Täiustage oma kodu kvaliteetsete ja taskukohaste hindadega KRONBORG®-i tekstiilidega

Alates Taanis 1940. aastal kaubamärgi loomisest arendatakse ja täiustatakse KRONBORG®-i, tuginedes kogenud ekspertide kompetentsile ja meisterlikkusele. Skandinaavia kaubamärk esindab kvaliteetseid magamis- ja vannitoa tekstiiltooteid. KRONBORG®-i toodetele on omistatud OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaat, mis on maailmas juhtiv tekstiiltoodete kvaliteedi bränd.

PADJAD JA TEKID

FJELLDAL: Eriline polüesterkiududest täidis imiteerib suurepäraselt udusulgedest täidise mugavust ja pehmust. Keskmise pehmusega patja täiendab hästi kvaliteetse viimistlusega pehme tekk, mis koos moodustavad suurepärase alternatiivi udusuletäidisega tekkidele ja patjadele.

VOODIPESUKOMPLEKT

NELL: Pesu materjal on puuvillsatään, mille peened niidid tagavad uskumatult pehme ja vastupidava materjali. Kusjuures materjal ei kortsu, seega triikimine ei ole enne selle kasutamist vajalik. Saadaval helehalli, valge, musta ja tumesinist värvi komplektidena.

PAUL ja KARIN: Väärtuslik perkal on õhuke ja tihe, samal ajal piisavalt jäik pikaajaliseks kasutamiseks. Need klassikalise Skandinaavia disainiga mudelid mitte ainult ei värskenda magamistuba, vaid ka muudavad magamise eriti meeldivaks ja pehmeks. 

RÄTIKUD

NORA: Pehmete käterätikute eksklusiivne kollektsioon, mis täiustab vannitoa kujundust ning täidab oma funktsiooni kvaliteetselt ja kestvalt. Käterätikud on pehmed ka iga pesukorra järel, ühtlasi suudavad täiuslikult niiskust imada. Saadaval roosa, tumesinise ja helesinise värviga.