Ideid oma pulmapeo dekoreerimiseks igale maitsele!

Suvi on pulmade ja väliürituste aeg. Ilmselt on igal ühel juba oma kalender täis ja võib ka juhtuda, et oled üks neist, kes ise sellist üritust sel suvel korraldab. Me teame, et see pole kerge ülesanne ja ajapuuduses pole Sa jõudnud võib-olla veel mõelda, kuidas peoala dekoreerida. Et Sind sellega veidi aidata oleme kokku kogunud ideid, mis sel suvel on moes pulma - ja välialade dekoratsioonides. Loe ja saa inspiratsiooni, et teha Sinu kõige tähtsamast sündmusest unustamatult ilus kogemus!

Ära karda värve

Pulmakaunistuste värvipaleti ning noorpaari riietuse või nende elementide tooni määrab sageli Pantone'i värvikaardi aasta värv. 2020. aastal on selleks tooniks klassikaline sinine – elegantne oma lihtsuses ja tagasihoidlikkuses, samal ajal elav ning teiste värvidega lihtsasti kombineeritav. See on tänuväärne värv erinevate maitsete austajatele, kuna see on klassikaline toon. Kusjuures seostatakse seda sageli kuninglikkuse ja suursugusega.

See ei tähenda ilmtingimata, et oma pulmas peab sellist trendi järgima. On ka erinevad muud värvid ja nende kombinatsioonid, mis juba mõnda aega pulmatööstuses domineerivad.
      • Tumesinine või tumeroheline sobivad sageli õrnade toonidega, sealhulgas pastelse hallroosa või lilla värviga, hallroosa ja roosa pastelltooni, lillaga;
      • Oliiviroheline, mida seostatakse ka tuhmrohelise tooniga, on värv, mis sobib suurepäraselt kokku hallide ja beežide toonidega. Kuigi värv on kahvatuvõitu, loob selle piisavas koguses kasutamine modernse ja meeldiva üldise õhkkonna;
      • Kui on soov põimida sisse roosipunast värvi, soovitame kombineerida seda metalsete värvidega, näiteks vasetooniga. Samuti sobivad beežid elevandiluuvärvi toonid ja erinevad rohelised värvid, kus erkpunane loob kontrasti naturaalse rohelisega.

Naturaalne kujundus

Jätkuvalt on populaarseks suundumuseks võimalikult puhas ja lihtne ruumikujundus ja disain, mis paneb erilist rõhku kaunistustele ja aksessuaaridele. Näiteks on populaarseks muutunud erinevad lillekaunistused ja kaunistused rohelistest lehtedest. Naturaalsed värvid, mida pakuvad pastelsetes toonides lilled ja mahlaselt rohelised lehed, suurendavad meeldivat õhkkonda ruumis ja elavdavad isegi kõige külmemaid losside või mõisate saale.

Võid proovida kasutada ka rippuvaid dekoratsioone, mis on väga stiilsed ja toovad ruumile dünaamikat, see võimaldab mängida kõrguste ja vaatenurkadega. Fotodel näevad need imelised välja. Rippuvad dekoratsioonid on väga minimalistlikud ja puhtad, saad kasutada selleks rippuvaid lillepotte, milles on lilled värske noorpaari valikul. Rippuvad dekoratsioonid annavad Sulle ka rohkem ruumi lauale kui plaanid kasutada suuri serveerimisaluseid.

Ära unusta maitsekaid aktsente ehk kaunistuselemente

Kui on paika pandud üldine pulmapeo ruumi kujundus, on aeg mõelda kaunistuste peale. Kuigi me ei soovita kaunistustega üle pingutada, lisab nende õigel hulgal kasutamine üldinterjöörile maitseka aktsendi, mis rikastab kümneid ühesuguse välimusega laudu. Igale lauale võib näiteks asetada ühesuguse disainiga, kuid erineva värvi ja suurusega väikeseid lillepotte. Samuti näevad ilusad välja erinevas stiilis lambikettide ja laternatega valgustid. Ära unusta ka näiliselt vähetähtsaid nüansse – külalisraamatu kõrvale võib paigutada magnettahvli või teadetetahvli, millele kinnitada noorpaari fotod. Suuremad kaunistuselemendid jäta fotonurga sisustamiseks. Siinkohal saab suurepäraselt kasutada erinevaid värve, tekstiile – dekoratiivpatju, pleede, lillepotte jm. Lase külalistel moodustada unikaalsed kombinatsioonid enda fotode jaoks. Samuti saab lisada paar tumbat ja kokkupandavaid toole, mida saab täiendada külalise valitud kaunistuste või tekstiilidega.

 - - - - - - - - 

Ükskõik, millise stiili valid, on kõige olulisem see, et see sobib inimestele, kes pidu korraldavad. Sõltumata sellest, kas selleks oled Sina ise või Sinu sõber, kes kavatseb sellel suvel abielluda, siis kodune, läbimõeldud atmosfäär ja dekoratsioonid, mis võimaldavad kõigil tunda end hästi on kõige olulisem.
Oleme õnnelikud, kui meie nõuanded aitavad Sul luua hämmastavat sündmust ja tänulikud, kui näeme pilte, kus oled kasutanud meie tooteid. Lisa #jyskweddings!