Koju saab pühadetunnet luua järk-järgult, selle asemel, et kõik ruumid ühe päevaga ära kaunistada. Järgi skandinaavlaste lähenemist. Loo kodus jõulumeeleolu vastavalt oma soovidele, mitte tavalistele kirjudele jõulutrendidele! Valides täiesti uue alternatiivse pühademeeleolu loomise, mille puhul ei ole kodu esemetega nii küllastatud kui traditsiooniline pühadesisustus eeldab, ei varasta sa endalt jõule – vastupidi, sa lood uusi mälestusi, traditsioone ja tunnet, mis seostuvad alati talvehooaja kauneimate, rahulikemate ja valgeimate pühadega.

SAMM 1: VALGUSTUS

Valgus akendes on esimene vihje teistele, et siin oodatakse jõule. Üheks klassikalisemaks elemendiks on advendikolmnurk. Kui soovid oma aknale panna midagi vähem traditsioonilist ja rohkem moodsat, vaata JYSKi aknavalgustite pakkumist. Samuti proovi toas kaasaegsemat ja uuenduslikumat lähenemist klassikaliste valguskettide asemel. See on tehiskuuseokstega kokku põimitud lambikett, mis sobib eriti hästi trepimademe või söögilaua kaunistamiseks.

SAMM 2: PLEEDID JA PADJAD

Kui ka sina nõustud ütlusega, et pleede ja patju ei saa olla kunagi liiga palju, oled õiges kohas. Sel hooajal pakub JYSK väga mitmekesist ja erinevatele maitsetele vastavat dekoratiivsete tekstiiltoodete valikut. Vali värvigamma ja disain, mis meeldib nii sulle kui ka teistele pereliikmetele. Kui su kodus käib tihti võitlus pehmema pleedi üle, siis miks mitte osta mitu erinevat värvi pleedi?

SAMM 3: KÜÜNLAD  

Kui oled alternatiivse jõulusisustuse otsingutel, ära karda kaunistuste kasutamist – see ei tähenda, et igasse nurka tuleks panna jõuluvana ja päkapikk. Õigesti valides ja kombineerides erinevaid kaunistuselemente, suudad tekitada piduliku ja samas rahuliku atmosfääri. Alusta mõnest aroomiküünlast nagu näiteks rahustav aroomiküünal või vali veidi pidulikumaks meeleoluks üks JYSK küünladisainist. Kui soovid kasutada vaid teeküünlaid, vali küünlajalg – JYSK väljapeetud disain sobib erinevatesse olukordadesse ja erineva kodusisustusega.

SAMM 4: KAUNISTUSED

JYSK Nordic Moodi ehk skandinaavialiku meeleoluga kollektsioonis on ka eespool mainitud päkapikud, kuid väljapeetud stiilis kujundusega, mis meeldib isegi Grinchi austajatele. Neid päkapikke võib lisada huvitavaks aktsendiks kohvilauale, riiulile või isegi söögilauale. Kui kodus on väikesed lapsed, võid neid eri värvi ja eri mütsidega päkapikke kaasata pühade-eelsesse igapäevasesse mängu. Igal õhtul, kui lapsed on juba magama läinud, muuda nende asukohta. Hommikuti on lastel põnev neid otsida ja huvitavaid lugusid välja mõelda, kuidas ja miks on päkapikud nendesse kohtadesse sattunud.