Kui sa pole veel uusimat JYSKi suvekataloogi lehitseda jõudnud, pakume õuehooaja mööbli KULDVALIKUT. Tutvu meie võimsaimate nurgakividega ja veendu, et JYSKi mööbliga saad moodsa skandinaavialiku kujunduse ja parima kvaliteedi. JYSKi erinevatest materjalidest aiamööblikomplektid on saadaval erineva suuruse ja kujundusega – meilt leiad mööblit igale maitsele ja soovile.

JUTLANDIA – ELU VÄLJASPOOL SISERUUME SKANDINAAVIA STIILIS

JUTLANDIA aiamööbliga on Sinu suvi mugav ja maitsekas. Kaubamärgi mööbel ühendab funktsionaalsuse moodsa disainiga. Tootevalikusse kuulub eri stiilis ja materjalist aiamööbel nii klassikalise kui ka skandinaavialiku moodsa kujundusega. Mitmekülgne mööbel sobib nii maamaja avarasse aeda kui ka linna kitsale rõdule. Kaubamärgi mitmekesine mööbel sobib erineva suurusega pindadele, samuti maitsele – valikust leiad erinevat värvi elegantseid mööblikomplekte einestamiseks, samuti mahukaid ja mugavaid mööblikomplekte puhkamiseks.

FSC – JÄTKUSUUTLIK SUVEMÖÖBEL

Puit on klassikaline valik, mis täiendab igat aeda, lisades õuealale maakodu tunnet. Puidust aiamööbli komplektides kasutatakse peamiselt kiiresti kasvavat akaatsiat, kaske, bambust, saart või mändi. Oluline on see, et neid on saadaval mitmetes erinevates disainides ja värvides – rustikaalsest kaasaegseni ja heledast tumedani. JYSKi kauplustes leiab FSC märgise paljudel toodetel, sealhulgas kogu meie aiamööblil, tagades seega tooted, mis on tulnud vastutustundlikult majandatud metsadest või muudest vastutustundlikest allikatest. FSC esindab samuti keskkonnaalaselt, sotsiaalselt ja majanduslikult vastutustundlikku äritegevust.

ROTANG ON AIAMÖÖBLI

Rotang on aiamööbli turul materjalina domineerinud juba aastaid ja seda peetakse tõeliseks väärtuseks, sest kestab kaua. See on elegantne, vastupidav materjal, mis näeb hea välja kõikjal, muutes aia tervitatavaks ja hubaseks. Pealegi annab see kohe erilise puhkuse tunde, kuna muudab Sinu õueala sarnaseks mõnele troopilisele piirkonnale. JYSKi polürotangmööbli pakkumine sellel hooajal on veel laiem – alates väiksematest kokkupandavatest toolidest, mida saab kasutada üksinda või kahekesi olles, kuni puhkamiseks mõeldud suurte mööblikomplektideni arvukamale külaliste hulgale.