JYSKi EKSPRESSTARNE
JYSK Ekspressi tarne maksab sõltumata tellimuse suurusest ja kaalust 49,99 eurot (koos käibemaksuga). Tarne hind lisatakse tellimuse koguarvele.
- Tarne toimub vastavalt kalendrist valitud päevale.
- Kui tellimus on esitatud enne kella 17.00, toimub tarne jooksval päeval seitse päeva nädalas (kui pole ületatud tarnete arvu limiiti).
- Jooksval päeval tagatakse tarne õhtusel ajavahemikul 17.00-21.00.
- Tarne hind sisaldab tellimuse toimetamist kliendi ukseni. Kuller toob ja laadib maha tellimuse esimese ukse juurde, esimesse kindlasse kohta Teie toas või õues. Kuller ei paku tellimuse kohaletoimetamist teistesse ruumidesse.
- Tarne tagatakse Harjumaa piires.
 
JYSKi ekspresstarne
JYSKi ekspresstarne toimub Harjumaa vastavalt kalendrist valitud tarnepäevale.
Praegust tarnepiirkonda näete alloleval kaardil:

Tarne tagatakse ajavahemikul alates 9:00 kuni 21:00. Enne tulekut võtab kuller sinuga ühendust ja teatab kohaletoimetamise aja.
JYSKi ekspresstarne on võimalik ainult nendele tellimustele, mille eest on tasutud veebis tellimuse vormistamise hetkel. Kalendris pakutakse tellimuste vormistamist jooksvaks päevaks ja järgnevaks 6 päevaks.
 
JYSKi ekspresstarne valimise eelised:
tellimuse kohaletoimetamine samal päeval, kui tellimus on vormistatud enne kella 17.00*  
kauba kohaletoimetamine korteri/maja ukseni (lisateenus sisaldub hinnas)  
tarne toimub seitse päeva nädalas.
* Juhime tähelepanu, et JYSKi ekspresstarnete arv päevas on piiratud ning kui kohaletoimetamine sinu soovitud päeval ei ole võimalik, pakutakse kalendris järgmist lähimat kohaletoimetamispäeva.