Meid on jõudnud hellitada nii esimesed eredad päikesekiired kui ka tugev kuumalaine. Jääb üle vaid õues istuda ja seda imelist suvehooaega nautida. Võimalikult mugava istumise saab tagada aeda, terrassile või rõdule sobiva tooliga. Siin on suur valik!

MUGAV LÕUNAEINE

Söögilaua tool peaks olema piisavalt stabiilne ja võimalikult sirge seljatoega, samas peab sellel olema mugav einestada. Esimese asjana on soovitatav valida tool, mille kõrgus sobiks söögilaua omaga. Teiseks tuleks vaadata materjali – kui plaanid toolid pikemaks ajaks õue jätta, on parem valida polürotangist või plastist toolid. Kui tood need tuppa, võid julgelt vaadata puidust või riidega kaetud toole.

SANDVED JEKSEN RAVNEBAKKE

RUUMI KOKKU HOIDEV FUNKTSIOON

Kui su aias, terrassil või rõdul pole väga palju ruumi, siis vali toolid, mida on võimalik laduda üksteise peale või kokku panna. Kokkupandavad toolid pole kaugeltki nii ebamugavad või õhukesed, nagu me sageli arvame. JYSK pakub laias valikus erinevatest materjalidest kokkupandavaid toole – neil on väga mugav istuda ja neid on sama mugav hoiustada.

KAMSTRUP SYLTEN LOMMA

DISAINISUUNDUMUSTE JÄRGIMINE

JYSKi sortiment täieneb pidevalt uusimate Skandinaavia stiilis mudelitega, mis järgivad nüüdisaegseid interjöörisuundumusi. Üha sagedamini valitakse polürotangist korvtoolid, mis on saadaval väga eriilmelise disainiga: nii söögitoolidena kui madalate lamamistoolide ja isegi diivanitena. Samuti on järjest populaarsem selline disain, milles on kombineeritud eri materjale, luues seekaudu midagi täiesti värsket ja ainulaadset.

HAJSTRUP FASTRUP EDDERUP

ENNEOLEMATU MUGAVUS

On toole, millel saab istuda. Ja on toole, millesse lausa sisse vajume. JYSK pakub eri disaini ja materjaliga sügavaid toole – neis istumine on ülimalt mugav, kuna ei pea istuma tooli serval, vaid saab vajuda tooli sügavusse. Need toolid on uskumatult mugavad ja kui täiendate neid sobiva toolipadjaga, saate kogeda enneolematut mugavustunnet.

LILLESAND NABBEN DANNEMARE