Uni on kahtlemata meie igapäevaelu kõige olulisem osa. Lühidalt öeldes annab uni meile vajaliku puhkuse ning aitab kehal ja vaimul taastuda. Seega peaks koht, kus me veedame uneaega – magamistuba – seostuma rahu ja puhkusega. Paljudele on magamistuba ka õppe- või töökoht, mis näitab selle ruumi multifunktsionaalsust ja vajadust hoida seda nii produktiivse kui ka rahuliku kohana. Selle saavutamiseks on aeg leida kogu vajalik varustus, mis muudab su magamistoa kõigile soovidele ja vajadustele vastavaks. JYSKi mööblivalikus ei pea pettuma ka kõige nõudlikum klient.

PAREM VOODI, PAREM ELU

Voodit otsides ära pööra tähelepanu üksnes selle disainile ja interjööriga sobivusele, vaid ka voodi suurusele. Kui magad üksi, kuid sulle meeldib magades laiutada, vali vähemalt 140 cm laiusega voodi maksimaalseks mugavuseks eri magamisasendites. Kahe inimese jaoks, kes on harjunud laiutamisega, soovitame valida maksimaalse voodilaiuse (mis on JYSKi kauplustes isegi kuni 180 cm) ning lisaks sellele ka mõõtudele ja isiklikele mugavusnõuetele vastava vaht- või vedrumadratsi. Kui voodi suurus on kindlaks määratud, saad keskenduda kujundusele. JYSK pakub puidust, metallist ja kangaga kaetud voodiraame, kusjuures kõikidesse raamidesse võib panna nii vaht- kui ka vedrumadratsi.

HOOLITSE OMA RIIETE EEST, KASUTADES KAPPE

Kapp on kodu lahutamatu osa, mille funktsiooni läheb eriti tarvis magamistoas. Riidekapp peab olema piisavalt suur, et sinna mahuksid paksemad riided, kuid samal ajal ei tohi see võtta liiga palju ruumi, eriti siis, kui elad väikeses korteris. JYSK pakub erineva kujunduse ja suurusega riidekappe, et vastata eri funktsioonidele ja interjööri disainile. Kõige populaarsemad on tammepuidust mudelid, mille naturaalne toon annab igale ruumile looduslikku helgust ja kergust. Ka valged kapid on küllaltki nõutud Skandinaavia stiilis interjööri jaoks. Kappi paigutatud riiulid ja nagid on saadaval erinevas kombinatsioonis ja suuruses ning sellele vastava kapiuste arvuga. Kui ruum ei ole suur, soovitame valida peegliuksega kapi – see on nii funktsionaalne kui ka kujunduselement ruumis, muutes selle visuaalselt laiemaks.

SISEKUJUNDUSE AKTSENT UUE KUMMUTIGA

Iga magamistoa kappi täiendab suurepäraselt sobiv kummut, kuhu paigutada õhemad riided. JYSKist on vastavalt ruumi suurusele võimalik valida nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid kummuteid. Kapid ja kummutid on saadaval mitmekesistes värvigammades ja mõõtudes. Samuti kuuluvad paljud kummutimudelid juba olemasolevatesse mööblikollektsioonidesse, mis hõlbustab ostmist nende jaoks, kes alustavad magamistoa täielikku sisustamist. Lisaks tuleb ühest komplektist voodi, kapp ja kummut kasuks magamistoa üldilmele. Sellistesse kollektsioonidesse kuuluvad ka öökapid, mis täidavad mitmeid funktsioone ning võtavad samas väga vähe ruumi.

PUHKUSEKS JA TÖÖKS SOBIV MÖÖBEL

Arvame sageli, et tugitoolid on mõeldud ainult külaliste vastuvõtmiseks, sest sa ise istud ometi tavaliselt diivanil. Kuid see pole nii – hea tugitool pakub täiendavat mugavust nii elu- kui ka magamistoas. Paiguta see kaugemasse nurka ja sisusta see oma äranägemise järgi nii, et see oleks kui väike rahusadam kodus – koht, kus just sina saad istuda ja lõõgastuda, raamat või teetass käes ning mõtiskleda päevasündmuste üle. Lisa veel maitsekas põrandalamp, sobiv pleed ja dekoratiivpadjad ning rahusadam ongi valmis! Veel suuremaks mugavuseks vali tugitool, mille asendit saab muuta istuvast lamavasse.