Ka meie – JYSK – ootame igal aastal kannatamatult Pantone'i poolt välja kuulutatud aasta värvi, et lisada vastava tooniga tooteid JYSKi valikusse. Nüüdseks on 2024. aasta värv välja kuulutatud. See on Peach Fuzz, mida võib sõna-sõnalt tõlkida kui mahe virsik. Nagu nimigi ütleb, iseloomustab seda värvi õrn virsikutoon, mis on osaliselt kombineeritud pastellroosaga. Vaata, mida JYSKi tootevalikus leidub, et kasutada seda ilusat aasta värvi maksimaalselt ja sisustada oma kodu selle vaimus!

VÄRVI INIMLIK FAKTOR

Toon Peach Fuzz sümboliseerib inimlikku kaastunnet ja vastastikust sidet. See mahe virsikukarva toon tuletab meelde, et tasub aeglustada elutempot ning hoolitseda rohkem enda ja üksteise eest. Värvi rahulikkus ja hubasus tekitavad inimestes samasuguseid emotsioone, mis tugevdab veelgi värvi mõju ümbritsevale keskkonnale. Seda saab sisse tuua erinevate sisustuselementidega.

Vaas ULF

Dekoratiivpadi KUGLEASK

Söögitool BISTRUP

VÄRVI EMOTSIOONID

Romantiline toon Peach Fuzz seostub pehmete materjalidega nagu satiin või siid. See toon peegeldub hästi ka mattklaasil või keraamikal, suurendades värvi kergust ja õhulisust. Peach Fuzzi sarnaste toonide kasutamine ruumides aitab suurendada värvipaletile vastavaid emotsioone – see võib olla vaimu ja keha positiivne harmoonia, samuti sisemine rahu ja vaikus vastandina igapäeva kiirele elurütmile.

Vaas PETTER

LED küünalde HOLME

Pleed MYRHATT

VÄRVIKOMBINATSIOONID

Rääkides teiste värvide mõjust Peach Fuzzi toonile ja kõige parematest kombinatsioonidest kodu interjööris, võime tuua välja mitu head näidet. Näiteks sobivad oranžikasroosad toonid väga hästi tumesiniste või lillade toonidega, kuna see toon tuleb nende taustal väga hästi esile. Üldine meeleolu on endiselt rahulik, kuid on erksama värviaktsendiga. Samuti sobivad hästi puhtad valged ja helehallid toonid, mis suurendavad veelgi värvile omast rahulikku õhkkonda. Kuna see värv on lähedane naturaalsete toonide paletile, sobivad selle paleti toonid sellega eriti hästi. Ühe näitena saame tuua liivakarva- ja naturaalse puidu tooni.

Kohvilaud HORNSYLD

Kauss CHRIS

Dekoratiivpadi LILJE