3 viisi, kuidas muuta oma koduõu hubasemaks

Skandinaavia inimesed usuvad, et hygge eksisteerib igal aastaajal, kaasa arvatud ka suvel. See on erinev meile teadaolevast hubasusest, kuid hõlmab endas siiski selle kõige olulisemat osa - olla koos oma lähedastega. Omad sa siis väikest linnavaatega rõdu, terrassi, suurt tagahoovi või aeda, hygge peaks olema osa kõigist neist. Saavuta see, kasutades päikesevalgust, soojust, loodust ning mõnda “must-have” asja, mida soovitavad meie JYSKi hubasuse eksperdid igale kodule.

Mugav ja praktiline aiamööbel

Viimaste sisekujunduse trendide jälgimine võib olla küll tore, kuid meie meeskond usub, et peaksite sisustama oma kodu ja õue viisil, mis muudaks selle Teie personaalseks pühaks paigaks, kuhu koguneda oma lähedastega.
Õueala sisustamisel tuleks lähtuda mõttest, et seal oleks sama mugav olla kui toas.
Esimene ja kõige tähtsam osa selles protsessis on õige aiamööbli valik.
Kaubanduses on valik väga suur - klassikalised Skandinaavia stiilis komplektid, rotang, puit, alumiinium, polsterdatud variandid jne. Kui soovid stiilsust ja trendikust, on sel aastal õueala disainis domineeriv retro ja vintage stiil.
Kui otsid siiski mööblit, mis teenib sind pikkade aastate jooksul, määratle kas soovid seda privaatseks olemiseks kahele või suuremaks kogunemiskohaks, pidamaks grillipidusid pere ja sõpradega. Kui see otsus on tehtud, saad edasi mõelda detailidele - dekoratiivpadjad, pleedid jne. Siin Sulle ka hea soovitus - õue sobivad kangad, mis on tugevamad ning ei pleegi otsese päikese käes.

Ümbritse end loodusega

Hygge hõlmab endas rohelust ja looduse koju toomist nii palju kui võimalik. Kujutlege ennast pargis istumas, botaanikaaias kõndimas või oma aias päikesekiiri püüdmas. Looduses olles tunned end vabamalt ja see toob lihtsust su igapäeva ellu. Kas see pole siis see, mida me kõik otsime- rahu ja harmooniat?
See on imeline, kui Su rõdul, terrassil või aias on palju lilli ning taimi. Sa suudad saavutada siseruumide tunde, kasutades rippuvaid ja eraldiseisvaid lillepotte, samuti spetsiaalselt loodud kaste. Enamik neist sobivad ideaalselt Teie terrassile ja rõdule, samal ajal sobivad teised ka ideaalselt Teie tagahoovi, tee äärde jne.
Tahad teada milliseid lillepotte valida? Siin on lihtne juhend, mis põhineb teie poolt välja valitud taimedele:
      1. Kui Teil on väiksemad ning kergemad lilled ja taimed, siis valige plastikust kastid ja lillepotid. Need on kerged, saadaval mitme erineva kuju, suuruse ja värviga ning mis veel tähtsam- taskukohase hinnaga
      2. Suurematele ja kõrgematele taimedele ja samuti neile, mis on väikesed kuid eeldatavasti märkimisväärselt kasvavad, vali rasked eraldiseisvad potid või keraamiliselt valmistatud lillepotid

Too valgust ja säästa energiat päikeselampide abil

Kuigi välisvalgustus on alati trendikas, ei ole enamikel terrassidel ja aedadel eraldi valgusallikat. Valgustuse olemasolu tähendab, et olete valmis külalisi vastu võtma igal ajal - päeval või öösel. Lisaks võivad välitingimustes tuled toimida ka kui disainielemendid.
Viimasel ajal on rohkem inimesi kaasatud meie planeedi jätkusuutlikkuse säilitamisse, säästes energiat ja vähendades teiste ressursside tarbimist. Kui tahate seda teha oma aias siis soovitame Teil enda kodu jaoks leida sobivad päikeselambid. Need töötavad tänu päikesevalgusele ja nende paigaldamiseks ei ole vaja kaableid ega juhtmeid. Päikeselambid on ka taskukohased ja lihtsasti paigaldatavad, et valgustada Teie aeda, teed jne.

Siin on päikeselampide kolm põhifunktsiooni:
      1. Praktiline kasutada, kuna lambid parandavad nähtavust, võivad aidata vältida traumasid ja vähendada kodu röövimise ohtu
      2. Täiustage kogu ala välimust ja disaini, saate nendega kaunistada suuremad lillepotid
      3. Ilmastikukindlad - mis tähendab, et lambid saavad laetud tänu päikesele ja töötavad iga ilmaga nii suvel kui talvel.

- - - - - - -

Välitingimustes on vaja palju läbi mõelda, et saavutada mugavus, disain ning kõigele lisaks ka vastupidavus. Usume siiski, et teie peamine eesmärk rõdul või hoovis peaks olema õige õhkkonna loomine. Mõelge hoolikalt läbi mööbli ja aksessuaaride kasutus- oleme kindlad, et tulemus on imeline. Tervitame sooja hooaja algust ja kõiki häid mälestusi, mida saate värskelt sisustatud õuealal luua!