommikut. WELLPUR®-i madratsid ja padjad, mille koostises on mäluvaht, kohanduvad täpselt kehakujuga, võimaldades võtta anatoomiliselt mugavaimat magamisasendit. Samuti vähenevad ka lihas- ja liigesepinged ning paraneb vereringe. Valides mis tahes magamisasendi, tunnevad kaubamärgi toodete kasutajad, mida tähendab suurepärane toestus nii une ajal kui ka istudes või isegi reisides. Kaubamärgi madratsid ja padjad sobivad ka allergilistele inimestele – tolmulestad ei pesitse sellist tüüpi vahus. WELLPUR®-i toodetele on omistatud OEKO-TEX Standard 100 sertifikaat, mis on maailma juhtiv tekstiiltoodete ohutusstandardi märk.

DREAMZONE®: parem uni algab siit!

DREAMZONE® on kaubamärk, mille eesmärk on une parandamine, kasutades madratsite ja voodite tootmiseks individuaalseid lahendusi. Kvaliteet ja funktsionaalsus on võrdselt olulised ning kaubamärk jätkab nende põhimõtete arendamist alates selle loomisest 2003. aastal. DREAMZONE®-i puhul vastab hind kvaliteedile. Kaubamärk pakub laia valikut erineva disaini ja erinevatest materjalidest tooteid. Tänu sellele võib klient valida kaubamärgi sortimendist endale sobivaima lahenduse. DREAMZONE-i sortimenti kuuluvad eri suuruses vedru- ja vahtmadratsid ning ka eri disainiga voodid. Samuti on kaubamärgi tootevalikus madratsikatted.

HØIE – eesmärgiga luua rohkem ruumi unenägudele!

Skandinaaviast pärit brändi HØIE kontseptsiooni iseloomustab hea kvaliteet, mis ei lase endas pettuda. Enam kui 160 aasta jooksul on HØIE kaubamärk jätnud oma jälje Skandinaavia inimeste südamesse. Magamistoa tooted, sh tekid, padjad, voodipesu, madratsid ja katted on valmistatud parima kvaliteediga. Erikujundusega tekid, padjad, voodipesu ja madratsid pakuvad parimat magamisnaudingut. Tooted koosnevad allergiavastastest kiududest täidisest ning kontrollitud kvaliteediga udusulgedest ja sulgedest. Enamik HØIE tooteid toodetakse Norras. Iga päev toodab Brekstadi tehas arvukalt tekke ja patju, mis sisaldavad allergiavastast kvaliteetset täidist, mis vastab udusule- ja suletäidisega tekstiiltoodetele sätestatud Euroopa standarditele.

TheraButik kui sinu tõeline rahusadam!

TheraButik on Kanada kaubamärk, mis esindab kvaliteetseid vedrumadratseid. Neid toodetakse lähtuvalt nõudlusest ja inimeste soovidest unekvaliteedi suhtes. Kaubamärgi väärtused: hea kvaliteet ja nõuetekohane mugavus ning Euroopa Liidu standarditele vastav tootmisprotsess. TheraButiki madratsid ja muud magamistuppa mõeldud tooted on just see koht, kuhu soovid heita pikali ja kus saad tunnetada iga rahuhetke – olgu see siis lõunauinak või ööuni. Kaubamärgi tootevalikust leiab klient sobivaima lahenduse olukordadeks, mil magus uni on muutunud probleemiks. Valides toote TheraButiki laiast tootevalikust, saab igaüks nautida kvaliteetset und kogu öö.

FLORA DANICA – parimal käsitööl põhinevad traditsioonid!

FLORA DANICA kontseptsioon põhineb traditsioonilisel Taani käsitööl ja disainil, mis valmib naturaalsetest materjalidest – puhtad ja pehmed udusuled, ümbritsetud pehme puuvillaga. Kaubamärgi tooted on valmistatud, kasutades moodsat tootmistehnoloogiat, mis põhinevad meetoditel, mille abil valmistati tekke Taanis enam kui 100 aasta tagasi – täpsusega, tähelepanelikult ja armastusega. Spetsiaalne tootmistehnika on võimaldanud kaubamärgi toodetel kinnistuda tarbijate silmis kui usaldusväärne väärtus, valides endale sobivaimaid lahendusi magamistoa toodete valikust.

Tippteadus ja tehnoloogia TEMPRAKONiga.

Selle kaubamärgi tooteid toodeti algselt NASA kosmonautide skafandrite tehnoloogilisi lahendusi kasutades, mis suutsid temperatuuri hästi reguleerida isegi ekstreemsetes tingimustes. Seega on kaubamärk kehtestanud seninägematu kvaliteedistandardi tekkide ja patjade kategoorias, pakkudes seda enam kui 15 aasta vältel. Samuti on Temprakoni toodetele antud mitmeid globaalseid sertifikaate, sealhulgas NASA ja OEKO-TEX sertifitseerimisprogrammi tõendeid.

RINGSTED DUN – stabiilne uni.

RINGSTED DUN kaubamärgi all hakati patju ja tekke tootma 1947. aastal. Sellest ajast saadik on kaubamärk tootnud stabiilselt ja eksimatult tooteid, mille koostis, tehnika ja disain on taganud suurepärase une kõigile kaubamärgi toodete kasutajatele. Tootmise ajal täidetakse tooteid Euroopas kõige eksklusiivsema kvaliteediga udusulgedega. Kaubamärk pakub mitmekülgset valikut Taanis toodetud väga kvaliteetseid tekke ja patju. Kaubamärgi padjad on valmistatud erineva kõrguse ja kujuga, kohandudes nii täiskasvanutele kui ka lastele, mis on võimaldanud kaubamärgil asuda nõutuimate magamistoa sortimenti tootjate sekka nii Taanis kui ka Euroopas.

DANNEVIK loob unenägusid muistsest skandinaavlaste kuningriigist.

DANNEVIK on patjade ja tekkide eksklusiivne kaubamärk, mida on inspireerinud muistne Taani. Seda näitab ka kaubamärgi toodete välimus – neid kaunistavad vanad ruunid ning esimesi mudeleid on nimetatud tolleaegsete kuningriigi esindajate nimedega. Kaubamärgi tooted sobivad igaühele, pakkudes nii jahutavaid kui ka vastupidi soojust säilitavaid tekke. Samuti on mitmekesised ka DANNEVIKi padjamudelid, mis on saadaval erinevate kõrgustega.

FOSSFLAKES – tõeliseks skandinaavialikuks uneks.

Fossflakes‘i kaubamärgi moodustavad uue põlvkonna padjad ja tekid. Taanis loodud kaubamärk on juba taganud ja tagab jätkuvalt kvaliteetset und globaalses kõikjal maailmas. Kaubamärgi poolt loodud tooted on valmistatud erilise täidisega, mis on allergiavastane ega sisalda loomseid kõrvalsaadusi – see üksnes jäljendab naturaalsete hane- ja pardisulgede võimet hoida õhku. Tooted kestavad kauem ja neid on lihtsam hooldada, sarnaselt muude polüestertoodetega. Fossflakes‘i tooted on mõeldud kogu perele.