Mis võiks elus olla veel meeldivam ja rõõmustavam, kui sinu lapse suured ja väikesed võidud? Need on alati tähistamist väärt, eriti kuna lapsed mäletavad selliseid asju aastaid hiljemgi kõige paremini. Kui võtad aega ka kõige pisemate hetkede tähistamiseks, lood rõõmu ja meeldivamaid mälestusi. Küsi endalt: kuidas ma saan seda teha, kinkides lapsele iga kord midagi tõeliselt kasulikku? Vastame: kinkides asju, mida laps vajab, et end kodus veel paremini ja mugavamalt tunda. Kuidas oleks lastetoa ümberkujundamisega? Tutvu selles e-kirjas sisalduvate ideedega ja leia JYSKi tootevalikust oma lapsele sobivaim toasisustus!

MAGUSA UNE JA MÄNGULISTE UNENÄGUDE JAOKS

Lastetoa keskseks elemendiks, nagu ka täiskasvanute toas, on voodi - sellepärast otsusta kõigepealt, milline voodi on sinu lapsele kõige sobivam. Laste voodipesule mõeldes tasuks kõigepealt kindlasti tähelepanu pöörata selle materjalile. Puhas puuvillane materjal on lastele parim valik. On parem, kui see pole segatud ülipeene siidi või muude materjalidega. Peaasi, et valitud materjal oleks hingav ja lapse jaoks mugav. Pärast seda keskendu voodipesu piltidele – vali sobivaim muster sõltuvalt sellest, millised mustrid, loomad või mänguasjad sinu lapsele meeldivad. Olgu selleks ükssarvikutega roosa voodipesu või erksamad tekstiilid lemmikmultikategelastega.

GILLELEJE

GULSIPPA

EIRUN

ARENDA KUJUTLUSVÕIMET JA LOOVUST

Kui lapse toas on vaja muuta kujundust, saab seda väga lihtsalt teha dekoratiivtekstiilidega – pleedide, vaipade või dekoratiivpatjadega. Pane vaip toa keskele või eelnevalt valitud mängunurka, sest seal veedab laps suurema osa ajast. Kui täiendad seda nurka dekoratiivsete patjade, põnevate piltidega vaipadega, lood lapse igapäevasesse ruumi mängulise ja loomingulise õhkkonna.

ARISTEA

MICKEY

BANKSIA

KORRA SÄILITAMISEKS

Ükskõik kui mänguline lapse tuba ka poleks, ei tohi unustada korra ja organiseerimise põhitõdede õpetamist. Et lapsel oleks lihtsam neid „õppetunde“ omandada, too ruumi ühevärviline riiul, millele saab asetada eri värvi või mustrilised riidest või plastist karbid. Nii saab eri asjad panna eri karpidesse ning visuaalne erinevus aitab lapsel kergemini meeles pidada, millises karbis on ehitusklotsid ja millises pehmed mänguasjad. Lisaks, kui lased lapsel need karbid ise valida, veendud, et tal on lihtsam oma otsuseid meeles pidada.

KRESTEN

HERNING

RISO