JYSKI BRÄNDID


Täiustage oma kodu kvaliteetsete ja taskukohaste hindadega KRONBORG®-i tekstiilidega!

Skandinaavia kaubamärk KRONBORG® esindab kvaliteetseid magamis- ja vannitoa tekstiiltooteid taskukohaste hindadega. Alates kaubamärgi loomisest Taanis 1940. aastal, arendatakse ja täiustatakse KRONBORG®-i, tuginedes kogenud ekspertide kompetentsile ja meisterlikkusele. Kaubamärgi nimi sai alguse 1940. aastal. See viitab maailmakuulsale lossile, mida omal ajal mainiti Shakespeare’i populaarses teoses „Hamlet“. Seega on kaubamärgi kontseptsiooni sisuks kuninglikkus ja peen maitse, mis kajastub ka tänapäeval toodetavates tekstiilides. KRONBORG®-i toodetele on omistatud OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaat, mis on maailmas juhtiv tekstiiltoodete kvaliteedi kaubamärk.

WELLPUR® tagab magusa öise une, mille järel naudib igaüks reibast ja energilist hommikut.

WELLPUR® on JYSKi eksklusiivne kaubamärk, mis pakub kvaliteetseid mäluvahust madratseid ja patju taskukohase hinnaga. Kaubamärgi tooted tagavad magusa öise une, mille järel naudib igaüks reibast ja energilist hommikut. WELLPUR®-i madratsid ja padjad, mille koostises on mäluvaht, kohanduvad täpselt kehakujuga, võimaldades võtta anatoomiliselt mugavaimat magamisasendit. Samuti vähenevad ka lihas- ja liigesepinged ning paraneb vereringe. Valides mis tahes magamisasendi, tunnevad kaubamärgi toodete kasutajad, mida tähendab suurepärane toestus nii une ajal kui ka istudes või isegi reisides. Kaubamärgi madratsid ja padjad sobivad ka allergilistele inimestele – tolmulestad ei pesitse sellist tüüpi vahus. WELLPUR®-i toodetele on omistatud OEKO-TEX Standard 100 sertifikaat, mis on maailma juhtiv tekstiiltoodete ohutusstandardi märk.

DREAMZONE®: parem uni algab siit!

DREAMZONE® on kaubamärk, mille eesmärk on une parandamine, kasutades madratsite ja voodite tootmiseks individuaalseid lahendusi. Kvaliteet ja funktsionaalsus on võrdselt olulised ning kaubamärk jätkab nende põhimõtete arendamist alates selle loomisest 2003. aastal. DREAMZONE®-i puhul vastab hind kvaliteedile. Kaubamärk pakub laia valikut erineva disaini ja erinevatest materjalidest tooteid. Tänu sellele võib klient valida kaubamärgi sortimendist endale sobivaima lahenduse. DREAMZONE-i sortimenti kuuluvad eri suuruses vedru- ja vahtmadratsid ning ka eri disainiga voodid. Samuti on kaubamärgi tootevalikus madratsikatted.

TheraButik kui sinu tõeline rahusadam!

TheraButik on Kanada kaubamärk, mis esindab kvaliteetseid vedrumadratseid. Neid toodetakse lähtuvalt nõudlusest ja inimeste soovidest unekvaliteedi suhtes. Kaubamärgi väärtused: hea kvaliteet ja nõuetekohane mugavus ning Euroopa Liidu standarditele vastav tootmisprotsess. TheraButiki madratsid ja muud magamistuppa mõeldud tooted on just see koht, kuhu soovid heita pikali ja kus saad tunnetada iga rahuhetke – olgu see siis lõunauinak või ööuni. Kaubamärgi tootevalikust leiab klient sobivaima lahenduse olukordadeks, mil magus uni on muutunud probleemiks. Valides toote TheraButiki laiast tootevalikust, saab igaüks nautida kvaliteetset und kogu öö.