Augusti keskpaik on juba möödas, mis tähendab ettevalmistusi koolipinki või auditooriumisse naasmiseks. Loo sobiv õpikeskkond ka kodus, et oma pere koolilastesse või tudengitesse uueks õppeaastaks vaimustust ja inspiratsiooni süstida! Loovus, jõudlus ja inspiratsioon – seda kõike on võimalik saavutada trendika interjööri ja sobiva mööbliga sinu väikese koolijütsi, gümnasisti või ka tudengi jaoks. Kujunda mis tahes vanuses õppuri jaoks enne üheksa kuud kestvat koolimaratoni sisse suurepärane tööruum!

VÄRVIKÜLLANE TÖÖNURK KÕIGE VÄIKSEMATELE

Kui sinu laps alles hakkab sel aastal koolis käima, siis hoolitse kindlasti selle eest, et esimesed muljed oleks unustamatud. Kas pole mitte suurepärane viis selle saavutamiseks seada sisse värviküllane ja hubane töökoht kodutööde tegemiseks ja loominguliste tegevuste jaoks? Ka siis, kui tänavune kooliaasta pole sinu lapse jaoks enam esimene, muuda koolipinki tagasipöördumine tema jaoks lõbusamaks ja pidulikumaks väikese koolitööde tegemiseks mõeldud nurgakese ümberkujundamisega. Seni, kuni lapsed on veel väikesed, võid kujutlusvõime tööle panna ja katsetada värvide, mustrite ja ornamentidega, mis sinu lapsele kõige rohkem meeldivad. Kui suurem mööbel (näiteks voodi, laud ja riiulid) on sarnastes, heledates või tumedates toonides või puidumustriga, täienda neid väiksemate ja erksamate esemete, näiteks pinkide või kott-toolidega. Ka sellised aksessuaarid nagu dekoratiivsed padjad värskendavad interjööri.

KETTINGE

AABENRAA

TRAPPEDAL

MINIMALISTLIK KOOLITÖÖ TEGEMISE KOHT GÜMNASISTILE

Kui lapsed on jõudnud teismeikka, on aeg viia nende tuppa rahulikumaid ja neutraalseid toone, millega on lihtne sobitada toa peremehe või perenaise maitsele vastavaid värvikaid aksessuaare. Keskkooliõpilasel on päris palju õppematerjale ja isiklikke asju, seetõttu tasub tõsiselt kaaluda korraliku põrandariiuli ostmist. Mööbli valimisel lähtu sellest, et kõik geniaalne on lihtne, ning eelista ühevärvilisi esemeid, mida nooruk saab ise oma lemmiktoonides aksessuaaridega täiendada. Need võivad olla näiteks dekoratiivsed padjad, raamitud inspireerivad tsitaadid või lihtsad joonistused, õppetööks vajalikud kirjatarbed, nende hoidjad jne. Kes teab, võib-olla otsustab sinu laps lähtuda trendidest ning kujundada interjööri alati moodsate punktide, joonte ja mitmesuguste geomeetriliste mustritega. Toeta positiivsust, isikupära ja kujutlusvõimet tavalise tahvli või korgist teadetetahvliga, millele laps saab panna kirja oma tegemist vajavad tööd, plaanida koos sõpradega järgmist seiklust või hoida nähtaval kohal kõige südamlikumaid ja lõbusamaid fotomälestusi.

ABILDHOLT

HERNING

SIVAR

SKANDINAAVIA DISAINIST INSPIREERITUD TUBA TUDENGILE

Mugav ja funktsionaalne töökoht aitab kaasa loovusele, parandab jõudlust ja suurendab rahulolu tehtuga. Võta seda arvesse, kui aitad oma tudengist lapsel seada sisse tuba kõrgkoolis õppimiseks. Tudengi toa interjööri jaoks soovitame valida Skandinaavia stiili ja värvipaleti, sest see loob korraga nii rahustava kui ka inspireeriva atmosfääri. Proovi sinise, halli ja valge kombinatsiooni – need värvid ei kaota kunagi oma väärtust ja suurepärast väljanägemist. Alusta klassikast – valgest mööblikomplektist, kirjutuslauast ja põrandariiulist – ning jõua seejärel välja väiksemate aksessuaarideni – lampide ja seinariiuliteni. Täienda ruumi kujundust sinistes toonides dekoratiivsete patjade ja pleedidega – see teeb ruumi hubasemaks. Ning loomulikult arvesta sellega, et tudengitel on enamasti üsna palju asju, nii et toas kuluvad marjaks ära paar punutud korvi või erinevatest materjalidest kasti, kus seda kõike hoida.

KOKKEDAL

TRAPPEDAL

SANDELTRE