Ideid oma pulmapeo dekoreerimiseks igale maitsele!

Suvi on pulmade ja väliürituste aeg. Ilmselt on igal ühel juba oma kalender täis ja võib ka juhtuda, et oled üks neist, kes ise sellist üritust sel suvel korraldab. Me teame, et see pole kerge ülesanne ja ajapuuduses pole Sa jõudnud võib-olla veel mõelda, kuidas peoala dekoreerida. Et Sind sellega veidi aidata oleme kokku kogunud ideid, mis sel sel suvel on moes pulma - ja välialade dekoratsioonides. Loe ja saa inspiratsiooni, et teha Sinu kõige tähtsamast sündmusest unustamatult ilus kogemus!

Dekoreeri stiilselt

Pulmakujunduse värvipalett saab inspiratsiooni tavaliselt Pantone'i värvikaardist.
2018. aastal on selleks tooniks ultraviolett - tume ja rikkalik toon, mis on suur muutus pärast eelmise aasta rohelist värvi.
See ei tähenda tingimata, et pead pimesi järgima suundumust, sest ka klassikalist pulmavärvide paletti kasutatakse endiselt laialdaselt ning on armastatud tulevaste abikaasade hulgas. Need on:

• Navy-sinine, tumeroheline, pastelsed ja tolmune roosa, lilla;
• Oliivi-ja salvei roheline, vintage elevendiluu värvi, hall;
• Tolmune sinine, vintage elevendiluu värv, roosi, vase, roheline värv jne.

Eksperdid ütlevad, et käesolevat pulmahooaega iseloomustavad puhtus disainis ja stiilis, pannes suurima rõhu dekorastioonidele ja aksessuaaridele. Lilledekoratsioonid on eriti populaarsed, sest neid lubatakse kasutada igal ootamatul viisil.
Potililled tseremoonia vahekäikudes, lillebaaris, vastuvõtul ja muidugi laual.  Meeleolukalt ja rikkalikult pigmenteerunud lilled, nii naturaalsed kui kunstlilled, ja küünlad on sel aastal kesksel kohal.
Võid proovida kasutada ka rippuvaid dekoratsioone, mis on väga stiilsed ja toovad ruumile dünaamikat, see võimaldab mängida kõrguste ja vaatenurkadega. Fotodel näevad need imelised välja. Rippuvad dekoratsioonid on väga minimalistlikud ja puhtad, saad kasutada selleks rippuvaid lillepotte, milles on lilled värske noorpaari valikul. Rippuvad dekoratsioonid annavad Sulle ka rohkem ruumi lauale kui plaanid kasutada suuri serveerimisaluseid.
Purgid, kõikvõimalikud karbid ja vaasid on kohustuslikud esemed igal peol. Need on kõige praktilisemad asjad, kui me räägime sisekujundusest. Vaasides saab hoida kõiki lilli, mis noorpaarile pärast tseremooniat kingitakse, samas kui karpidesse ja purkidesse saab paigutada muid asju, mis võivad olla kasulikud pärast tseremooniat. Purkidesse saab ka suurepäraselt küünlaid paigutada - aitab luua romantikat. Kui mõnele teist meeldivad pigem suuremad ja unikaalsed küünlajalad, siis tasub soetada laternad. Mitte ainult need ei tekita mõnusat, veidi vintage tunnet, vaid need aitavad ka vältida seda, et kõige väiksemad külalised kogemata leegiga haiget ei saaks.
Mõned dekoratiivpadjad ja pleedid muudavad vastuvõtu hubasemaks, eriti kui see on väljas. Lõppude lõpuks on ilm, kus me elame, ettearvamatu. Võid mõelda ka armsa valguskasti peale, millel tähed ja millel ürituse hashtag, et kõik saaksid jagada fantastilisi hetki peost.

Ära unusta stiilseid aktsenttooteid

Dekoratsioonide planeerimine ja ostmine on lihtsalt üks märge ruudus.  Seal on veel pildistamise koht, kogu vastuvõtuala ja veel palju muid asju, mida läbi mõelda. Mõtle spetsiaalsetele aktsentelementidele, mis paistavad silma kümnetest ühesugustest söögitoolidest ja laudadest. See võiks olla kaasaegne diivan või vastupidi, vintage stiilis tugitoolid noorpaaridele või hoopis väike öökapp ja suvine aiamööblikomplekt, mida saab kasutada pildistamise jaoks. Kui tähistatakse hoopis suve või on niisama suvine aiapidu, siis sobib sinna kõige paremini kiiktool või võrkkiik.
Kui otsid midagi trendikat, soeta midagi sametist, näiteks meie ULSTRUPi puhv. Samet loob luksusliku ja rikka välimuse ning sobib kokku peaaegu igat stiili pulmadega, alates klassikalisest ja ametlikust kuni lõpetades boheemlasliku ja kunstipärasega.

 - - - - - - - - 

Ükskõik, millise stiili valid, on kõige olulisem see, et see sobib inimestele, kes pidu korraldavad. Sõltumata sellest, kas selleks oled Sina ise või Sinu sõber, kes kavatseb sellel suvel abielluda, siis kodune, läbimõeldud atmosfäär ja dekoratsioonid, mis võimaldavad kõigil tunda end hästi on kõige olulisem.
Oleme õnnelikud, kui meie nõuanded aitavad Sul luua hämmastavat sündmust ja tänulikud, kui näeme pilte, kus oled kasutanud meie tooteid. Lisa #jyskweddings!