Mõned veedavad armastuse päeva väljaspool kodu, kuid neile, kes soovivad jääda koju ja seal puhata, soovitame hoolitseda oma elutoa eest, kus veedetakse tõenäoliselt nii vabade päevade kui ka tööpäevade õhtud. Selleks pakume uusi võimalusi oma elutoa värskendamiseks ja sellesse veidi rohkem armastuse toomiseks.

DIIVAN OOTAB SIND JUBA

Koht, millega seostame soojust ja mugavust, on kindlasti diivan. Sellel veedame aega istudes, kirjutades, lugedes, televiisorit vaadates ja isegi magades. Ja pole oluline, kas teed seda üksinda või koos abikaasa ja mitme lapsega, diivan peaks teenima sinu erinevaid igapäevaseid harjumusi. Kui elutuba ei ole suur, vali kahekohaline diivan, kuid suurematesse ruumidesse sobivad vähemalt kolme istepadjaga diivanid või isegi nurgadiivanid. Kusjuures suurematel diivanitel on ka sisseehitatud hoiukastid, mis lihtsustavad ruumi korras hoidmist.

MÕNULE TUGITOOLIS JA PÜHENDA AEGA AINULT ENDALE

Arvame sageli, et elutoa tugitoolid on mõeldud ainult külaliste vastuvõtmiseks, sest ise istud ometi diivanil. Kuid see pole nii – õige tugitool pakub täiendavat mugavust sinu elutoas. Paiguta see kaugemasse nurka ja sisusta see oma äranägemise järgi nii, et see oleks kui väike rahusadam kodus – koht, kus just sina saad istuda ja lõõgastuda, raamat või teetass käes ning mõtiskleda päevasündmuste üle (kui lisad samades toonides väikse tumba, mis sobib ka jalgade toestamiseks). Veel suuremaks mugavuseks vali tugitool, mille asendit saab muuta istuvast lamavasse.

LAUD KOHVI, TEE JA MUUDE JOOKIDE SERVEERIMISEKS

Kui diivani ees puudub kohvilaud, tundub elutuba liiga tühi. Isegi kõige väiksem kohvi- ehk diivanilaud suudab elavdada ruumi õhkkonda, seda eriti siis, kui valid erksa värvi ja moodsa disainiga laua. Klassikalise stiili austajatele pakume laias valikus puidust ja puitu imiteerivast materjalist laudu.  Neile, kes otsivad moodsa disainiga laudasid, sobivad eriti erinevat värvi metall- või plastlauad.

VAIP ELUTOAS

Elutuba on ilmselt kodu esimene ruum, kuhu vaiba valimist alustada. Kui sul on vedanud algupäraste põrandalaudadega, siis peaaegu iga vaip näeb nende peal täiuslik välja. See annab veel rohkem hubasust ja hygge meeleolu, varjutamata seejuures kodu põhielemente, mis muudavad kodu ainulaadseks. Mõtle ka konkreetsele kohale ruumis, kuhu vaip panna – kõige sagedamini valitakse elutoa keskosa, kuid mõtle ka sellele, kus su jalad seda kõige rohkem puudutaksid. Näiteks võiks paigutada osa vaibast tugitooli või diivani alla.