Kas otsid kohta, kus suvehooajal hoida toolipatju, laternaid, pleede ning muid suviseid tarvikuid ja aiatarbeid? Miks mitte valida selleks sobiv hoiukast, mida saad iga ilmaga õues hoida?  Vaata JYSKi pakkumist ja leia enda jaoks sobivaim lahendus!

HOIUSTAMISEKS JA PUHKAMISEKS

Kui siseõues või rõdul on vähe ruumi, on soovitatav valida mööbel, mis täidab mitut eesmärki. Padjakaste saab kasutada nii hoiustamiseks kui istumiseks. Väiksema suurusega, kuid funktsionaalsed hoiukastid on käepidemetega puidust kast KARLBY. Neid kaste on kerge liigutada ning need saab panna näiteks aialaua taha, kui külalisi on rohkem kui aiatoole.

MAHUKAS HOIUSTAMISE LAHENDUS

Kui soovid kastis hoida mitte ainult patju, vaid ka hooajalisi esemeid, näiteks laternaid, lauaosi, aiatarvikuid ja -tööriistu, siis kasti mahutavus peaks olema vähemalt 450 liitrit. Sellisel juhul on parim valik mudel SVENDBORG. Kusjuures sellel on hüdraulilise mehhanismiga kaas, mis avaneb ja sulgub kergesti ja vaikselt.

TEISALDATAVAD PADJAKASTID

Kui mööbli ja esemete asukohta aias, terrassil või rõdul on pidevalt vaja muuta, peaksid ka hoiustamise lahendused olema võimalikult praktilised ja kerged. YDERUPi kaste on saadaval beeži ja musta värvi. Nendel on rattad, mis lihtsustavad kasti liigutamist. Ka maitsekas mudel BISNAP on väike ja kerge ning seda on lihtne liigutada. Lisaks sobib selle disain praktiliselt iga sisustusega. Kast on valmistatud UV-kiirte eest kaitsvast ning külma- ja veekindlast plastist.