Toetades jätkusuutlikku metsamajandamist, teeb JYSK koos klientide, ettevõtete ja kogu maailma organisatsioonidega koostööd rahvusvahelise metsahoolekoguga (FSC ehk Forest Stewardship Council®). See kogu on loodud, et kaitsta ohustatud metsaalasid terves maailmas ja et metsad oleksid ka edaspidi elurikkad.

FSC MÄRGIS

JYSKi kauplustes leiab FSC märgise paljudel toodetel, sealhulgas kogu meie aiamööblil, tagades seega tooted, mis on tulnud vastutustundlikult majandatud metsadest või muudest vastutustundlikest allikatest. FSC esindab samuti keskkonnaalaselt, sotsiaalselt ja majanduslikult vastutustundlikku äritegevust. See tähendab ka seda, et metsatöölised on saanud vajaliku väljaõppe ning neile on tagatud turvavarustus. Ühtlasi on neile tagatud nõuetekohased töötingimused, mõistlik töötasu ja õigus moodustada ametiühinguid.

JUTLANDIA – SKANDINAAVIALIK VÄÄRTUS

JUTLANDIA kaubamärgi täispuidust aiamööbel on klassikalise Skandinaavia disainiga. Suurematele aladele sobib mööblikomplekt TAGEHOLM, mis sisaldab kolmekohalist diivanit, kahte toolii ja lauda. Seda täiendavad kvaliteetsed padjad, millel on vastupidav polüesterkate. Samuti on JYSKi tootevalikus elegantselt hall AGERMOSE laud alumiiniumist jalgade ja täispuidust lauaplaadiga.

PUHKA ERILISELT

Naudi suve päikeselisi päevi naturaalsest puidust lamamistoolil SUZANO. Valmistatud FSC sertifikaadiga eukalüptipuidust. Toolil on asendi reguleerimise süsteem: saab valida nelja erineva kõrguse vahel. Samuti on lamamistoolil rattad selle mugavamaks liigutamiseks.

KOMBINATSIOON, MIS INSPIREERIB

Üks JYSKi populaarseim aiamööblisari on WHITBY. Vali endale sobivaim – ühekohaline tool, pink või laud või moodusta kõigist neist maitsekas komplekt. Täienda seda veelgi mugavamaks istumiseks mõne erksa toolipadjaga.

PUIT IGASSE VÄLIRUUMI

JYSKi naturaalpuidust mööblivaliku seast leiab samuti erinevaid mudeleid, mis sobivad väiksematele pindadele. Muuda oma rõdu elavamaks kompaktse mööblikomplektiga ALESSANDRIA. Kui otsid üksikuid mööbliesemeid, vali ROYALi sarja laud või toolid. Terrasside jaoks sobib eriti hästi söögilaud FRANCA. Selle suurust on võimalik muuta väljatõmmatava keskosa abil.

KAS TEADSID, ET ...?

Kõikidele JYSKi toodetele ja pakenditele kehtib 2024. aasta lõpuni FSC sertifikaat. JYSKi hiljutine oluline saavutus on voodipesu ja -linade pakendi parandamine: plast on asendatud FSC sertifikaadiga kartongribaga.