Selleks, et uue kujundusega tuua oma magamistuppa hommikuteks ja õhtuteks värskust, pole palju vaja. Peamine on otsustada, millist meeleolu sa soovid ruumis luua. Otsuse lihtsustamiseks toome näiteid kolmest kõige levinumast sisustusstiilist ja sellest, milliseid sisustuselemente nende saavutamiseks kasutada. Leia endale sobivaim ja proovi seda ka magamistoas!

RAHUOAAS

Kas soovid eraldada oma magamistoa ülejäänud ruumidest, jättes magamistoas ruumi ainult rahule ja vaikusele? Sel juhul vali neutraalset värvi voodipesu ning ära kasuta erinevaid värve. Paksemad külgkardinad aitavad uinuda, kui õues on valge ning puhkepäevadel kauem magada. Et ei peaks lülitama sisse suurt laelampi, soeta väike laualamp. Kui oled harjunud voodis lugema, kulub ära reguleeritav laualamp. Kui soovid lihtsalt rahulikku meeleolu, siis on sobivam dekoratiivse lambivarjuga lamp.

JACOB lamp patareidega

CRISTA voodipesu komplekt

VIRUM öökapp

LUPIN dekoratiivne öökardin

LOODUSE PUUDUTUS

Kasuta naturaalsest materjalist sisustustooteid, alustades loodusvärvi tekstiilidest ja lõpetades puidust või punutud sisustuselementidega. Vali loodusmustriga, näiteks lehtdede või lilledega voodipesu. Samuti võid valida maalähedastes toonides ühevärvilised tekikotid ja täiendada neid erksamat värvi dekoratiivpatjadega. See toob ruumi rohkem värvi, säilitades samal ajal rahuliku ja und soodustava meeleolu. Hea looduslik täiendus on toataimed koos mahuka lillepotiga. Kui sa ei soovi taimede eest hoolitseda, vali kunsttaimed, mis on lihtsam variant.

KETTINGE seinapaneel

VALMUE voodikate

BRAGE hoiukorv

LIGHTSOUT poolpimendav kardin

MITMEVÄRVILINE PALETT

Loomingulised inimesed sisustavad sageli oma kodu erksamate värvidega ning ei karda katsetada erinevaid värve ja mustreid ka oma magamistoas, eriti siis, kui magamistoas on ka töökoht. Kui tundsid selles kirjelduses ennast ära, alusta värvilise voodipesuga ning vali erksat värvi tekikott või pleed. Asjade korrastamiseks vali erinevad karbid või korvid, et magamistoas ei valitseks segadus. Seintele võid riputada erineva suurusega pildiraamid, mille sisu saad valida oma maitse järgi.

KETTINGE seinariiul

BARBO voodipesu komplekt

TORD pildiraam

AMASONLILJE pleed