Säilituslahendused igale kodule

On hulgaliselt inimesi, kes soovivad oma kodu hubasemaks ja rohkem külalissõbrakumaks luua ehk hoida see alati puhas ja organiseeritud igal ajal, ning luua koht, kuhu külalised alati soovivad tagasi tulla. Meie hindame selliseid lubadusi väga ja oleme siin selleks, et aidata Sul neid täide viia. Alustuseks aitame leida lahendusi, kuidas tekitada oma kodus ruumi juurde, sest meil kõigil on sama probleem - kas meil on liiga vähe ruumi või siis liiga palju asju, millega me ei tea, mida pihta hakata. Loe ja saa teada, kuidas igat ruumi on võimalik avaramaks ja rohkem korrastatud saada!

Täiuslikult organiseeritud magamistuba ja riidekapp

storage blog

Meil on ikka olnud selliseid ärritavaid hetki, kus avame riidekapi ukse või kummuti sahtli, otsides sealt just seda konkreetset riideeset, mida me plaanime päeval kanda, kuid tundnud seejärel pahameelt, kui seda polnud võimalik leida, kas pole?
Pole paremat lahendust sellele probleemile kui soetada endale plastikkastid ning sorteerida kõik kampsunid, suveriided, sokid ja muu. Plastikkastid on kasulikud ka siis, kui otsid head võimalust, kuidas lihtsalt kingi paigutada.
Neid multifunktsionaalseid kaste saab kasutada ka patjade, tekkide, voodipesukomplektide ja muude esemete, mis riidekappi ei sobi, paigutamiseks.  Lihtsalt paiguta kast voodi alla ja Sul on lihtne ligipääs kõikidele magamistoa tekstiilidele. Et veelgi rohkem ruumi säästa kasuta meie vaakumkotte, nende abil saab mahutada veelgi rohkem asju, mida Sul ei pruugi praegu vaja minna.
Pole suur plastikust kastide fänn? Ära muretse, kuna meil on palju kangast karpe, mille seast valida, samuti spetsiaalsed korrastajad kummutitesse või sahtlitesse. Saad valida paljude erinevate suuruste ja disaini vahel - see võib aidata Sul jagada ühist riidekappi või siis lisada oma lapse tuppa värve ja mängulisust.

Säilitamine võib olla ilus ja funktsionaalne

storage blog

On inimesi, kes soovivad, et iga detail sisustuses oleks spetsiaalselt valitud ja sobituks just sellesse interjööri. Kui oled üks nende seast, siis soovitame esemete säilitamiseks teha valik meie pappkastide või punutud korvide seast – asugu need riidekapis, voodi all, kummuti taga või suurel põrandariiulil, aknalaual või hoopis kamina kõrval. Pappkastid ei pruugi olla nii funktsionaalsed kui plastkastid, kuid neid saab kasutada väikeste asjade nagu fotode, puhkustelt kogutud suveniiride, hooaja dekoratsioonide ja väikeste tekstiilide, näiteks kangast käterätikute ja köögirätikute paigutamiseks. Punutud korvid aga võivad olla kasulikud töölaua ning riiulite korrastamisel, lisaks vannitoa ja isegi kööki korra loomisel.

Kui väikestest kastidest ei piisa

storage blog

On aegu ja kohti, kus väikestest kastidest ja karpidest lihtsalt ei piisa. Kas Sa kujutad, kuidas oma lapse tuba korras hoida, kui seal poleks suurt kasti, kuhu paigutada kõik mänguasjad? Või hetk pärast seda kui Su külalised on lahkunud, sest oleks vaja taas ära paigutada kõik dekoratiivpadjad ja pleedid, mis said välja otsitud spetsiaalselt külaliste jaoks? Ja must pesu loomulikult! Need on situatsioonid, mis vajavad suuremaid säilitusvõimalusi, olgu selleks plastikkastid, riidest pesukorvid või hoopis lahedad punutud korvid. Viimane on ka hea sisustuselement – vaja lihtsalt õige välja valida.

Kõikide väikeste asjade jaoks Sinu köögis ja vannitoas

storage blog

Köök ja vannituba on mõlemad kohad, kus Sa lihtsalt ei saa hakkama ilma säilitusesemeteta. Kujuta ette, kuidas muidu tekitad perfektse korra kogu toidu, söögiriistade ja köögirätikute paigutamiseks ning kuidas teha ruumi söögi tegemiseks! Ja mis parim – Sa leiad alati kõik üles! Plastikust karbid on parimad toidu säilitamiseks külmutuskapis ja riiulitel, kõik tühjad karbid aga saad kokku panna, et tekitada rohkem ruumi. Kui oled perfektsionist, siis saad teha ka oma karpidele sildid, et Sina ja Su pere leiaks alati kõik kergelt üles.
Sama kehtib ka vannitoa kohta – on palju lihtsam panna kõik kosmeetika ja vannirätikud armsatesse korvidesse kui lihtsalt jätta need laiali kuskile, kust nad lihtsalt alla võivad kukkuda. Lõppude lõpuks näeb see ju ka ilus välja ja ka koristamine võtab vähem aega, kui pead tõstma ühte korvi või hunnikutes kosmeetikatarbeid. :)

- -
Niisiis, me oleme käinud üle kõik lihtsamad korrastamise viisid, kuid ära torma kohe poodi. Enne ostmist pead täpselt teadma kui suuri ja kui palju kaste vajad ja kuhu need paigutad. Kui see on tehtud, siis külasta meie kauplusi või osta kõik e-poest, et saaksid kõik vajaliku paigutada kuhu vaja. Toredat organiseerimist!