ILUSATE SÖÖGIKORDADE JAOKS

Teie köök väärib seda, et olla mõnus koht, kus süüa, olenemata sellest, kui suur või väike ruum teil kasutada on! JYSK pakub lahendusi köökidele ja söögitubadele, et saaksite luua mugava söögikoha igale maitsele. Lugege meie ekspertide nõuandeid, kuidas erineva suurusega kohti sisustada ja valige meie söögitarvikute laiast valikust see, mida vajate!

 

AVATUD KÖÖKIDELE

Valides elukohaks linnakorteri, peate sageli ruumi säästlikult kasutama. Enamasti tähendab see avatud köögiga korteri valimist, kus eluruumid on ühendatud väikese kööginurgaga. Kuid see ei ole põhjus, miks mitte luua väikesele pinnale eraldi kööginurk. Selliste kööginurkade korral soovitame valida ümmargused lauad – need ei tekita juba niigi vähestel ruutmeetritel raskemeelset väljanägemist. Ülejäänud ruumiga sobib suurepäraselt heledates või neutraalsetes värvides mööbel, eriti juhul, kui on palju päevavalgust.

 

KESKMISE SUURUSEGA KÖÖKIDELE

Enamik avatud köökidest asub seinte vahel, kuhu on paigaldatud kogu vajalik mööbel ja seadmed. See tähendab, et köögi keskel oleva vaba ala saab muuta efektiivsel planeerimisel praktiliseks söömisalaks. Kui te olete väike perekond, kuid ruum on piiratud, siis valige lühikeste jalgadega lauad – visuaalselt ei võta need liiga palju ruumi, samas on aga piisavalt ruumikad seal söömiseks. Proovige ka lauajalgu ning toolijalgu sobitada – nii jääb köögidisain harmooniline ja te väldite kaootilist väljanägemist. Keskmise suurusega köökide puhul on heaks lahenduseks ka pikendatavad lauad. Lauda saab pikendada vastavalt inimeste arvule ja kui lauda ei kasutata, saab selle seejärel uuesti väiksemaks lauaks muuta.

 

SUUREMATELE KÖÖKIDELE

Kui teil on suur köök, on teil suurepärane võimalus kasutada erinevate värvide ja materjalide pakutavaid lahendusi. Puitpinnad loovad elavama keskkonna ja köök näeb elegantne välja ilma pingutusi tegemata. Samas, kui kombineerida puitu plastist või tekstiilkattega toolidega, loote inspireeriva õhkkonna, mis parandab ka teie söögiisu. Suurema lauapinna puhul saate kasutada ka erinevaid põnevaid kaunistusielemente, mis on eriti praktiline eriliste ühiste söögikordade või pidude puhul.