Mis teeb magamistoa elegantseks? Läbimõeldud interjöör, spetsiaalselt valitud dekoratiivelemendid, aroomiküünlad ning loomulikult kvaliteetne ja valitud disainiga voodipesu. Tutvu JYSKi voodipesukomplektidega, mis lisavad sinu magamistoale tõelist elegantsi!

RAHULIKUD VÄRVID

Elegantsust taotledes on peamine mitte liialdada erksate värvidega. Pehmed pastelltoonid on õige voodipesu valikul esimene tegur. See aga ei tähenda kaugeltki, et voodipesu peaks olema täiesti ühevärviline – JYSKi tootevalikus on rahulike toonidega voodipesu, millele on trükitud vaevu märgatavad ja läbimõeldud mustrid.

Komplekt BELINA Komplekt MERETE Komplekt NELL

LÄBIMÕELDUD MUSTRID

Samuti ei pea kartma silmatorkavamate mustritega voodipesu. Peamine, et need ei oleks liiga kirjud ja loovad rahuliku meeleolu, mis on magamistoa olulisim väärtus ja isegi vajadus. Ka erinevad mustrid annavad ruumile pisut kirevust, kuid säilitavad samal ajal elegantset joont.

Komplekt CLARA Komplekt OLIVIA Komplekt ARVEN

SÜMMEETRILISED JOONED

Elegantsuse aluseks on ka selline tegur nagu kord. Disainis sümboliseerib seda kõige paremini sümmeetria. Kui see sind kõnetab ja valid sellise disaini oma kodu sisustamisel, siis pööra voodipesu ostmisel tähelepanu JYSKi erinevatele voodipesudele, mille disaini peamiseks fookuseks on läbimõeldud kombineeritud toonidega sümmeetrilised jooned.

Komplekt CRISTA Komplektai AGNETHA un ANNELINE Komplekt NELLY