Loodame, et uuel hooajal pole sa kodu sisustades unustanud ka vannituba. Lõppude lõpuks külastame seda teiste eluruumidega võrreldes pea kõige sagedamini, kas pole? Ajal, mil väljas on külm, on mõnus õhkkond vannitoas pärast pikka vanniskäiku või kuuma dušši eriti meeldiv. Loe, kuidas värskendada lihtsalt olemasolevat vannitoasisustust väikeste disaini- ja funktsionaalsete elementidega.

ÜHES STIILIS TARVIKUD

Poodide seebivalik on viimasel ajal laienenud ja müügil on ka sellised seebid, mida ei pea ostma ega säilitama originaalpakendis, vaid selle asemel saab täita juba olemasolevat. See on jätkusuutlik ja ökoloogiline lahendus ning võimaldab endal valida, kuidas selliseid ja sarnaseid vajalikke tooteid oma vannitoas paigutada ja hoida. Vali näiteks ühes stiilis seebinõu, hambaharjahoidja ja väikesed hoiutopsid muude tarvikute jaoks. Need võivad olla ka ühes toonis või üksikute kokkusobivate elementidega.

MYRVIKEN

KALLINGE

BODA

UUED RÄTIKUD OOTAVAD SIND JUBA

Kui on aeg kulunud ja pleekinud rätikud välja vahetada, alusta uut hooaega uue rätikukomplektiga. Vali erinevad suurused erinevateks eesmärkideks, kuid sobita kõik omavahel värvi või tekstuuri poolest. Kui aga soovid vannituppa rohkem värve, vali erivärvilised käterätikud, mida aeg-ajalt valamu kõrval vahetada. Põhirätik kuivatamiseks peale pesemist vali võimalikult suur ja paks ning kindlasti puuvillast, et see suudaks niiskust imada ning seejärel täielikult kuivada enne järgmist kasutuskorda. Pea meeles vahetada neid rätikuid iga paari pesukorra järel, et nendesse ei koguneks niiskus ja mustus.

YSBY

STIDSVIG

KARLSTAD

HOIUSTAMINE ILMA LISARUUMITA

Mitte kõike vannitoas ei pea hoidma suletud uste taga. Suurepärane lahendus, mis toimib nii disainielemendina, kui säästab funktsionaalselt ruumi isegi kõige väiksemas vannitoas, on riputatav tekstiilist taskute komplekt. Sinna on mugav panna esemeid, mis on sageli kasutuses, ning pärast neid sama lihtsalt kätte saada. Sama oluline on ka valida koht, kus neist asjadest vabaneda – prügiämber, mis on piisavalt mahukas, kuid ei jää jalgu juba niigi piiratud suurusega ruumis.

STOBY

OXIE

VICKLEBY